avsfan hozzászólása:

Kritikán alul védekeztünk így van.

Első gól, keresztpassz Michalek tisztán lőhetett nem értünk oda, bár ez még benne van.
Második, a támadó harmadban elvédekeztük magunkat, 3 a 2 csatáraink sehol és Budaj az elsőt még fogta is de a másodikat se tudtuk eltakarítani 2 centis gól.
Harmadik Hannan volt képtelen felszabadítani beleütötte a csatárba utánna mindenki keresztbe fetrengett lejátszották ismét 1 méterről lőtt gól. Budaj tehetetlen volt.
Negyedik na itt sztem a gól előtt Jones-t palánkra lökték, fújni kellett volna.
Ötödik, Grier középről teljesen tisztán lőhet szabad folyosó akár be is vihette volna, utánna rebound amit nem tudtunk elütni Clowe simán üres kapuba tette be, mivel Budajnak nagyon ki kellett csúszni a lövésre.

Nincs miről beszélni, a csatáraink nem védekeztek teljesen fegyelmezetlenek voltak, ha pedig a védőket magukra hagyják egyértelmű a gól, a bekkeknek a korongot birtokló játékost kell figyelni, mire megfordulnak a kipattanóra a lendületből és szemből érkező csatár háromszor berakja a pakkot a kapuba. E mellé jön még, hogy mindhárom bekkpár fele gyengén játszik. Clark sem az igazi, Hannan és Salei kimondottan sokat hibázik. Szóval én variálnék a párokon. Semmire nem fogjuk vinni hiába a helyzetek sokasága, ha ilyen könnyedén, lazán fogunk védekezni. S erre nem tudom mennyire alkalmas TG, azt már tudjuk, hogy az offense-t bármikor összerakja, de talán túlzottan is támadószellemben játszunk.