Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 15:05  l  #25917

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 14:57  l  #12701

Szerintem nincs ezzel az 1:30-as kezdéssel semmi baj, de jobb lenne ha pontban 1-kor kezdenék, mert mindig neccesen indulok el!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 14:55  l  #25914

Hülyén hangzik ha azt mondom örültem a vereségnek?

De miért is? Egyszerű ha nyerünk továbbra is győzelmeket kéne hozni és akkor a főcsoport döntő sztem elúszna, így meg becsúszik egy vagy két vereség újra lendületbe kerülhetünk. Gondolom érthető az eszmefuttatásom?!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 14:38  l  #12698

Hát nem néztem végig 3 és fél perc volt még hátra ezt felvételről lestem meg hátha valami csoda folytán lövünk még egy gólt!

Viccet félretéve ez tipikusan olyan vereség volt, hogy továbbjutást ér. A wings minden mérgét beleadta mi meg finoman leszartuk a meccset, amolyan majd otthon játék volt...

Jó hír vagy rossz kinek mi, vasárnap délutánig nem leszek se net se tv közelébe így varin mester bombázhat sms-ekkel mert, akkor nyerünk! Na de komolyan ne hagyjatok cserben mert megőrülök ha nem tudom mi van!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 14:30  l  #25912

Na megvolt a gyereknap Detroitban!
Aki látta tudja aki csak az eredményt nézte az meg reménykedik...

Mondjuk azt nem értem mit beszéltek itt Sharks ámokfutásról, mert az nem itt kezdődik, hogy Thornton megfogja Lilja grabancát. Ezen szétröhögtem magam annyira szar volt!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 3:19  l  #12694

Na csak bent van egy Howard kapujában!
Nehogy túl nagy önbizalmat adjunk neki a follytatásban!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 2:40  l  #12693

Az az igazság, hogy sztem mi így is mentünk ki, lesz ami lesz alapon, de ez hülye felfogás!
Ők mennek mint a mérgezett egér, de sztem leállnak, mert hülyék lennének széthajtani magukat.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 2:32  l  #12689

Akkor ennyi volt, sztem oihenjünk rá eggyet, mert itt már felesleges kaparni.
Nabby-t is lehozhatjuk hadd pihenjen!
A PP gólnál még mérgelődtem, hogy nem figyelünk megint a végén a többinél meg rájöttem, hogy egyáltalán nem figyelünk!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.07. 2:29  l  #25887

Gratulálok nem mindennapi 4 gólt ütni egy játékosnak pláne nem egy harmad alatt!
Azért tegyük hozzá, hogy a védekezésünkaz egy nagy nulla! 5 gólból 4 a védelmen ment el, aszem nem vettük elég komolyan a meccset most meg már mindegy jöhet az 5. gém.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 22:07  l  #25847

Az első az nem a tietek azt nem adom...

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 22:05  l  #25845

Ja igen, ha az első harmadban Zetterberg belövi a büntetőt akkor 2-1 is lehetne oda, de nincs ha csak tények.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 21:59  l  #25843

Nem ti nyertetek hanem mi el tudtuk veszíteni!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 21:57  l  #25842

Még annyit, hogy korrekt játékvezetés mellett is 2-1 lenne ide!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 21:40  l  #25835

Úgylátom ha nincs Mac akkor is a bírók vannak terítéken!
Az lehet, hogy megint többet fújtak nekünk, de sztem jogosan, sőt a két csapat aránylag normálisan is játszik kisebb kakaskodásoktól eltekintve.
Mi amúgy sem vagyunk egy szabálytalan csapat max. Blake néha hülye.

A végén az az interferi is jogos volt bár más kérdés, hogy megadják e ilyen kiélezett szituációban, mindenesetre mi rendesek voltunk és nem lőtük be nehogy megint azon nyavalyogjon mindenki.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 20:13  l  #12669

Azért én nyugodtabb vagyok mint egy nappal ezelőtt!
De tény csak a 4. győzelem után van kipipálva az ellenfél!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 17:49  l  #25822

Howard minimum egy, de lehet hogy két gólban is benne volt kissé.

