ICQ:
 Kedvenc csapat: Detroit Red Wings

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.28. 12:24  l  #44131

És végre 3 év után, zsinórban a 6. győzelem!
Az összefoglaló alapján ez megint pengeél volt sajnos, de csak a végefelé. A forgatókönyv hasonló volt mint a Wild ellen...2.harmad gólzápor...5-2...3. harmad...5-4..persze volt kiállítás bőven, de bekapott gólok java része simán menthető lett volna.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.21. 13:07  l  #44127

Megnéztem az összefoglalót....egy tanár 2. harmad után így leadni a vezetést a harmadikban...hát ez ilyen Wings betegség.
De 2 pont jött....és SO-ban

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.19. 12:23  l  #44117

lol...így visszaolvasva tökre úgy hangzik, mint Vágási Feri örökzöld monológja :D...."de ha lenne 10.000 Ft-om"

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.19. 11:42  l  #44115

Aránytalanul sok gól egy Buffalo-tól....a védelem elég zavaros...ha lenne 2 top védőnk, simán contenderek lehetnénk.
Bár b2b meccs volt...a preds után egy cseppet elfáradtunk.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.14. 11:18  l  #44095

A két legnehezebb....a predset idén rendbe rakta Laviolette...liga elsők, ami elég szokatlan így a tabellára nézve. A kis szerencsénk talán az, h Rinne megsérült, és nem biztos h vállalja majd a meccset.
A blues ellen így is több esélyt látok.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.12. 11:39  l  #44089

Na, akkor Mrazek-nek lesz ideje bizonyítani...ha nem jön be, ott a titkos fegyver--->McCollum

Vorangee: köszi a fejtágítást

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.11. 12:37  l  #44082

Mrazek nekem vmiért nem túl meggyőző. Nem tetszik ahogy annyira kimászik a kapujából már szinte kékvonalra :D. Nem vagyok kapus szakértő, egyedi játékstílus v nem tudom....Vorangee kolléga többet tudna mondani. :-P
Egyébként meg Gustavsson még nem épült fel a novemberi vállsérüléséből?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.03. 14:49  l  #44069

Mekkora egy lóbaszó gyerek ez a Mantha.... Pulkkinen meg olyan mint a fiatal Brett Hull, már epekedve várom, h felkerüljön.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.01.01. 13:33  l  #44066

Buék für alle!

Nem volt rossz meccs, de jó sem. 2 pont behúzva, és tegyük jobbá ezt a 2015-öt :P

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.28. 21:52  l  #44057

Ez természetes....a páratartalom, a jég minősége, és a napállás is fontos szempont, szempontok.

Bár komolyra fordítva a szót...MacArthur és Cowen nem hinném, h többet tudtak volna tenni az ügy érdekében. Mindketten ki akarták billenteni Gusztit az egyensúlyából, ami nem sikerült, ilyen szituban meg nem tudom h miként lehetett volna másképp elvenni tőle a korongot.
A befejező cselnél úgy kerülte ki a játékosokat, mint a bójákat.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.28. 16:03  l  #44054

Egyébként nagyon hasonlít Stevie egyik goljara, amit a starsnak lőtt ha jól tudom. Középen megfordul, testcsel balra, rahuz, gól :)

Pontos dátumot/csapatot nem tudok, de van ilyen az tuti.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.28. 14:43  l  #44053

Az év gólja.....nincs mese!! Mekkora tanár baszdmeg

Peking 2008 Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.24. 19:54  l  #2461

Sírás :D :D :D :D

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.22. 10:25  l  #44023

Nekem már kezd kibaszottul fogyni a türelmem......6. könyörgöm, 2 hete nem tudtunk megnyerni egy tetves meccset....ahh

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.20. 11:23  l  #44012

Ez a mélyrepülés szinte minden évben benne van a forgatókönyvbe....minden egyes győzelmi sorozat után.....sokkal több van a csapatban, mint 17 kapuraloves....ne csináljuk már.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.13. 11:03  l  #43998

Ez a SO valami elképesztően idegesítő faszság....Howard egy nulla benne...nem véletlenül bukjuk nagy részét.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.11. 11:35  l  #43989

És keleten az elsők!!!44négy....még
Teljesen meg vagyok elégedve az utolsó 10 meccs eredményeivel, 7-2-1 szerintem elég szolid teljesítmény. Tavalyhoz képest ég és föld.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 16:32  l  #43961

Óóóóó :)...a csibész RW stílus. Nagy játék volt.
Rangers ellen ugyanezt!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 21:08  l  #43951

Gordie újabb stroke-ot kapott......ez már a vége....

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 23:56  l  #43950

Jól zártuk ezt a hónapot.
A tavalyi évhez képest igencsak látványos a fejlődés. Remélem a decemberi hónapra is kitart ez a lendület!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 22:06  l  #43938

Még jól is jött az áramszünet a stratégia váltáshoz.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.27. 0:12  l  #11062

Na még egy dolog, amit soha a büdös életben nem tudtam volna elképzelni, hogy megtörténik.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 14:54  l  #43885

++
Kurva idegesítő

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.07. 0:11  l  #20904

Fasza...úgy fognak kinézni a játékosok mint a nascar versenyautók?.....pont erre vágytam.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.30. 19:55  l  #43831

Glendening hogy felkóstolta a végén Ovi-t ...nagy kedvencem lesz a srác!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.24. 14:47  l  #43816

Itt egy normális összefoglaló....kurva nagy meccs volt!
Ezt a patkány Crosby gyereket remélem egyszer valaki úgy állbakúrja, h csak pépesen tudja enni a rántott húst. (11:27 a bátor jelenet )

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.22. 22:52  l  #43807

Ez még a meccsről...a mágus :)
No goal :(

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.18. 11:29  l  #10428

Mit siránkoztok?!...engem Talpáné simán megnyert! Mer' az összefogás az kell, az bizony nagyon kell...azösszefogás'.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.18. 10:11  l  #43799

No...még 26 meccs...és még finom voltam a tippemmel! :P nagyon érzik egymást Z-vel.

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.13. 15:17  l  #10423

Áh.....reménytelen drágaság!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.10. 11:16  l  #43789

Nyquist idén meglódul! ...30+ gólra tippelek.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.08. 9:48  l  #43784

Nestrasil helyzete nehéz, meglepődnék ha maradna a csapattal.

Pedig marad!

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.06. 22:13  l  #20799

Aljas!

Konzol verziók Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.03. 22:24  l  #254

PS 4 olcsóbb és jobb is.
A játékok azonban mindkét konzolra aranyárban vannak, én még szerintem várok a beruházással.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.09.24. 21:34  l  #43762

Ilyen létezik?!.........Az alapszakasz első 8-9 meccsén nem játszik tutira.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.09.23. 15:04  l  #43759

A preseason LEGELSŐ kibaszott meccse, és már sérülés....nem tudom mire számítsak...megint a griffins fog playoffolni?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.09.18. 20:27  l  #43753