User hozzászólásai

előző oldal l következő oldal

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 22:36  l  #29313

Nagyon készülnek a holnapi meccsre,az ziher.

Ó,már egyszerre lesznek a meccsek, nah annyira nem vagyok focibuzi,hogy egyszerre két tv-n nézzem(mint ahogy a bemondócsaj tanácsolta), majd kapcsolgatok.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 22:22  l  #29310

Sajnálom...én még a döntetlent megtettem a svájcin,de a buzi bíró elbaszta,hála neki csak a 4-nél több sárga jött be.:P

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 22:14  l  #29302

Jó,hogy elment már a szelvényem,így nem gáz,hogy nem jött be a 0-2 -es hendi erre a meccsre,Villát már elküldtem volna az anyukájába, vagy 5 gólt kellett volna rúgnia,látszott,hogy ezt is elcseszi.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 21:15  l  #29264

Mint ugye a mai szaudi bíró, aki tönkrette a svájci meccset.

Ez a fifa olyan mint egy komcsi rezsim,minden döntésük tökéletes, amit hoznak, és ez mindenidőklegszuperfaszább vbje!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 21:10  l  #29262

Inkább költöi volt a kérdés.

Afrikaiak szarok,mert már nem játszanak,csak görcsösen próbálnak valami taktikát megvalósítani.
Eto'o-n meg Drogbán kivül igazán nem látszik,hogy sok játékinteligenciájuk lenne,megpróbálják erőből,aztán kész...vagy bemegy vagy sem.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 21:01  l  #29253

Mit vártál?

Sven-Göran Eriksson az elefántok edzője,aki már minden csapatnál csődöt mondott.
Lagerbáck meg Nigériáé-svéd stílus passzol az afrikaihoz amúgy.

Bálint:Mit mondtak a franciák? Ki a hibás?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 18:06  l  #29237

Nekem jó lett volna az X is,de akkor is kapják be,és a bíró is.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:49  l  #29231

Bazmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg!!!!
Mit hagytak ki,nem hiszem el.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:45  l  #29229

Én reménykedek még egy újzéland féle uccsó perces gólban.
Amúgy Chile se tud egy gólnál többet lőni senkinek, hiába kaptak előnyt a buzi bírótól, megszívják majd úgyis.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:34  l  #29226

:((((((((((((((((((((((((((((((((((

Kihúzhatták volna már ezt a negyed órát.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:21  l  #29224

++

Jobb híjján most ezt nézem én is állandóan.

Amúgy elmehet a bíró a picsába,hogy nem egyenlítette ki a létszámot.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:16  l  #29221

Nah,volt már egy face-off is.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:09  l  #29220

Kisles

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:08  l  #29219

Nah,a 4-nél több sárga megvolt 47 perc alatt.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 17:05  l  #29216

Ha 22 percig nem kapnak gólt,megdöntik a svájciak az olaszok 550 perces rekordját.-fifa.com

Bunker rulez!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 16:54  l  #29213

Ezt a hőtérképes cuccot néztétek már? Erről magyaráztak a stúdióban.

Amúgy tényleg mi a faszért nem Barnetta kezdett, ha 40 percnél behozták? A legjobb svájci talán. Helyette kezdett az idióta török,két pofont is kiosztott a hülyegyerek egymásután.

Most ne csodálkozzon senki,hogy bunker van Svájcnál,előtte se támadtak,ezután nem is fognak, hála a bírónak.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 16:45  l  #29209

Esetleg ha beindul a spori,és kiszór egy chileit is.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 16:36  l  #29207

Picsába,balfasz svájci.
Direkt megtettem, hogy 4 sárgánál több lesz,ami ziher,rá is kerestem,szórja a lapokat a bíró,meg az uru-francia meccsen is ez az arab vezetett,és ott is volt hat, még egyet tuti fog adni, most is elég lett volna 1 sárga (nekem).Nem igaz,hogy Hitzfeld nem szólt nekik,hogy sok lapot oszt ez a .
Jó lenne, ha így is meglenne az X.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 15:20  l  #29181

Tisztában vannak vele a portugálok,hogy Észak-Korea rendelkezik atomfegyverrel?Ez már alázás.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 15:00  l  #29166

