FY_Leafs! hozzászólása:

04/05 at Flames
JACK in the net!
Flames úgy kezdte a meccset, mint akik kikaptak az előző alkalommal...ez mondjuk nem tartott tovább 15 percnél
2.-ban aztán sikerült lőni két gólt, Spezza papa és Matty gyerek....el is húztunk 2-0-ra
mákkal visszajött a Flames, de muszáj megjegyeznem, hogy borzasztó ronda hokit játszanak és azt sem jól...a stárjaik nem tudom hol vannak...
harmadikban végre Simmonds betalált, az is egy érdekes helyzet volt a kapu előtt :-) ...Ilya gyerek megint mindent is kihagyott
utána jött az abszolút fordulópont pp....kaptunk alatta egy SH gólt, Keefe időkérés, utána végre március 9. óta először PP gól Matty gyerek!!!
utána volt egy Tavares gól...Willy-Gally-JT sorunk továbbra is piszok jó
a végén volt egy 4 perces PP-nk...nem lett gól belőle, helyzeteink voltak...de így is meglett 5-3 W

csak így tovább!!! PP még mindig nagyon döcög, de legalább már nincs az a nyomás, hogy nem lőttünk gólt ezer éve