Shad hozzászólása:

Jó. De ez csak az én véleményem. Elejétől kezdve inkább Sharks mint Vegas, mostanra pedig egyértelműen mondom, hogy ők. Szerintem összességében a Vegas jobb csapat volt mint a Sharks. 7 meccset jászottak, ráadásul ez is OT volt. Pavelski, Donskoi sérült, EK se 100%-os állítólag. Kapusuk nincs, lassúak (lassabbak mint a Vegas volt) és a védelemben az első két pár 25-39 percet játszott a 7. meccsen, a harmadik pár még 10(!) percet se! Az, hogy mi volt az alapszakaszban, teljesen lényegtelen, az meg végképp hogy a korábbi években mi volt. Ez az Avs már nem az az Avs :ravasz:

Két győzelemre minimum számítok, de simán benne van hetedik meccs is.