előző oldal l következő oldal

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 21:56  l  #4534

Hogy valami jót is írjunk a srácokról Pk ban liga 5 a csapat PP ben 3. erre nem jól emlékeztem.

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 20:22  l  #9327

Szegény ördög ekkora homályokat dobálni hát minimum eltiltanám 5 meccsről Ez nem NBA szint.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 20:18  l  #4530

Nem értek egyet a védelmünkkel meg vagyok elégedve 2-max 3 gólókat kapunk annak bele kéne férnie. Inkább a támadójáték döcögős én is gondolkodtam sor cseréken de ehhez azért bizonyos meccs mennyiséget le kell játszani mer csak össze kell rázódniuk.
Azzal sem értek egyet, hogy az ellenfél minden meccsen jobb volt, mivel láttam az összes meccset és kb ha 3 alkalommal volt jobb a ellenfél. Sajnos a jó emberelőny kihasználásunk is visszaesett.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 10:27  l  #15718

Akkor aki két részletbe fizetett elő az még kiszállhat. Eddig nem panaszkodhatok, mert minden edmonton meccs BO mentes volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 10:18  l  #30927

Nálunk vezette a házi pontlistát és még mindig nem értem miért kellett elmennie

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 10:17  l  #4523

Amit nem gondoltam volna szezon elején, hogy nem a védelem lesz a gyenge pont ha nem a csatárjátékunk. 10 meccsből 3 szor lőttünk 2 nél többet így nem lehet meccseket nyerni ha csak 2 gól lövünk meccsenként . Első sorunk gyengélkedik a második remekül működik csak ők meg kevesek.
RNH bál nem értem mi ez a hiányzási ok Undisclosed ez mi akar lenni?
Kész csoda, hogy még mindig PO vonal felett vagyunk

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.05. 11:04  l  #4515

Én megfogadtam, hogy pozitívan állok a dolgokhoz és játszanak bár hogy a srácok. Nem szidom őket azzal mi sem vagyunk beljebb. Inkább örülők, hogy már tudunk vezetni is egy meccsen mert korábban meg ezzel volt probléma. Lesz ez jobb érzem. Köv meccset nyerjük

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.04. 21:50  l  #4509

Hát a 4. sorba mit mutasson szegény meg az azzal járó jégidővel?2 évvel ezelőtt a pre szezonban villogott azóta semmi nem tudom miért van ez? Persze már Omark se nálunk terelgeti a pakkot.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.02. 23:39  l  #4504

Tudtam, hogy kapunk a végén egy előnyt, az eldönti a mecset és így is lett.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.02. 23:36  l  #4502

Hihetetlen hogy nem lehet egy nyomorék gólt lőni???????

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.02. 23:08  l  #4499

Továbbra is pazarolunk. Mi történne ha beütnénk végre egy helyzetünket?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.02. 23:00  l  #39630

A sok kiállítás felhőzőt benneteket. Az első harmadban eldőnthettük volna a meccset nem tettük, a második harmad meg pont fordítva alakult. Tipp OT-ben dől el a meccs vagy innen simán nyertek.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.02. 22:48  l  #4497

Egészen az első bekapott gólig úgy éreztem simán hozzuk ezt a meccset, de nekünk semmi sem jön be meg már ők irányítanak veszélyesebbek nehéz lesz szokásos OT-ben hozhatjuk még vagy elmennek ők és sima bukta lesz.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.01. 20:18  l  #4478

A második gólunk olyan shark-szos volt tik tak to gyönyörű. Simán jobbak voltunk ma a cápáknál még ha ez eredmény szinten nem is jött le, mivel két megingásunkat tudták csak kihasználni amugy minálunk volt többet a korong és most a híres emberelőnyük sem működött.
egy nagy kérés nem lehetne befagyasztani a tabellát az a konferencia 3. hely mesésen mutat. Bár tavaly is így kezdtünk, de most rövidebb a szezon bírjuk ki valahogy.
Az első San Jose meccset leszámítva elég jól muzsikál a védelmünk Dubnyikkal is meg vagyok elégedve stabilan jól véd, szoros meccseket meg jól lehozzuk kezdünk stabil po csapat lenni már épp itt volt az ideje.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.01. 9:04  l  #4475

Amióta Torres eljött tőlünk, nem találja a helyét és ehhez hasonló megmozdulásokkal véteti észre magát.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.29. 20:26  l  #4459

Végre egy simábban lehozott meccs már ideje volt , viszont akció gól továbbra is hiánycikk ez már hihetetlen hogy négy meccs alatt egy se jön össze.EBERLE egyértelműen a legjobb jelenleg.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.27. 23:36  l  #4451

szerintem , már eleget emlékeztünk most már itt az ideje egy új korszaknak. Hogy aztán ebből mi jön ki egy stabil több éves po szereplés vagy esetleg egy újabb SC döntő majd kiderül.
Tavaly szinte alig láttam pár meccset, most viszont előfizettem a GCL-re és minden meccset megnézek eddig sikerült. Mondjuk túl sok örömet eddig nem okoztak a srácok de legalább 50%-os a mérlegünk.És látom fejlődni a kölyköket, legalábbis bízok benne hogy fejlődnek.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.27. 13:51  l  #4445

