Fórum >> Hozzászólás

ppinkpanther hozzászólása:

hát sajna télleg nem jött össze...:szomoru2: de viszont nagyon megszorongattuk őket. az 1 harmadban ment a legjobban a csapatnak, nagyon jól védekeztünk, és 100%ig megcsináltuk amit András kért tőlünk. a harmadban lőttünk egy gólt nagyjából 7-13 perc környékén, és lőttünk egyet az utsó 20 mp-n belül is. tehát a harmadot 2-0ra nyertük. a 2.ban sajna belementünk a kapkodásba, és fiyelmetlenségek miatt kaptunk 3 gólt, és lőttünk egyet vhogy(már nem emlékszem hogy hogy), így ezt 3-1re zártuk, és így 3-3 lett, így a 3. ban kellett (volna) eldőlnie mindennek, de itt már nem rohantunk, így 1-1 lett a végére és hosszabbítás. a hosszabításban is nagyon jól játszott a csapat, kaptunk egy meg nem adott gólt (házban állt), én meg már fogtam a fejem, és akkor szóltak h házban állt. egészen a hosszabbítás utolsó percéig húztuk, de ott kaptam egy hátulról félig-meddig beakasztott gólt(5-6), és így vége lett mindennek. összességébe mi nagyon jól játszottunk, és érzésem szerint a győzelmünk is benne volt a meccsben. nem gondoltam volna hogy ilyen szoros lesz, és legalább stílusosan estünk ki, azaz nem volt köztünk nagy különbség (mint amekkorát a blogon tippelgettek)