FY_Leafs! hozzászólása:

04_04 @Flames
jól kezdtünk, de utána volt egy masszív 30-40 perc, amikor kifejezetten nem játszottunk jól
de, szerencsére a Hutch meg igen, szép védéseket mutatott be, nem engedte, hogy a Flames nagyon elhúzzon, ugye 1-2 volt
utána jött a Gally-JT-Willy sor sok helyzettel megint....Gally gól nagyon érett már...mák is az oldalunkra került a 3. harmadban...sikerült két gólt összehozni, JT nem szép, Matty szép volt...
kimaradt 2-3 üreskapu a 3. végén, de mindegy is mert így is megvan a 4-2 W
sajnos azt kell mondanom, hogy Fred a legmegbízhatatlanabb kapusunk....meg kell neki köszönni, hogy a rookie csapat mögött azért csak összehozott már az első évben egy PO szereplést és nem volt olyan shitshow mint buffaloban...de sajnos eljárt felette az idő