PeterMcKay hozzászólása:

Sajnos a második harmad sem úgy alakult, ahogy szerettük volna, már 4-1 nekik.

Először a bírók befújtak egy magas botot, ami szerintem nem volt az. A Wild játékos harcolt a korongért Dillonnal, és estében belefejelt a védőnk botjába. Ebből kaptunk egy PP gólt, majd egy éles szögből leadott lövés pattogott be a kapunkba. Utóbbiban kicsit benne volt Ellis is. Én 0-4-nél kapust cseréltem volna, Ruff nem így látta.

Két harmad után 25-13 a kapuralővések és 11-4 a gólhelyzetek aránya nem ide. Így nehéz jó erdményt elérni.

Nyerni nem sok esélyünk van, de legalább tegyük szorosabbá a harmadikban.