Email-cím: ppinkpanther(kukac)citromail.hu

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.24. 20:34  l  #716

óó je
ares diamonds: x

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.24. 16:39  l  #713

hát ez a kroki-phx eldöntetlen lett... de hálistennek még van 3 meccs eldönteni. az egészben az a baj, hogy ez az aresnak jó..

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.17. 15:47  l  #711

én phoenixben játszom, aminek van 3. osztályú csapata de eléggé bő játékoskerettel (kb 25) és nagyon nem ismerem hogy milyen többi csapat van.

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.08.16. 2:21  l  #703

cseh open junior 8 között:) és a ssk future vert meg negyeddöntőben 2-0. előtte 2 svéd csapatot hazaküldtünk a második svéd csapatot 0-2-ről fölállva vertük meg 3-2re. nem tudták elviselni meg kézfogásnál hajat vakartak meg a kapusuk is kezet fog közben mondja hogy fuckyou... meg még egyik aki nem is játszott bejött az öltözőbe is

döntő fasza volt, csak aki bemondja a csarnokban hogy ki a gólszerző meg utolsó perc meg stb az végig beszélt a hangosba ami csak azért volt baj mert baromira irritáló volt és nem lehetett élvezni a meccset... meg nem volt teljesen fair hogy buzdította a népet hogy szurkoljon a pixbonak. mindenesetre tényleg baromira élvezhető meccs volt huhuu 1-5ről fölállni 9-8ra aztán a végén még a sirius 4 mp-el egyenlít...

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.07.17. 21:55  l  #699

Mi ez a debreceni átvándorlás a krokiba? illetékesek mondjanak már valamit.
ahogy nézem már 3 debreceni van a keretben... elég hosszú lesz ott a kispad...

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.07.16. 16:20  l  #697

szerintem jó,csak nagyon hirtelen lesz vége.

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.07.09. 15:08  l  #688

Ricco te voltál válogatott edzőtáborba?
ha igen milyen volt a finn? meg miket kellett csinálni meg satöbbi

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.21. 23:32  l  #685

Az a baj, hogy holnap mindenképp kéne egy SO mert anélkül nem marad a csapat 100 kapott gól alatt

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.24. 21:08  l  #667

grat!

és a sisak honnan hpgy mennyiért?:D nagyon jó

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.29. 12:21  l  #659

nekem tetszik. sok jó meccs lesz. komáromban mi volt?

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.17. 23:06  l  #655

jövőre ez az elitliga ez mi?
vmi olyat hallottam, hogy 8 csapat, oda-vissza egy kör (14 meccs/csapat)
és utána a legjobb 6 játszik még egy oda-visszát (10 meccs->összesen 24) vagy legjobb 4 (6 m->ö: 20)

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2009.09.12. 18:45  l  #628

csak a phoenix

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2009.08.07. 21:26  l  #622

ennyire hiányzik a győzelem :D, de már alapoztunk eleget, szal már nem hiányzik annyira, holnap edzőmeccs az aressal

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2009.08.01. 15:23  l  #620

Kezdődjön már el az élet... hétfőn megint edzés:D:D jún 16 óta először.
A szezon meg pláne kezdődjön!!!

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.13. 1:15  l  #11383

Az övé és az 51es csókáé, nemtom ki az gondolom megint 1 meccses try out...

Fritsch. gőzöm sincs ki az.
az ok, hogy azt akartad, meg én is valamennyire, de ez a teljesítmény iszonyat kevés lesz a PO-ban. de durván.

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 22:43  l  #608

hát sajnos mi már nem tehetünk semmit...
de megvertük az AREST!!!

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.12.21. 22:01  l  #563

nagy meccs volt, kár az 5-5ért, sokkal szebben játszottatok (mondjuk ennél nem nehéz). tavasszal verjétek meg őket!!!

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.05.19. 16:05  l  #445

gondoljátok úgy ahogy akarjátok, mi nem éreztük ezt a szolnoki csapaton. ezen változtatni nem lehet, az igazság úgyse fog kiderülni...
én nem tudok róla hogy fizettünk volna, nem is mondanék meg nekem... szal ez vann

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.21. 0:08  l  #397

ez az este jo volt... lőhettünk volna egy gólt, csakhogy hangulat legyen mint a meccs első néhány percében... és jo hogy van még egy nash fan. remélem most nem adjuk el az első sorunkat:)

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 23:51  l  #387

valóban... hiányzott azért Arnott, és szerintem azért derekasan helytálltunk több embertől is hallottam hogy sima 4-0 lesz a Wingsnek.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 22:55  l  #360

jól védekezünk (magyarul Ellis véd) csak a támadás...

