Lakhely:
 ICQ:
 Kedvenc csapat: San Jose Sharks

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.04.13. 11:27  l  #21842

Az eredmenyt kovettem vegig, viszont nem lattam a meccset, egyebkent sok helyen irjak h Perry megint csinalta, amihez a legjobban ert....Szep golokat utottunk

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.04.12. 21:33  l  #21840

2ből 1et elhozunk, csak ne legyen az ami szokott lenni, hogy 40-20 kapura lövés és 2-1 oda.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.04.11. 20:39  l  #21837

Sztem 6 meccsen tovább megyünk, ha őket kiverjük, és aztán kiesnénk, már sikeres a szezon - csak úgy mint a poolnak, hogy a shityt kiszórtak

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.14. 7:52  l  #21760

Boldog névnapot kolléga!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.22. 22:08  l  #21748

Jó lenne vkit hozni, Meierrel most akkor megvan végre az 1.sorunk? Mindig variáltak a 2 Joe mellé, Burns is termel végre, viszont Martin hiányzik a defből, a Braun Vlasic rendben van.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.22. 13:08  l  #21740

Az 1.harmadot vegigneztem meg tvn, ott Dell tenyleg extra volt, a 6 gol meglepett, es most vegre Boedker is hasznalhato volt

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.22. 13:01  l  #8169

Ez valoban egy magabiztos gyozelem volt, de az alapszakasz akkor is nagyon szerencses volt, ahogy a falcons elleni teljesitmeny se volt vmi kiugro

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.19. 11:09  l  #21738

Jogos.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.19. 10:18  l  #21735

Nem lattam a meccset, csak a statot, hogy tudtunk igy kikapni, amikor 2 harmadban is folnyesebben jatszottunk, 47-22 loves mutatonk volt? Ekkora makuk volt?

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.17. 21:23  l  #8158

Először is látom nálad is beakadt ez a WENTZ FOLES dolog
Másrészt, nagyon gáz volt ? Nem az, hogy az előtte való években is PO résztvevők voltunk KÖZEL sem volt ennyire erős az hogy ott voltunk, inkább a mérleg, amit a rájátszásba megmutattunk, hogy nem volt véletlen a nagyon jó szereplés, TALÁN emlékszel, hogy az akkor még sokkal erősebb SEATTLEnek tettünk fel a HTban 30pontot, és CONF döntőben pedig az Arizonat mostuk le 49 szerzett ponttal
Irigység ? jaaa a sorsolásra gondolsz ? igen arra lehet egy kicsit az vagyok, volt 3-4 erős ellenfél egész évben

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.16. 22:58  l  #8153

Az eleg gaz lenne ha ezaz eagles bejutna...de sztem a vikingeknek osszefog ez jonni, mar csak a hazai donto miatt is.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.16. 0:18  l  #21733

Csoda h üresre sikerült bekotornia.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 23:45  l  #12919

Azért a 2. harmad elején mi is kaphattunk volna 2t, volt az vas meg 2-3 nagyobb helyzet, sajnos nem lehet hátra dőlni, mert egy simán vert OTTAWA ellen is sikerült betlizni 1 szép nagyot a 3.harmadba

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 23:39  l  #12917

Talán 5. kipattanóra be is ütjük

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 23:24  l  #21732

EZt a Boedkert mikor dobjuk ki ?

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 22:53  l  #8150

Na v a Jax v a Vikes húzza most már be. Patrícia megy Detroitba ?

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 22:52  l  #12911

Xes a meccs, itt is ott is vannak helyzetek, csak 1x 1 értelmes ember került oda nálunk Donskoi aki megoldotta, nem 1 balf*sz Boedker....

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.11. 16:57  l  #8131

Atlanta Falcons - Philadelphia Eagles -> Falcons

Tennessee Titans - New England Patriots -> Pats

Jacksonville Jaguars - Pittsburgh Steelers -> Steelers

New Orleans Saints - Minnesota Vikings -> Saints

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.08. 11:57  l  #8127

1.hfbe azon ment el, amire sokan számítottak is, a RZ kihasználás, mi 5x voltunk RZban 4FG meg uye az Clay féle elejtett laszti..és Gano missje..na de ebből is felálltak , és a végén mi támadtunk, persze az is segített volna, ha mondjuk félpályáról jövünk, hiszen és 4&2nél, Adams nem biztos hogy végig birtokolta, csak ugye érdekes módon pont azt nem nézték vissza.
Shula megint megmutatta sok FONTOS drivenál hogy egy balfasz, ilyen játék hívásokat kulcsszituációknál...

A csapat nagy része fiatal, kell 1 RB mert Stewart füst, és 2 minőségi WR,jó lenne vkit hozni, na meg persze egy új OC és akk jövőre is lehet szurkolni januárba

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.08. 3:30  l  #8124

Jaxnek nincs Offense, szal ja Big Ben nem adja el akkor nehez elkepzelni, hogy barmilyen meglepetes lenne.

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.08. 3:27  l  #8123

Egyszeruen nem birom feldolgozni a veget ennek a panthers meccsnek.... hiaba az a sok hiba az 1.halfba, h hany helyen megnyerhettuk volna ezt a k*rva meccset, nem nagyon szoktam birozni de HANYINGER, amit ma csinaltak, de Minnesotaba rem visszakapjak ezt.

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.07. 1:58  l  #8107

Ez a Kansas Szegeny Ricsi Colts utan ujra aterezte

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 12:56  l  #21731

Megnéztem a hajnali meccset... oktatófilmbe illő volt, hogy hogy kell egy atom sima meccset elkúrni...Azért remélem hogy a 3.harmados produkció után a srácok a fizujuk felét Dellnek adják, a másik felét meg rászoruloknak... de úgy látszik minden évben kell 1 ilyen meccs, a Sabres ellen volt 1 ugyanilyen, amikor semmi jele nemvolt h itt egyáltalán OT lesz, aztán 4-1ről 4-4... és szintén vereség hosszabbításban.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 16:14  l  #29783

Ha már verekedni nem tud ez a kis tökmag , legalább ebben kiemelkedik, de annak örülünk hogy legalább ebben találtál vmit ami tetszett haladunk.

NFC

Buffalo Bills @ Jacksonville Jaguars -> Jax (de csak a DEF miatt)
Carolina Panthers @ New Orleans Saints -> CAR (hátha bezsidozzuk)

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 2:20  l  #21728

DeMelo b+.... mikor tér már vissza Heed v Martin?.....

Nyári sportok Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 23:51  l  #10571

Utolso 2 koreben dobott 5 T18.. Ami Lewisnak az elodontoben nem volt meg ( a jo kiszallozas ) az itt rendesen meg volt + melle meg 1 brutal atlag.

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 18:59  l  #8084

Majd jövőre, addigra felépül Eifert? Vagy neki került veszélybe a karrierje? Jó kis TE, Green meg LaFall mellé jó lesz, Mixon se mozgott rosszul, Daltont se nagyon védték meg jó pár meccsen, báár ő is eléggé visszaesett, 2évvel ezelőtti szezonjához.

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 16:22  l  #8081

Bengals azert odanyalt 1et a Ravensnek

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2017.12.31. 15:39  l  #50599

Akkor ezzel elárultad, hogy 1 meccset se néztél eddig

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.12.29. 11:01  l  #21725

Pavleski is kicsit belehúzott, meccs/pont most már kezd állandósulni egész jól állunk, főleg h a többiek 3-4 meccsel többet játszottak.