Filip hozzászólása:

Max 4. soros center lesz, szerintem az sem gáz, Q is volt hogy nevelő célzattal odapakolta, és jól ment neki, nem lenne rossz, ott is keményen tudna védekezni, még jobban elsajátíthatná a fizikai hokit, és gólokat lőhetne onnan is. Aztán meg ha szarban vagyunk, akár egy-egy harmadik harmadra be lehet dobni fentebbre is, meg persze PP, PK alapember. És ez nem is lenne nagy visszaesés, mert pl Lappy és Guite is rendre 16-18 perceket játszott, PP-icetime nélkül, szóval ugyanúgy ott lehetne a 20 percek közelében... na de tényleg több van benne, de inkább legyen itt a negyedik sorban, minthogy elengedjük szvsz, ahhoz túl jó, hogy más csapatot erősítsen. :P

1/3 teljesen rendben van, kell a faszomnak Tavares, akkora arca van, hogy nem férne be a csarnokba, meg ne figyeljen ide fél-liga, sok divatbuzi ne élvezzen a mi játékosunkra, vagy hogy milyen kényes műsztárunk van - inkább Duchene, szerintem jobb, mint Kane vagy Schenn.

Tovább ment a Remparts! 3-0 a döntő meccsen, Tessier assziszt. Azért Patty tud valamit, kivezette a szarból a csapatot, feltüzelte a srácokat, és 0-2-ről, ill. 2-3-ról fordítottunk! :rock: Szombat hajnalban indul az elődöntő McNicoll Shawiniganje ellen. :kave: