Thony hozzászólása:

Csodálatos, egy túlszerződött, túlfizetett bohóc banda vagyunk, ott lenne a helyünk a cirkuszba... talán az is előkelő!?
Nem az edzővel van a hiba, szarabb kerettel eljutottunk vele a Po.ba, ha nincs az a 5 perc ki tudja hol állunk meg... az év eleji kezdet olyan volt, mint amire számítottunk az előző szezon miatt.... aztán jött egy pont és azóta csak csúszunk lefelé! Mintha valami kiöregedett pénz nélküli csapatot látnék... nulla dinamizmus, összpontosítás, kitartás... lekoriznak, kijátszanak stb. Gyorsan kirepülünk a Po-ból.... szarabb ezt nézni mint anno az állandóan szenvedő Leaf-et... legalább ott volt bunyó, meg show.... nem vártunk semmit, már most sem !
Én már 10 meccse nem nézek meccset, mert ez kikészít.... csak hallom, ahogy a párom nézi.... és már vagy 3-1 lehet.... ő minden meccset megnéz a kis mezében egy szezonban, én képtelen vagyok, csak mérgelődnék... majd ha javul a helyzet:idiota: Szerintem ő is azért nézi már, mert a kinti Maple drukker barátaival BBM-en csetel közbe a meccsről, vagy csak mazochista:normalis::normalis:

Sikerül fél harmad alatt elvágni a győzelem lehetőségét.... egy ilyen szutyok csapat ellen.... egy az hogy szarok vagyunk ellenük, de hogy esélyünk sincsen, ez röhej!