- Szöglet kerek vagy ovális stadionban is van.
- A bedobást nem a szurkolók végzik.
- A pálya szélén hiába emelik fel a zászlót, attól még nem indul el a vonat.
- A plexitető alatt ülő játékosok nem a buszra várnak.
- A 11-est nem csak a 11 számú játékos rúghatja.
- A VB abban különbözik a Bajnokok Ligájától, hogy a VB-n a Real Madrid játékosai a spanyolok ellen játszanak.
- A VB abban hasonlít az EB-re, hogy egyiken sincsenek ott a magyarok!
- A pálya közepén futó kapus a bíró.

Válóper során kérdezi a bíró a házaspár gyerekétől:
- Szeretnél apáddal élni?
- Nem szeretnék - válaszolja a gyerek - mert mindig megvert.
- Akkor inkább anyádnál maradsz?
- Nem, ő is sokszor megvert.
- Akkor, hol szeretnél lakni?
- Szeretnék a magyar fociválogatotthoz költözni, ők sosem vernek meg senkit.

Mit mondott Materazzi Zidane-nak?
- Zizou! Félrenyeltem a rágóm! ... Segíts...
- Te, Zizu, izzad a homlokod, a pólómba törölheted...
- Fogadjunk egy piros lapba, hogy nem mersz megfejelni!

8 legrosszabb dolog, ami a magyar válogatottal történhet egy bárki elleni futballmeccsen
-------------------------------------------------------
1. A meccs előtt közlik velük, hogy a másik csapatban is tizenegyen lesznek.
2. Annyira kimerülnek az újságnyilatkozatokban, hogy nem bírnak feljönni a lépcsőn az öltözőből.
3. Csak a meccs harmincadik percében jönnek rá, hogy aki másik színű mezben van, az nem barát.
4. Lelkileg megtöri őket, hogy a másik csapat miatt állandóan hátra kell futni.
5. Megkeverednek, mert a mérkőzés előtt a videón sokkal kisebbnek tűnt a pálya, és más pólóban voltak a csapatok.
6. Végig a bírónak passzolnak, mert ő mozog olyan lassan, hogy eltalálják.
7. Az első gól után meglepődnek, hogy nem ezt nyilatkozták az újságban.
8. Eljön az ellenfél.

A magyar válogatott barátságos meccset játszik a Wembleyben. Az angolok kellőképpen "komolyan" veszik a találkozót. Úgy döntenek, hogy sörözni mennek, elég, ha csak Rooney játszik egyedül, a magyarokat egymagában is megveri.
Ahogy iszogatnak a kocsmában, jön is a hír, hogy Rooney a 4. percben gólt rúgott, 1:0.
Elégedetten emelgetik a korsókat, de újabb hír valahogy nem jön.
A 85. percben érkezik a hideg zuhany: a magyarok egyenlítettek. Az angol játékosok azonnal a buszba ugranak, és irány a stadion. Ott kapják a hírt, hogy a hosszabbítás második percében a magyarok újabb gólt rúgtak és megnyerték a meccset. Rohannak az öltözőbe, Rooney ül az egyik padon és nagyon lógatja a fejét.