Seto-nál is benne volt, de Couture góljánál maximálisan, de ettől függetlenűl nem varható Howard nyakába a vereség!
Mondjuk ha ezt Nabby kapta volna Te már Szibériába űzted volna!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 17:44  l  #12667

Hatodrészt vissza adnánk a söprést a múltért ami meghatározta az életemet és a wings-el való kapcsolatom!
Lezárnám ezt a fájdalmas űrt ami tátong bennem azóta!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.05. 17:30  l  #12665

Na akkor mostmár beírok!

Éjszaka nem volt hozzá energiám, hogy írjak egy sort is.
Nos aszem kezdem azzal amit álmodtam és ígéretett tettem, hogy elmondom mi volt!
Az álmomban összesítésben 3-0-ra vezettünk és már az utolsó percben jártunk annak is a végén egy gólos előnnyel, amikor egy hátratett korongot valamelyik vörös bezúdította a kapunkba, aszem 1-2 mp volt hátra és kiegyenlítettek.... és itt a mese vége mert felébredtem!

Na de akkor a mai meccsünkről:
Ahogy az várható volt nekünk estek, hogy minél hamarabb döntésre vigyék!
Érdekes volt, hogy a meg nem adott gólnál haláli nyugodt voltam hiszen biztosra vettem, hogy nem adják meg.
A PS-en meglepődtem, bár csak a szitun az ítéleten nem az is jogos volt, de Nabby eszméletlen nagyot védett!
Sok közünk nem is volt a harmadhoz és a nyomásnak újabb gól lett a vége, de Seto az utolsó pillanatokban visszahozta a meccsbe a csapatot.
A második harmadtól nem vártam túl sok jót hiszen ez már tendencia, hogy ott szenvedünk, és a harmadik wings gól úgyéreztem megpecsételte a sorsunkat!
Az utolsó harmad az megint csodálatos volt ebben az évben már számtalanszor ilyenkor vagyunk a legjobbak ez gondolom a jó fizikális felépítésünknek is köszönhető és az ellen már merevebb. JT góljánál kibaszott ideges lettem, mert fejben letudtam a meccset erre couture a semmiből varázsol be egy gólt és máris egál a pulzusom az egekbe és még van hátra 6 perc! Azt már tudtam, hogy a melóba csak akkor indulok ha vége a harmadnak és megdöbbentő volt, hogy 3-3-as állásnál majd fél napra ott kell hagynom. Bent evett a fene egész nap, hogy mi történhetett, titkon vártam egy sms-t, de igazából meg nem akartam tudni! Az örlödésemnek az lett a vége, hogy teljes hírzárlat és ha hazaérek megnézem a sport2-őn! Hehe még én akartam Bálintot cseszegetni az eredménnyel mikor ugyan abban a cipőben járunk!

De legalább nem húzták az idegeimet sokáig, egyik csapat se nagyon kockáztatott és amikor a Detroit lendületesen akart letámadni abból fordultunk le és Captain MAR villantott eggyet aszem ennél jóbban nem is időzithette volna!

Szal 3-0 összesítésben ez persze még nem továbbjutás de egy lépésre vagyunk tőle. Sokszor az utolsó lépés a legnehezebb, hiszen nekik már veszteni valójuk nincs, nekünk annál több! Mindenesetre nem kísértett az a bizonyos edmontoni 3. meccs bár egy hajszál választott el bennünket a 2-1-től.

