Kedvenc csapat: Stars_Retro

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 0:17  l  #34100

készüljetek, jövünk vadászni! ..

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 15:55  l  #17093

csatlakozom az elöttem szólókhoz..szép meccs volt, lemaradásunkat behoztuk. grat!

az összefoglalót megnéztem és húú nagyon hard lett a 2.harmadtól.

yeah

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 16:49  l  #17079

én ha azt látom, hogy zúzunk a jégen, elkap az adrenalin... jelen esetben, jó nézni a kacsavadászatot
a mérkőzés előtt már a fejembe van 1-2 "forgatókönyv" a játékunkról, tehát valamennyire felkészülök... kicsit pesszimista vagyok, mert úgylátom, nem elég erős a játékunk. nem elég a kötelező meccseket hozni, jobban meg lehetett volna nyomni az előző 2-t, mert megmutatták a fiúk, hogy képesek rá...stb

ma győzni kell, mert különben fél lábbal ismét kinn vagyunk a PO-ból! mindent bele, hogy elkerüljük!

GO STARS

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 12:15  l  #17073

aki csak "rászorul",annak...mielőtt komolyan vennéd.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 11:08  l  #17070

sz@rjatok rá gyerekek!.. felesleges ez a dum,sztem.
...
várom a 4.meccset,ami (az olvasottak után) szívbajosoknak nem ajánlott!
nyugi.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 10:14  l  #17064

ígyvan! nálad a pont.

Zene Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 12:52  l  #8440

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 12:41  l  #17053

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 11:20  l  #17051

na végre jó hír... győzelem hoztuk a kötelezőt! Lehtonen nagyokat védett .. szép volt! csak így tovább!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.20. 0:31  l  #17048

az 1. harmad nem volt rossz,aztmondom de a 2.ban elveszítettük a fonalat és sokat hibáztunk amire a kacsák rákaptak.. ezvan, 2 meccset kell hoznunk, ami húzós lesz..és utolsó reménysugár.ne hagyjuk elveszni!!...ennyi.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 11:46  l  #17028

az összefoglalóból ítélve, kár hogy csak a meccs felétől kezdte összeszedni magát a csapat és így nehéz volt visszahozni a 4gólos hátrányt..jobban vissza kellett volna fogni a kacsákat, h ne tudjanak "felúszni" a harmadunkba..
nagy mákunk volt a 3. harmadban, hogy nem kaptuk be azt a 5.gólt.. acch

remélem, ma meglesz a kacsavadászat!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.16. 18:35  l  #17020

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.14. 22:19  l  #17010

hát igen. 1-2 éve voltam aktív, azóta sokminden történt velem, ez hosszú sztori.. lassan közelegnek az érettségi vizsgáim, de igyekszem bekapcsolódni a mérkőzésekbe.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.14. 22:02  l  #17007

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.14. 22:00  l  #17006

kicsit megkésve...grat a fiúknak, szép volt! végre a POban vagyuk.. korizzunk el egészen az SC-ig..nincs megállás! GO STARS!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.11. 20:23  l  #13585

hello,stars-os kolléga!

semmi komolyabb nem történt velem csak ahogy elnézem régen nem voltam már fennt a fórumon.
nekem nagyon tetszett a csapat teljesítménye a season közepéig.nagyon jól szepeltünk,csakhogy a pesszimista kérdés újból az volt, hogy meddig is fogjuk mi ezt a streak-ot húzni?a hullámzó telsesítmény felforgatta a csapat munkályát és szépen lassan leépült minden a season végére,ami eddig erősen állt.
ezek után már csak filózni lehet erről.igen az,ok,de közben a kérdésekre válaszokat a problémákra a megoldásokat kell keresni.én bízok a vezetőségben,hogy erős csapatunk lesz a jövő seasonra,ami nem csak a PO ba jutásért küzd majd,hanem mindvégig a formát hozza.ami persze nem könnyű.

ui: veled meg mi a helyzet Jonnyboy? ahogy elnézem már majd mindenki nyilatkozott erről a dologról.de te hozzátennél valamit ehhez még?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.11. 15:32  l  #13581

ezt nem hiszem el, hogy így végződött ennyi küzdelem után.már majdben bejutottunk a PO-ba,de megbotlottunk a küszöbön.ilyen is van,de mért kellett ezt elbalfékeskedni ennyire,azt már nemtudni.játszani kellett volna úgy, hogy "éljünk" is és ne csak kihozni a max-ot.na ebbe fáradtunk mi el.
De fel a fejjel, legközelebb ezt behozzuk és olyan lépésetek kell tennünk, ami igazán lényeges!

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2010.09.18. 11:55  l  #4336

- Doktor úr, a bátyám erősen köhög, és láza van.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.14. 22:44  l  #12784

hát ez a meccs elúszott (meg a 2 pont) a védelem meg a kapus miatt.
ezt a meccset hozni kellett volna de mégis fordult a kocka mikor átvettük a vezetést 3:2-re.na ennél a pontnál kellett volna nyomni az ellenfelet és bevágni még 1 gólt

PP-t nagyon fosul nyomtuk.az ellenfél kitámadott,mi meg nem tudtunk felállni a harmadjukban.ez van.ezen is kellene változtatni

Cawfordék ezen gondolkozzanak egy kicsit és dodjanak össze vmi jó sorokat

a mai Morrow - Ribeiro - Benn : párosítás nagyon jól szerepel az 1-2 harmadban.utána jöt Segal 2 gólja.és ha már ennyire benne vagyunk a meccsben,minek a dobjuk el magunktól

a PO-ba nagyon nehezen juthatunk be.ilyen (hullámzó) teljesítménnyel inkább ne is álmodozzunk róla.na yo,ne legyek ennyire pesszimista.
csináljunk vmi jót,h még idén villogjunk vmivel

GO Stars

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.14. 22:21  l  #12782

háát...ez is csak a kapus számlájára lehet írni.ezt a lövést meg kellett volna fogni

nekem már olyan érzésem van,h ezt a meccset már csak a szarból lehetne visszahozni

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.14. 22:13  l  #12781