Kedvenc csapat: Pittsburgh Penguins

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.17. 23:56  l  #53908

jöhet sundqvist.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.17. 2:38  l  #53882

azt a kurva mi van itt. 0:3 után 10 perc alatt vágunk ötöt, holtby meg felült a szopórollerre ahogy kell a közönség is kitesz magáért. közbe már 5:4

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.15. 3:28  l  #53877

hülye kiállítások, és kibaszott átjáróház a védelem. schultz meg azért bizonyítja, hogy ő első soros bekként kevés továbbra is.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.01. 12:26  l  #53856

murray sérülései után amúgy csak bennem vetődött fel, hogy lehet még is fleuryt kéne megtartani? ha a kort és a számokat nézem, mindenképp murray lehet a jövő ha egészséges tud maradni. ugyanakkor fleury sem a múlt még és ami mellette szól, hogy egyáltalán nem sérülékeny. nehezebb is lenne elcserélni a ntc, és a fizetése miatt. murrayt meg bárhova elcserélhetjük és rengeteget kérhetünk érte. jarryról jó lenne tudni mire képes nhl szinten.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.29. 22:57  l  #53852

murray week to week. remélem azért nem dipietroból van a srác, fél év alatt a harmadik sérülése.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.29. 3:41  l  #53847

fleury nagyon jó volt ma, hornqvist előtt is le a kalappal.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.28. 16:43  l  #24994

don cherry már akkor is nagy szagértő volt

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.28. 16:34  l  #53833

lehet periódusokról beszélni csak semmi értelme, ha az egészet nézem akkor meg ez a helyzet.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.28. 13:44  l  #53829

mindig házhoz jössz a pofonért?

a keleti csapatok, patinásabbak, tehetősebbek és stanley kupák számában is jobbak. jah és itt még egy columbust se lehet leírni nem úgy mint nyugaton egy-két csapatot. de elég megnézni a detroitod. nyugaton még lenne esély rájátszásba kerülni, keleten már azért sírtok, hogy milyen szar lesz a draft hiába az előkelő draft pick.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.28. 10:51  l  #53826

szórítani kell helyet neki mindenképp a nagy csapatban még ebben az évben. azon az 5 meccsen ami egyből feltűnt, hogy kurvára jól helyezkedik a kapu előtt. warsofsky is 20 meccs 21 pont hátvéd létére. elférne ő is így, hogy nincs daley és letang.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.27. 22:43  l  #53821

én a szar kelet sztereotípián röhögök még mindig

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.27. 22:24  l  #53819

fleury kezd, maatta nem játszik betegség miatt. ahl védelem kimaxolva.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.23. 14:33  l  #53786

pouliot, fehr és fleury sztem cserélve lesz előbb-utóbb. kell egy top 4 védő + egy védekező csatár mert kurvára sok gólt kapunk, fleury helyére meg egy rutinos backup.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.15. 8:23  l  #53754

schultz megint parazsat evett kemény, hogy majdnem annyi pontja van mint letangnak aki a fél életét a pályán tölti, + emberelőnyben is mindig bent van.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.14. 17:21  l  #53753

nem ismerem Camaront de harmadik soros bekkpárból és 7th d-ből rogyásig vagyunk, sztem esélytelen, hogy felhívjuk. csatároknál ugyanez. spronggal kiegészülve van egy komplett támadó sorunk akik egyelőre nem férnek be az nhl csapatba. kunitz-cal kiváncsi vagyok hosszabítunk-e. sheary ha beéri aprópénzzel sztem maradni fog.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.11. 10:20  l  #53741

sundqvist közbe 4-et vágott a farmcsapatban.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.06. 21:28  l  #53721

én azt nem értettem megint miért maf véd zsinorban a harmadik meccsen. oké nyertük vele az előző kettőt, de egyik se igazán rajta múlt. tegnap talán a második gólról ha tehetett, a többinél ki volt szolgáltatva, nyilván ideg volt a lecserélésekor. az sztem nem kérdés, hogy murrayvel képzeljük el a jövőt, már csak a fizetési sapka miatt is.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.06. 12:22  l  #53718

a gólok már raklap számra jönnek, most jöhetne a brickwall a kapu elé mert ez a penalty kill vmi tragédia lassan utsók vagyunk a ligában benne.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.06. 12:11  l  #24915

hát lehet én vagyok vak, de megvan a kiszúrás a védőtől a korongra, csak nem találja el. miután verve van utána próbálja testtel megoldani a dolgot. ennél sokkal többet nem tudott volna tenni.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.06. 11:50  l  #24913