Támadó játékunk egyenlő a nullával a canucks meccset leszámítva nem lőttünk még akció gólt, mindezt úgy hogy ilyen támadó arzenálunk van vagy csak volt?
Hosszú távon ez kevés lesz egyedül még Eberle rázta meg magát Hall és RNH egyenlőre sehol. Nem mondanám, hogy az jó ha egy hátvéd vezeti a pontlistánkat mert az azt jelenti hogy nincsenek csatárok.
Yakupovot ma nem is láttam Hemsky szintén Gagner is az uccsó másodpercben talált egy gól akkor meg már mindegy volt.
Mai meccsen jószerével helyzetünk se volt a Calgary simán megszűrte levédekezte ideje korán támadási próbálkozásainkat. Még egy 5 meccs és ha nem változik semmi muszáj lesz megbontani a sor összetételeket. Ha nem indulnak be a kölykök idén se lesz PO

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 10:38  l  #4430

Nekem Selannne még Winnipeges korszakából a no1 mikor feldobja a kesztyűjét és a botot meg puskaként használva lövöldöz :-))

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 9:46  l  #4421

Mindkét csapat impotens támadójátékot produkált, rengeteg emberelőny 4 percek oda vissza kettős forok és gól meg semmi. Vége meg kabaré zebra határozottan mutatja gól erre utána visszavonják Quick meg hogy reklamál amikor ő akasztja be a lábát Gagner lábába. jah és a végkifejlet meg csattanós lett. Lincs hangulatból egy pillanat alatt lett extázis
Azért ez a támadójáték a továbbiakban nagyon kevés lesz mint ha rozsdásak lennének a srácok, pedig az első sorunk végig játszott a tarcsiban ezt még sem látom viszont most.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 21:49  l  #15551

Valaki regelt ide az oldalra mostanában, mert unokaöcsém szeretne de hiába tölti ki amit ki kell utána nem történik semmi.Se egy levél hogy sikerült vagy valami.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 19:48  l  #4410

Én sem hallottam róla és Gagnert nagyon sajnálnám, inkább védők kellenének.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 11:20  l  #4404

Azért én Rolosont jobb kapusnak mondanám.
Mai meccs egy rémálom volt védekezésünk stitaként üzemelt ha egyáltalán üzemelt és Dubnyik sem tudta csillapítani a védekezési hiányosságokat. Canucks ellen jól védett ma ő sem tudott hozzátenni. Denisnek könnyebb dolga volt 2-3 harmadban teljesen leállt a sharks.
LA kings ellen melyik arcunkat mutatjuk?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.21. 21:52  l  #43428

Ennek ellenére pénteken 1500huf ból 8 as kombival jött 23 ezer, szombaton 1500 huf 11 kombi 23 ezer jött volna megint de a derék magyarok +8 ról leadták 3 a gól különbséget algéria ellen -4,5 hc volt a szelvényben
De ez ritkán jön össze.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.21. 21:47  l  #43427

Azért,mert egy szólóval könnyebb nyerni mint ha egy 4-6 meccses kombit tettél volna kevesebb pénzért.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.21. 21:25  l  #8205

Nagy grat a wings alázáshoz nagyon tetszett, remélem lemaradnak a PO-ról. Ti meg ott folytatjátok ahol tavaly abbahagytátok.
Hasonló fiatal csapatotok van mint nekünk csak ti egy lépéssel előttünk jártok.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.21. 11:36  l  #4400

Hát az elsőt harmadot nem láttam, de a másodikban egyértelműen mi domináltunk és a harmadikban is jobbak voltuk jó lesz ez. Yakupov még nem találta magát .

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.20. 21:12  l  #26687

Ma minden ellenünk dolgozott Na majd este vigasztalódok az olajosokkal.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.20. 21:10  l  #26685

Persze, hogy belefújt mikor bement.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.20. 21:07  l  #26683

A fékezés nem rúgás talán fáradtak is a tegnapi meccs miatt talán ez jött ki a végére.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.19. 23:11  l  #15234

Nekem meg 10 perc sőt nagy nehezen be jön a chicago meccs és a flyersre már nem sikerült átugranom borzalmas lassú

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.19. 19:20  l  #15164

Úgy néz ki működik és gyors is

Stealthy plug-int telepítsétek FF-re, majd a beállításoknál adjátok meg Oroszországot. Nálam a Hawks-Kings meccsre és feed-et vár, és nem írja a blackout-ot