Dodge01 hozzászólása:

Hehe én is védő voltam csak 26os :D Az nem is kérdés, hogy nagy meccs volt ! A verekedésen kívül volt minden szinte:nyami: (emberhátrány emberelőny, emberhátrányos gól is aszem, kapuslehozatal) Nálunk az utolsó negyed óra eléggé para volt mert ugyebár 2 meccset játszottunk zsinórban, aztán már a cserepadig alig tudtunk elvánszorogni. Azért is kértünk időt 10 percnél. Szal ja tényleg jó meccs volt. Az Egerrel meg 11-9et játszani nem semmi, azt hittem hogy elpicsáznak titeket (bocsesz) Mi is 2 góllal kaptunk ki tőlük csak 13-11re (Az is brutál meccs volt) A 9es játékosuk ellen öröm volt védekezni :D Szal grat még1x, jól játszottatok! ( A Zsu az hogy keveredett oda?:D Erősebb kézfogása volt mint pár fiú csapattársadnak :neveto:)