Csak ne lőjjön gólt az a majom, közel volt most is.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 14:52  l  #29163

Szétesett Korea totál. Aki hendire tette meg,az viszont jól járt. Én erre a meccsre nem mertem tippelni, úgy látszik,Koreában ennyi volt.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 11:27  l  #29151

A mini drogbáróutánzat álló helyből bevágja,egymás után 16-ról,nem a labdával van a baj, hanem a többiek falábúak.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.21. 11:15  l  #29148

Tegnap már beraktam én is.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 20:38  l  #29099

Maradona megmutatta a játékosainak,hogy kell lőni a jabulanival.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 20:24  l  #29092

Meccs közben is mondták,egy évig vadásztak olyan játékosokat,akiket honosítani lehet.Meg az se mind1, hogy 3 évig együtt játszik egy csapat,vagy összekukázzák a SerieA-ból meg a Juvéból a vb előtt.
Amúgy akik a nike reklámban szerepelnek,jól beégnek szép sorban.
Holnap Roncsi jön.
Népi Korea!!!!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 16:09  l  #29044

ALL WHITES!!!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 11:22  l  #29024

Most itt van épp a kezemben az évkönyv,azt nézegetem, hát Henry is játszott meg Trezeguet is, Dugarry is sokat, Guivarch a csoportkör alatt játszott kemény 30 percet, talán sérült volt én nem emlékszem erre már,de utána is mindig le vagy becserélték, a másik 3 említett gólt is szerzett.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 11:02  l  #29022

Érdekes, a '98-as válogatottban nem volt ennyi dzsungelharcos, csak a csatárok voltak jóformán csokik,meg utána az eb-n is, meg Viera és Thuram,dehát őket nem lehet egy lapon említeni a mai bagázzsal.Igaz, ha nincs nekik Zidane, talán nem lett volna semmi.
Én nem sajnálom őket,nagyobb zűr van a válogatottban mint a forradalom idején,a napokban történtek után nem tartom elképzelhetetlennek az edzőbuktatásos verziót sem.
Anelka mindig is egy seggfej volt, én meglepődtem,amikor az első meccsen amikor megláttam, régen, amikor jók voltak be se fért a csapatba.
Remélem Uruguay és Mexikó továbbmegy!

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 0:06  l  #1491

Fogytok el szép lassan...
Arnott benne volt már a korben,de Hamhuist érdemes lett volna marasztalni.Philly marha jól járt vele.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.20. 0:02  l  #29012

A 4 között persze.
A csoportkörből se fog kettő továbbjutni.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 23:16  l  #29001

Ghána nem tudom,miért van túlmisztifikálva. Az elefántoktól se várok sokat holanp a brazilok ellen.
Az afrikaiak egyszerűen nem tudnak gólt lőni, most is csak Eto'o,hiába van rengeteg helyzetük,mind kihagyják.
Remélem holnap a népi Korea megszopatja Cristiano Ronikáékat.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 21:14  l  #28987

Wow, helyzet itt is ott is.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 18:39  l  #28968

Kreativitás, LOL.
11-esen kivül nem tudnak gólt lőni,ha nem állítják ki Kewellt, meg ha nem balfaszok ennyire ,akkor még így is nyerhettek volna,bár Schwarzer védett egy nagyot a legvégén is.
Mezőnyben eljátszogat minden afrikai csapat,gólt rúgni nem fognak. Max ha Eto'o vagy Drogba rúg nekik.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 17:51  l  #28959

Ma eddig 2/2 , de erre nem tettem 25-öt sajnos.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 17:46  l  #28957

Huh, már csak kihúzzák.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 16:33  l  #28956

Felkar volt,majdnem váll, test mellett volt-agyonrúgta, szerintem nem pofázott volna ennyit még 5 perccel utána is, ha direkt beleüt kézfejjel.Tovább kell jutnia egy afrikai csapatnak hiába.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 16:27  l  #28953

Mondjuk kurva érdekes,tegnap Vidicet nem állította ki a bíró-az tuti szándékos volt,még nyújtotta is a kezét, itt meg agyonlőtték Kewell-t.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.06.19. 16:24  l  #28950