Dany hozzászólása:

Korai talán véleményt mondani egy új játékosról,de Fleischmann se fogja megváltani a világot.Hannan óriási ár volt érte,most a védelmünk még nagyobb fos legalább.
(Hátha bejön,ha szidjuk egy kicsit:vigyor1:)
Néztem a meccset,de nem tünt fel,hogy pályán volt.
Hunwick katasztrófa, remélem Cumi mihamarabb visszatér. Egyszerűen nem mer lőni, és védekezni sem tud.:keepaway:

Ez a meccs meg egy nagy fos volt. Megérdemeltük,hogy kikaptunk,már az első harmadban éreztem,hogy gáz lesz...első harmadban volt egy 10-0 kapuralövési rohamunk. majd a második harmad elején 3 PP hagytunk ki egymás után. Ilyet nem lehet. A PP-ink teljesen veszélytelenek voltak.
Porter,Yip, és Hunwick játszik PP-ben...jó Porter letett már valamit, az oké, de hogy Hunwick mit keres bent ilyenkor...Sacco remélem felzavarja a lelátóra.
Hejduk gólja az egyetlen pozítívum,Shatty gyönyörű felkorcsolyázásából. Végre Duke oda tette,ahová a legjobban tudja,volt a meccsen még egy ilyen helyzete,de akkor a kötényt kereste. Shatty-t meccsről meccsre az egyik legjobbunk.