avsfan hozzászólása:

Nekem Macias tetszett tegnap a legjobban, jól kezeli a pakkot nem csak kivagdosta a játékszert a harmadból és bemutatott egy pár szép ütközést nagyon jó kis offenzív párt alkottak Liles-al. Amolyan titkos kis jolly jokerünk lehet, mert a lövőereje is megvan. Ami még tetszett az a McLeod-Willsie-Stewie energy line.

NCAA-döntő: Most néztem meg eszméletlen nagy meccs volt OT 4-3 a Bostonnak Cohen győztes gól, úgy hogy a Boston az utolsó 1 percben egyenlített 3-1-ről. Egyébként a Shatty-Cohen pár előrejátékban irtó veszélyes volt párszor alaposan megkavarták a Miami védelmet, de a saját kapu előtt nem voltak egy életbiztosítás a második gólnál Cohen a harmadiknál meg például Shatty adta el a korongot, úgyhogy nem sok hiányzott ahhoz, hogy Cohen ne pozitív hanem negatív hős legyen. Védekezésben még távol vannak az NHL-szinttől. Szóljunk a túloldalról Mercier-ről is, aki a Miami egyik legjobbja volt több ziccert is kikaparva magának.