próbálkozott a védő azzal is, de be lett bőrözve simán. mivel itt le lehet ütközni a másikat focival ellentétben persze, hogy az embert kell nézni nem a korongot, ezt előkészítőben megtanították már nekünk is. ha csak a korongot nézné a védő nagyobb százalékban kötne csomót a lábára a csatár.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.04. 21:30  l  #48056

mondjuk nálunk a csődközeli helyzet sem segített aztán jött lemieux és burkle. nektek is ez kéne amúgy. legendákat tudni a csapat körül. azért az kurvára nem mindegy, hogy lemieux a mansionjában lakhat a frissen ledraftolt játékos, vagy blashill kézfogás után megmutatja merre van a legközelebbi hotel

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.04. 15:24  l  #53711

durva amúgy, hogy a harmadik bekkpárunk a legjobb. mondjuk a sok bekapott gólra ez magyarázat is. letang ma is homály volt.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.04. 1:50  l  #53707

az oké, hogy visszajött kunitz, de guentzelt kihagyni, wilsont meg játszatni? semmi értelme. de mondhatnám hagelint is, 1-2 meccs pihenő rá is ráférne.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.03. 14:47  l  #48032

erre azért nem fogadnék. baszott sok lövést engedünk az ellenfélnek idén amiből kapjuk is az 5-6 gólt minden második meccsen.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.27. 9:52  l  #53674

pedig ma ő is potyázott rendesen.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.25. 22:50  l  #53669

fleuryt amúgy minek eröltetjük? amióta murray bevédte magát idén, úgy véd mint aki összefosta magát. letang meg leszokhatna már, hogy minden meccsen ad 2 gólpasszt az ellenfélnek...

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.24. 11:04  l  #53648

inkább lemieux által aki egy legenda..mi nem arizona vagyunk. a meccs jó volt, végre befele mentek a korongok nem úgy mint az első meccsen. meg is szortuk őket ahogy kell.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.21. 23:18  l  #53633

kunitz IR-en. guentzel bemutatkozhat.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.18. 11:15  l  #53628

kunitz, hornqvist day to day. bedobjuk a mélyvízbe guentzelt?

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.17. 11:44  l  #53627

malkin vaze. előbb leszedi murray-ről a fejvédőt majd arcon csapja bottal :D remélem következő meccsen már tud védeni.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.08. 15:41  l  #53615

ez nem jó hír. ki sérült meg? warsofsky meg vissza küldve a farmba, wtf?

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.05. 2:02  l  #53609

a hód malkinnal játszik, rust került be bonino és hagelin mellé. boninoval nem tudom mi van, de tavaly ennél sokkal jobb volt.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.02. 20:05  l  #53603

condonért jött egy 5th pick. waiverről behúzva nem is volt rossz deal jimbótól

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.28. 11:05  l  #53595

a harmadik harmadokra felébredünk úgy néz ki kicsit olyan érzésem van mint egy olasz csapatnál, csak annyit teszünk bele a meccsbe amennyit feltétlen kell, egy dekával se többet.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.28. 2:58  l  #53592

ez a nem túl acélos islanders is lőtt nekünk 32-t kapura 2 harmad után. az egész csapat csak poroszkál a pályán, jó lenne már felébredni és elkezdeni a szezont.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.20. 17:06  l  #47824

Jah, csak nálunk általában a fél csapat sérült, mint most is crosby. viszont ha mindenki egészséges vannak prime időszakban lévő sztárjaink. nektek semmitek nincs ilyen szempontból. depht szempontból szintén jól állunk szerencsére.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.20. 15:15  l  #53573

azért az figyelemre méltó matta-ét mennyire nem használjuk. 4,1 milláért 11 perc jégidő védőként gyakorlatilag semmi. és eddig minden meccsen hagytuk lőni az ellenfelet bőven. jöjjön warsofsky vagy poulliot, fel kell rázni a dolgokat kicsit.

murray-vel közben hosszabítottunk, 3,75 mill/év 3 évre. nem rossz bridge deal.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.11. 18:43  l  #53546

pedig jarry jó volt a felkészülési meccseken. a backup szerepét megkaphatta volna amíg murray felépül.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.05. 11:55  l  #53531

shero megint nagyon jó szerződéseket köt (lovejoy, quincey), hallt is megszerezte bagóért. lesz potenciál sztem az idei devilsben.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.08.30. 13:18  l  #24369

mivel a spíler adja az nhl-t sztem ugyanúgy lesz blackout.