Kid hozzászólása:

Remélem Saccot lassan elhajtjuk melegebb éghajlatra. Hihetetlen, hogy az ellenfeleink semmilyen ellenállásba nem ütközve, simán beviszik a harmadba a korongot. Bezzeg fordítva. Ha sikerül begyötörni a korongot a támadó harmadba, egy igazítás és kapura lövés. Milyen elbaszott taktika ez? Ráadásul évek óta ez megy. Előnyben nem állunk fel, nem járatjuk a korongot. Egy játékosnál van a korong és ő lopja a távolságot, majd lehetetlen szögből próbál gólt szerezni. A PK-n a Sharks ellen már csak röhögni bírtam. Két Cápa játékos is bekorcsolyázott a kapu környékére. A két védőnek fel sem tűnt. Minden helyzetben, mint a levágott fejű csirke, lézengenek a pályán. A fő taktika a kontra. Ez mindent elmond. Így PO-ba sem fogunk jutni soha.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a "játékospolitikánk" miatt minden évben új csapattal játszunk. Kivétel az a 3-5 állandó játékos.