Thony hozzászólása:

Teljesen igazad van, jobban le sem lehet írni!
Reimernek, nem volt hibája, pusztán magára maradt és a védelem csak zavart... kihozni sem tudtuk a pakkot... tiszta mintha emberhátrány lett volna az egész!
Eltűntek, a támadóink valahol ott koriztak de semmi... támadásnál ha végre kijött a pakk, és megindul valaki... sehol a center vagy a másik szárny, így előrelőtte ahol persze már indult és felállt a medvék sora és nyomtak vissza minket. Egy szóval az egész egy nagy PP érzetét adta. Normálisan felállni nem sikerült, a pp gólt is csak azért kaptuk meg mert nem számítottak rá hogy az impotens pp-nk ér ellenük. Ennyi, többet nem is jött lehetőség! De legalább az utolsó harmad tét nélkül ment... nekem Orr villanása tetszett, neki sem hiányzott sok... valahogy bírom az ipsét, mindig felvidít... persze nem a briliáns játékával, bár most nem voltak rosszak.
JVR nekem bejött, a többi impotens volt a medvék ellen. Erre nem gondoltam ahogy John is írja ennyit számít a rutin, reménykedek egy izzasztóbb meccsben... szerintem szuflával jobban bírnánk mint ők. 1-2 harmad és off ezzel a játékstílussal a medvéknek, ha azt kivédekezzük akkor bedobhatjuk a plusz powert!