Most örüljünk és készüljünk a 4. meccsre amit ha hozunk franchise rekord lenne mellesleg+sweepelnénk a nagy wings-et!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 18:29  l  #12653

Ne legyél már kislány, ez már a PO nincs helye rinyának!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 18:27  l  #12652

Viszont én a csapatnak és nem egy embernek szurkolok ezért is ragaszkodom, hogy sima legyen!
eBay-en sztem hemzseg a Calgary mez névvel, számmal!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 17:13  l  #12647

Miért olyan szomorú az a smile? Én pont az olyanokra hajtok amin nincs név vagy szám csak tiszta egyszínű!
Amúgy is azt nehezebb szerezni, egy évig szenvedtem mire összehoztam egy aránylag olcsó megoldást a feketére, persze akkor már a Cheech meze megvolt de az jó a hétköznapokra. Nekem a fehér sosem volt a szívem csücske, de azért elférne még a szekrényben! Amiből neked fehér abból nekem a teal van meg és az a röhej, hogy Detroitból hozták anno a szomszédék! Talán ez volt az a pillanat amikor egyszer az élletben örültem a Detroit névnek. Való igaz a focimezek praktikusabbak főleg nyáron, mert egy majdnem combig leérő mez kicsit hülyén néz ki, na én azért kivétel vagyok. Mivel nagy ívben szarok rá kinek mi a véleménye így bátran hordom télen-nyáron! Végre focimezeket is beújítottam tavaly köszönhetően az eBay-nek és most van minden napra egy LAZIO mezem (nem egyforma).

Bakker pedig bombáztalak volna sms-ekkel hajnalban!
Nehogy azt mond, hogy délutánig ki fogod bírni tudatlanul?!

Én egyszer szoptam már így meg, hogy nem akartam tudni az eredményt és felvételről megnézem, na teljes hírzárlat volt és minden jól is ment míg haza nem értem. Bekapcsoltam a tévét erre az első mondat ami elhangzott. "És nyert a kelet hosszabításban a nyugat ellen" Na szerinted milyen érzés kerülgetett??
De ha nem akarod nem küldök csak akkor ha nyerünk! Ha nem olvasod el ugyse fogod tudni.:D

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 16:36  l  #12645

Milyen mezed van és mikori? használod vagy csak dísz?

Egyébként nem szoktam álmodni róluk csak nagyon ritkán ez valami véletlen vagy mitomén! Bazzeg de ha bejön behidalok!

1:30-kor kezdünk, aszem végig tudom nézni max. az utolsó pár perc amiről lemaradok, bár hogy fogok elindulni mikor kiírják, hogy van hátra 4:37 még nem tudom.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 20:08  l  #12642

De előbb tedd egy borítékba közjegyzőnél, hogy hiteles legyen!

Bazzeg addig feszegeted, hogy elárulom a végén. Na jó a harmadik meccs után elmondom de addig csendben leszek!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:54  l  #12640

Ha a Joeban is vág egy duplát, veszek egy Pavs mezt

Remélem lesz már végre mezed!

Egyébként tavaly majdnem megvettem egy Pavs mezt ráadásul a jó fajta feketéből!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:51  l  #12639

De azt sem, hogy mi! Lehet agyalni mit álmodtam!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:49  l  #25758

Nálam nem tudnának olyan szarul vezetni meccset, hogy itt hagyjam azt amiért 20 éve élek!
Persze könnyű nekem én már megéltem, hogy egy idénybe csak 11 meccset nyertünk aki nincs ehez hozzászokva az egyből aggódik, így ezek után minden meccs egy élmény számomra bíróstul vagy annélkül.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:44  l  #12637

Nevet nem mondok és nem a piros vonalról hanem a kékről, de azt sem mondtam, hogy nyertek!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:41  l  #12636

Oh de király! Nem kell szarakodnom a streamekkel! 1:30-tól szuuuuper!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:08  l  #25755

Szerintem se bírja ki, hogy ne nézze max. nem szól hozzá!
Nem egy divat drukkernek ismertem meg aki némi apróságon felhúzza magát és más csapatnak szurkol, bár ki tudja lehet már kinézte magának Crosby mezét és most barátkozik a gondolattal!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:00  l  #12633