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 22:53  l  #355

csak azért mondtam h legalább abban legyünk jók

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 22:51  l  #352

ne merjék megadni!!!

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 22:42  l  #342

legalább Tootoo verjen szét vkit mondjuk Lidstromot
amugy meg Arnott infkuenzás vagy mi (flu)

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 22:39  l  #336

áááá de szarr

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.20. 22:28  l  #329

mit hagytunk ki

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.03. 20:43  l  #436

Ricco te játszasz majd most szombaton az ifi válogatott ellen?

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.23. 10:38  l  #435

Válogatott edzőtábor:

1. nap - Csak egy edzés volt, egy laza erőnlét, ahol nagyjából azt kellett futni (persze volt fekvő, meg hasizom stb, ami nem izgalmas) hogy egyik sarokból, indult az ember, a pálya 40m es részén végigkocogott, egy laza inga (szlalom kézilabda 9mes és alapvonal között) eközben átért az induló sarokkal átlósan lévő sarokba, majd ugyanúgy 40 méter, de sprint és a végén a két bólya között erős kitámasztásokkal inga. utána a végén játék.

2. nap - reggel hétkor keltünk, futás duzzasztóig meg vissza, ami kb 4-5 km lehetett. aztán reggeli teremedzésen volt mezőnyöknek labdatartás, passzolós feladatok, nekünk kapusoknak kapusedzés, ami állt egy erőnléti edzésből fekvőzés. lábra, vállra "gyúrás", meg labdáztunk is, ami a reflexet fejlesztette, szembe a fallal és hátulról falradobták amit el kellett kapni; terpeszben ülök, előre nézek, hátulról a fejem fölött leesik egy labda, és el kell kapni stb... utána játék újra. akkor este pedig egy erős erőnléti edzés volt, ahol mindenki ingát futott, de olyasmit, hogy 3X3 percet, elsőnél egy sípszó sprint, másodikra megint lassú futás, második 3 perc egy sípszó laza futás, dupla sípszó hátraarc és sprint, 3. 3 perc pedig rövid síp előre sprint dupla sípszó sprint hátraarccal, hosszú síp laza futás, és utána megint volt játék, ahol előbb be kellett melegednem, meg kicsit sötét is volt, de miután fel lett kapcsolva a lámpa, utána már jól ment

3. nap - reggel futás esőben fújó szélben a gáton, ugyanúgy ugyanannyit, aztán a terembeli edzésen pedig bemelegítés és játék, itt is meg kellett előbb szokni hogy kapuban vagyok, mert ugyanannyi bemelegítést csináltunk mint a mezőnyök, de amúgy utána jól ment.

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.10. 15:08  l  #433

grat! de a kapuban térdelni szokás

jbal: tudomásom szerint nem

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 16:30  l  #425

phoenix 9 - 2 triton

végig ültem, és így se bántam meg:) nagyon jól játszottunk, olyan gólokat lődöstünk, mintha egy gálameccs lett volna

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.02. 22:05  l  #421

tényleg a két szembenálló csapaton múlik... meg azon, hogy a másik csapatra mennyire lehet ráeröltetni a saját játékstílusát. ob2ből három példa: triton aki a kontrákra, és gyors leindításokra törekszik, white sharks (a mi szemszögünkből) védekezésben megpróbálják tördelni a támadást, ami által a támadásból elfogy a lendület, és a phoenix (belső szemszög) mi is megpróbáljuk gyorsan megállítani a támadásokat, beszorítani a palánkhoz, és elveszti a labdát ("csapdázás") támadásnál pedig labdatartás (amíg nálunk a labda, az ellenfél nem lőhet gólt), de mondjuk ez a három csapat pont a 2-4 helyeken osztozik, és tavasszalo nem nagyon sikerült egymásra erőltetni a játékunkat (ws - triton X; és ws-phoenix ws nyert kiegyenlített küzdelemben), szerintem:P

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.02. 21:54  l  #420

nem tom, én nem voltam ott... de nem is rajtam múlt, azt mondták, hogy nem kapuson múlt. szerintem egyszerűen nem ment, én is megdöbbentem:( ősszel 23-3 (?) ra nyertünk asszem

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.25. 9:16  l  #416

(ares szüreti fesztivál: u17 ares 4 - 25 phx)

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.25. 9:13  l  #415

no para...

amugy fent szerintem kicsit több mint 3/4 volt tele, csak ilyenkor az a baj, hogy lehet hogy sokan vanak, de hangulatot nem csinálnak (tisztelet a kivélelnek), olyan volt mint a cseh open döntője.. voltak 6000ren a stadiomban (vagy még többen) és nem csinálnak semmit, de legalább nyert az ssv.