Johnesz hozzászólása:

A kevesebb gól ellenére ez a harmad még jobban tetszett....szépen szervezetten játszunk, a Ducks teljesen ötlettelen, alig tudnak kijönni a harmadból. Csak az utolsó 5 percben mutattak valamit, azt is a PP hatására. Egyedül Getzlafék tudnak tovább benn maradni a harmadban, de ők is csak minden 2-3. shiftnél, Gusto meg fogja a fontosakat...
Ebben a harmadban a 5 on 3 már tényleg érdekes volt, nem adták meg Stempniak ütközését, Nieds-t viszont kiküldték a megtorlásért, ami mondjuk jogos volt, de akkor már Stempyt is ki kellett volna küldeni, vagy egyiket sem. Ettől függetlenül a PP nélkül is meg lett volna a gólunk azt hiszem...butaságokat csinál a Ducks, védelmi hibák, mi meg folyamatosan lerohanju őket és mindig vannak helyzetek. Emellett mi fegyelmezettek is vagyunk, tőlük meg jönnek a felesleges hooking-ok..ami ugye a hokiban az ördögi kör, előbb-utóbb a gyorsabb csapat fölénybe kerül, aztán jön a gól is.
A tegnapi tippem bejött Kuleminnel kapcsolatban. Ő játszik a 3. sorban Wallin helyett, és brusztol is mint az állat, nagyon sok pluszt jelent.
Szóval szervezett az egész, és fegyelmezett(kivéve Stempniak hülyeségét)...sikerült megtartani a Nucks elleni játékot.