Áh nem is estem hasra tőle de az az igazság, hogy még ha hibázik is de legalább kapar a sikerért! Nézd lehet, hogy Datsyuk lőtte miatta a gólt, de mindig kiegyeznék egy ilyen javítással.
Bakker a 1. meccsünk után volt megint egy álmom, de nem merem leírni, iszonyat durva volt a 4. gammel kapcsolatos és az utolsó másodpercekkel... de többet nem mondok.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 18:56  l  #12632

Bazzeg ez járt az én fejemben is egész délelőtt, sokszor nem jó nyerni sokat zsinórban, mert visszaüt, anno EDMONTON azért nem bánnám ha Detroitban is nyernénk! Bár ha ott nyerünk az majd Nabby parádés meccse lesz szerintem.
Megmondom öszintén nem érdekel a franchise rekord én annak is örülnék ha a Joe-ból hazajövünk és utána már nem kell visszamenni!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 14:30  l  #12628

Alloha!

Jól látom Mac kiborult teljesen?!
Lehet elment a denevéremberhez és kinyírja vagy a másik verzió, hogy leszopja és hátha megkönyörül szegény wingsen ennyi áldozatot igazán megér!

Srácok köszönöm az infókat, marha jó napom volt!
Azért a teló megszopatott reggel, mert mire vége lett a meccsnek beadta a kulcsot és lemerült! Így hát most köszönöm meg mindkettőtöknek!

Más, varin mester miért akarod tőlem kikötetni a netet? nem vágom a problémát, így magyarázatot várok!

Bálint te egy jövőbelátó vagy és nem gyengén! Még, hogy fordítunk, de hogy Mac összeomlását is megjósoltad, igaz ez azért borítékolható volt.

Az utolsó harmadot még nem láttam, de addig nem volt olyan durva, hogy szídjuk a bírókat, mondjuk mi nem is szoktuk hiszen nekünk vezetnek!
Azt már nem is tudom ki szídta JT-t de nekem kifejezeten tetszett, erőszakos és meglepően gyors volt, azért ez tőle szokatlan és hát GWG a neve mellett. Pavelski-re lassan nem marad jelző, egyszerűen fenetikus amit a PO-ban csinál és a vörösöket is örületbe kergeti a 2. sorunk!
Ha a Datsyuk sort tudnánk semlegesíteni akkor nem kérdés a vége, de egyenlőre nehéz ügy. Rafalski is zavaróan keverget és mindig szívinfarktus közeli állapotba kerülök ha visszateszik lövőre! Nabby teljesen ki van szolgáltatva ilyenkor.

Azért a PP-ék végére jobban is figyelhetnénk két gólt is akkor szoptunk, ki kell vágni a picsába amilyen messzire csak lehet. Blake lassú mást kell berakni helyette. A támadásaink meg állatiak voltak megint az első harmadban a 2.-ban meg mindig leeresztünk, hogy a végén újra nekiduráljuk magunkat. legközelebb a Joe Louis-ban már nagyon idegesek lesznek hiszen egy 0-3 a wings számára a végét jelntené, onnan nem hiszem, hogy talpra állnak!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:48  l  #12598

Na megyek melóba!

Dobjatok már meg a végeredménnyel! Bár van egy sejtésem mi lesz...

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:20  l  #25687

Bertuzzi paraszt volt ne röhögj!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:16  l  #25682

A vas is veletek van ma!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:14  l  #12592

Mindig a PK vége felé lövik a gólt, miért nem tudunk figyelni!
Datsyuk sorral nem tudunk mit kezdeni....

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:06  l  #25675

Aham derék magaságban hátulról...

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:04  l  #12587

Google Chrome! Nem hallotál még róla?
Basszus most vettem észre, hogy Marleau-t kiszórták 2 percre a végén. Mit csinált, vagy a kakaskodásnál valakinek benyomott?

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 3:00  l  #12585

Lényegében te kinek szurkolsz, mert nem igazán tudom eldönteni??

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 2:59  l  #12584