Juharlevl hozzászólása:

Par meccs utan ujra lehoztunk egy jo harmadot, ha mar meccseket nem vagyunk kepesek. Ilyen felesleges high stickeket mi szoktunk csinalni, Kessel be is verte a PP-t, de akkor mar nagyon erett a gol. Bozak nagyon okos passzt adott. Szokas szerint nem tudjuk beloni a telibevert ures kaput sem, de ok is lottek mar kapuvasakat.

Aztan a harmad masodik feleben megint beszoritottak minket, koszonhetoen a negyedik sornak, meg hogy szegeny - amugy jol jatszo - Rielly nem tudta kiloni a korongot. Korabban is elleneztem McLaren es Orr egyszerre jatszatasat, de valahogy megusztuk mindig a dolgot. Orulnek, ha Carlyle nem eroltetne azt, bar nem mondom, hogy az a megoldas, hogy Ashton legyen fent 5-6 percert, de Smith pl. tokeletes oda, Smithson is. Carlyle vedelmeben annyit, hogy ha mindenki egeszseges lenne, valoszinuleg nem ez lenne a helyzet.

2-2-nel azert csak befujtak egy orbitalis kamut Raymondra, hogy erezzuk a torodest. Ha az 2 perc volt, akkor a kapott gol elotti tripping Orr elleneben miert nem?