ppinkpanther hozzászólása:

szal mivel hogy már mindenki tudja: ws 4 -3 phx

akkor a mi szemszögünkből:

a meccs leges legelején úgy 4-5 percig nagyon be voltunk szorulva, de ki tudtunk lábalni belőle, és még a harmadban lőttünk egy gólt. a második harmadban kiegyensúlyozottab volt a mérkőzés, aminek a végén 2-2 lett. az első gólom olyan volt, hogy a röviden védtem, de tovább csorgott a labda, amit későn vettem észre, és így bement, a második pedig egy 2-0ás leindítás, de visszaért az egyik védő, így jöttek 2-1be és sikerült átpasszolnia, amit okosan laposan középre belőtt. akkor a harmadik harmad hasonló volt a 2.hoz, és kaptam olyan 23 perc magasságában egy félpályás potyát, amiről csak én tehetek, és azóta nem tudom megemészteni, lapos hosszúra ment. ekkor cseréltek le, és a másik srác is kapott egy gólt, és így már 4-2volt a wsnek. akkor itt még lőttünk két meg nem adott gólt, egyik bent volt (csapattársam elmondása alapján) és a bíró nem vette észre, a másik meg egy tipikus magyar helyzet, hogy a ws szabálytalankodott, és nem volt előnyszabály, tehát lefujta, de még senki nem reagált a sípra, amikor bent volt a labda...

tehát végülis, kb 10 rálövésből kaptam 3 gólt, a potyát leszámítva jól ment. de a bírók azért hagynak kivetnivalót maguk után. tehát az hogy összesen volt 2 perc kiállítás a wstől, azért ezt mi nagyon kevésnek érezzük. sokkal többet kaphattak volna. nem arról van szó hogy van X év különbség a két csapat közt, és vki kilökött tőlünk vkit. hanem nagyon sokat fogjátok az embert. tehát volt pl 1 olyan eset, hogy vki közületek elesett, és rögtön megfogta a lábát közülünk vkinek és a bíró meg csak nézi. de viszont nem ítéltek egyik oldalra se a bírók, tehát nem ellenünk fújtak, azaz nem ezen ment el a meccs. de ami nagyon jó volt, az a hangulat volt. lehet hogy 70% ellenünk szurkolt, de legalább elég sokan kint voltak.