rcypher hozzászólása:

Lassan be kell sajnos látni, hogy a 2001es kupagyőztes generáció kiöregedett, megfásult, kedvetlen lett. Joe-nak tényleg vissza kéne vonulnia, teljes respect neki, de öreg, kész nem bírja. Foppa tény, hogy az egyik kedvencem, de lassan kezdek afelé hajlani, hogy az állandó visszahívása morális visszalépés. A múltból akarunk megélni, amikor a jövőt kéne szem előtt tartani. Hejduk is elég kedvetlen lett, oké az elején volt egy góllövő-streakje, de azóta? Ritkán lő egy gólt és csókolom. Az meg nem mentség, hogy nincs top center mellette, hát baszzameg azért sztár, meg azért kap annyi fizetést, hogy tényleg sztárként játszon és vegye vállára a csapatot. De nem, mert "nincs mellette top center".... És ugyanez igaz sajnos Smythre is, az kis híján 7 milka amit kap qrva sok ehhez a teljesítményhez képest. Arnason meg mégis mi a faszt csinált a harmadik gólnál? Malhotra szépen elszáguld mellette, ő meg alibiből odapiszkál? Ugyanmár! A védelem meg, hát könyörgöm Budaj talán egy gólban volt benne, a többi meg ajtó-ablak helyzet volt. És ja Granatóval valami nagy baj lehet, mert ilyen nincs, hogy egy csapat ennyire hullámzóan játszon. Meg az hogy egy meccsen belül az első harmadban 1-0, aztán hirtelen 0-3, 0-3. Úgyhogy menjen a picsába, az alibiző öregek is, tartsuk meg a fiatalokat, és építsünk ki egy újabb aranygenerációt!