BigFoote hozzászólása:

Én úgy képzelem, hogy 12 percet simán kaphatna. PP-ben is benn lehetne Stoa a 2nd unitban. (Első: Duchene-Stastny-Stewart-Mueller-Quince, második: Jones/Yip-Stoa-Hejduk-Liles-Cumi) Simán elég ha a első sor csak 16-17 percet játszik, a két középső meg 15 körül. Koncentráltabb lehetne az egész csapat, talán a sérülés is kevesebb lenne. Pont azért jó, hogy igazából nem klasszikus első, második, harmadik, negyedik sorunk van, hanem sok egyforma képességű elég jó, mert lehet rotálni rendesen a sorokat. Most az miért jó ha Koci jégen van 30 mp-et meccsenként? Agyfaszt kapok attól a behemót cseh semmirekellőtől. Élete egyetlen gólja egy seggén megpattanó lövés eredménye. Hozzá képest Worell egy technikás scorer volt.