Filip hozzászólása:

Két harmad után 3-3. Nyugodtabban játszunk, nincs sok helyzetünk, ami van, az viszont elég nagy. Nem rossz ez, mert az első két meccsen ilyenkor kapkodtunk, rohantunk előre a vezetésért, most a Flames támad többet, hátha mi mákoljuk be a végét... :P Tuckert arcon találta pakk, de kis idő múlva visszaállt. Budaj egyre inkább magára talált, és bár sok reboundja volt, a harmad végén fogott pár hatalmasat is, nem tökéletes, de az is elég, ha nem kap gólt. :mosoly:
McCo meg nagy ötlet volt TG-től, nagyon küzd a srác, és sikeres is, mert: assiszt, lövések, alapembere a letámadásnak, és Iggyt is kivonta a játékból 5 percre, talán Phaneuffel is megteszi még a végére :)
Nem örülök neki, hogy a Philly nyeretlenül jön holnapután Denverbe, mert akkor biztos nagyon hajtani fognak, pedig jó lenne már egy győzelem. :kave: