2021/04/10
Gally eszméletlen jó az első sorban...is
ezt az őrült meccset egyébként
elhúzunk már az elején 2-0-ra
aztán a Sens emberhátrányban kiegyenlít 2-2, majd át is veszi a vezetést, de Marner a Sens vezető gólja után 28 másodperccel 3-3-ra hozza
Matty 3ik góljával megint vezetünk 4-3-ra és Ilja gyerek (akit Mickynek hív a csapat egyébként) végre betalál, így megint elhúzunk 2 góllal 5-3
a harmadik harmad végén, Sens lehozza a kapusát, de szokásunk szerint nem bírunk betalálni az üres kapuba... Barabanov sem pl
aztán Hyman nagy nehezen eltalálja az üres kaput, így a meccsen a harmadik két gólos előnnyel 6-4
de ez még mindig nem a vége, Sens megint lehozza a kapust és 6-5....vége a meccsnek

hogy mink miért szivatjuk magunkat a Sens ellen állandóan...a jóisten sem tudja...ez sokkal simábban is meglehetett volna
pozitívum, hogy Gally jó az első sorban, az első sorunk rohadtjó, Jack megint tudott nyerni: NHL rekord, Matty hattrick
negatívum: BORZALMAS BORZALMAS TRAGÉDIA A PP, NEMHOGY GÓLT NEM LÖVÜNK SORRA KAPJUK A GÓLOKAT...INSANE!!!