ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Colorado Avalanche

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.16. 9:44  l  #17470

Gratulálok, megharcoltatok érte!
Minden meccsen reális győzelmi esélyetek volt, ezt 4x magabiztosan be is bizonyítottátok!
Haveromnál néztük, de meglepett, hogy majdhogynem ez volt a legsimább meccs!
Le a kalappal a végén a kanadai közönség előtt!

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.15. 20:04  l  #17358

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.15. 19:53  l  #17355

Mindenki alszik vagy mi van?

Politika Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.15. 18:20  l  #6516

Nálunk Győrben már legalább 3 éve elektronikus index van(ha nem 4). Már el is felejtettem szinte, mivel jár egy ilyen jegybeíratásos rohangálás, pedig volt, h 1 hetet erre kellett szánni. :)
Nem értem, máshol miért nem vezetik be, itt faszán működik. Az hagyományos indexbe meg a tanulmányi osztályon beragasztanak egy lapot, és kész.
Nagy hülyeség ez a hagyományos jegybeiratás.

Államvizsga terén meg üdv a klubban! Sok sikert!

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.15. 18:06  l  #17353

Joe Thornton természetesen.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.15. 18:05  l  #17352

Hajrá Boston!!!!!

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.15. 18:05  l  #17351

Talán fura, h a Bruinsnak szurkolok, gondolják mert Avses vagyok, és utálom a Canuckst. De nem emiatt.

Én anno nagyon kedveltem a Thirnton-Carter-Samsonov-McLaren-DiMaio-Bourque féle csapatot, igaz nekik nem jutott semmi.
De ez a csapat is ugyanúgy szerethető, és jó csapat, örülnék nagyon, ha nyernének, és nektek szurkolok ezért!

Ezt én sem értem.
Ezért nem gondoltam annyira súlyosnak, amig Hortont meg merték mozdítani az volt 10 perc...meg tényleg itt miért nem volt hordágy? Pedig ott "csak" agyrázkódás volt.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 22:40  l  #5758

Nem csak ez a kedvenc blogja:

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 21:13  l  #21040

Nagypapám is így tanította. :)
De két vékonyabb villáskulcs is megteszi, ha nincs biciklikulcs, csak az alapból vékonyabb.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 20:15  l  #17323

Nagy kár Raymond sérüléséért minden szempontból. Ez egy emócionális töltetet fog adni nekik, volt már ilyenre példa, amerikai sztori blablabla...mint Horton esetében , pepitában.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 17:07  l  #7283

Ez durva, nem gondoltam volna, hogy ilyen súlyos

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 10:30  l  #7266

Benne van, hogy a 7.-et is behúzzátok egy góllal, mint a többit, de erre játszani...

Láttam minden meccset, és lehet, h a Bruinsnak alapból nem olyan jó a kerete, de egységesebb csapat szerintem, ha nálatok nem megy a sztároknak, és a 3. sornak nincs jó napja, akkor vége mindennek. A sérült védelmetek meg kifejezetten gyenge. Luongo se teljesít stabilan. A 6 meccsből mindegyiken volt sanszuk, talán a legelsőn kevésbé, de ott is csak épphogy kikaptak. Ti meg háromszor simán kikaptatok, lehet azt mondani, h mákos a Bruins, meg TT, meg stb. de az eredmények nekem elég meggyőzőek. Összességében a Bruins jobb teljesítményt nyújt a döntőben, de igazatok van, hogy így is csak 3-3 az állás, és tökmindegy, mert a 7.-en fog eldőlni minden.

Ez csak az én észrevételem.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 4:09  l  #17296

Jóéjt, reggel kelek!
Ezt 4 gól előnnyel le kell hoznotok!
Bergy csak okosan! Remélem nem verik be a PP-t.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 3:48  l  #17290

A Canucks 5 meccs alatt nem lőtt gólt a második harmadban. Remélem ez ma is így lesz.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 3:42  l  #17287

5 az 5-re felálltok, durva, azt se tudták, hol a pakk.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 3:19  l  #17279

Marchand gólja is szép volt. :)

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 3:10  l  #17274

Nálam TT az MVP, akármi legyen is a vége. Senki sincs még csak a közelében sem egyik csapatból sem. Ez nem mák, amit művel.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 3:06  l  #17272

elég rosszul nézett ki sajnos.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.14. 3:02  l  #17270

Az első meccset leszámítva a másodikon vezetettek, az előzőn meg volt egy rahedli helyzet az első harmadban,de egyse ment be( Kelly,Bergeron PP)...már a kupáért kellene játszanotok. Ez legyen meg először, aztán idegenben kell egyet parádézni már végre!

Határozottan jólérezte magát :D
Én is láttam a Habsost, de az mintha a boxba lett volna ,egy fekete Habs sapka.
Habs-Boston Montrealban 1-1.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.12. 20:35  l  #5750

Nem figyeltétek amúgy, Bruins-os baseballsapiban ült egy csávó a nézőtéren.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.12. 20:31  l  #5749

Ekkora esőben szart se ér az az esőgumi, amin van fél cm borda. Áll a víz a pályán tócsákban, nem tud elfolyni, ez a baj.

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.12. 13:31  l  #3030

Nekem 10"-os asus netbookom van, de nézek rajta filmet barátnőmmel rendszeresen...én direkt kicsit akartam, bárhova vihetem, könnyű.

Amúgy jó ez a dell szerintem!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.12. 0:30  l  #7184

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 21:40  l  #17229

Remélem lesz a széria végén egy Best of Burrows vagy Canucks az Oscar-díjas alakításaikból...bár nem lesz könnyű 10 percbe besűríteni őket. :D

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 20:59  l  #17227

Volt egy olyan fáziskéséses összeomlása megint a harmadik harmadban, hogy még a sport1-es közvetítésben is észrevették, mekkora színészkedés volt.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 5:09  l  #17218

Sajnos a végén, amikor támadni kellett volna, látszott, hogy nincs lendület. Helyből nem lehet megindulni. Kár az elején a pontatlanságért. Nincs szerencsétek, Kelly vasa, vagy Bergy lövése valahogy beakadhatott volna. Utána talán jobban kinyíltak volna. Thomas mindig megadja az esélyt a győzelemre, az egy kapott gólokkal, csak lőni is kellene 1-2-őt. Inkább a második meccshez hasonló mérközést vártam, kiváncsi leszek, mi lesz most. Azért jó meccs volt. Kicsit a színjátszószakkör csalódás nekem mindig. Mindent meg kell tenni a kupáért a jégen, de minek látványosan összeesni, mint Burrows? Focipályán is szégyen az ilyen, nem hogy a jégen,pláne nem a döntőben.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 5:00  l  #17216

0-2-nek kellene lenni, csak nehogy visszaüssön ez.

Vissza is ütött sajnos.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 4:58  l  #17215

Még nincs vége!
A 4.-et a legnehezebb!

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 4:54  l  #17210

Bostonban meg kell csapni őket megint, nincs mese.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 4:43  l  #17209

Még Balogh Tibi is ezt mondta a tv-ben. Örüljön a 2 percnek, 3. harmadban semmiért nem szoktak fújni, PO-ban.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.06.11. 4:37  l  #17207

Jaj szegény Raymond. Rinyálni ez is tud.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121