Fórum >> Hozzászólás

Filip hozzászólása:

Kicsit idegesítő, hogy hosszú évek óta szezononként 4-6 alkalommal átélem ezt a történetet. Meg azért mi ez már, hogy rendre a hazai meccseiken akkor lépik át a 20 kapura lövést, amikor mi már a 40-et ostromoljuk... A RW meccs azért más volt, volt ugyan szerencsénk, de ott a harmadik harmad a miénk volt, nem is volt ennyi PP-ünk, és nem is volt nagy különbség a kapura lövések között, meg eleve nem is itthon játszottunk. Meg azért ne degradáljuk annyira a Wings-t, bármennyire is nem kedveljük őket, hogy egy seggből kirángadott franchise-t hozzájuk hasonlítunk.
Többet nem kívánok ezzel foglalkozni, annyit nem érdemelnek ezek a szerencsétlenek, mindenesetre már komolyan gondolkozom rajta, hogy a helyi CEO-nak írok, hogy írassa be egy jégkorongoktató tanfolyamra a játékosaikat, mert ez egy vicc, hogy ilyen amatőrök ellen kell játszanunk évente hatszor.
Holnapután buzi Canes, azok is nagy műmájer máker horda, gyakorlatilag a keleti Wild, de majd erről Cshoobee tud mesélni részletesebben, ott sem számítok más eredményre, de aztán a Wings-t elverjük szokás szerint. :idiota: