Email-cím: ppinkpanther(kukac)citromail.hu
 Lakhely:
 ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Nashville Predators

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.25. 0:20  l  #411

ja és kihagytam, hogy tényleg hajtós volt, mekkora lett volna ez is 4-4 lett volna, azt 2 hét múlva a tritonnal is Xelünk :D

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.25. 0:18  l  #410

szal mivel hogy már mindenki tudja: ws 4 -3 phx

akkor a mi szemszögünkből:

a meccs leges legelején úgy 4-5 percig nagyon be voltunk szorulva, de ki tudtunk lábalni belőle, és még a harmadban lőttünk egy gólt. a második harmadban kiegyensúlyozottab volt a mérkőzés, aminek a végén 2-2 lett. az első gólom olyan volt, hogy a röviden védtem, de tovább csorgott a labda, amit későn vettem észre, és így bement, a második pedig egy 2-0ás leindítás, de visszaért az egyik védő, így jöttek 2-1be és sikerült átpasszolnia, amit okosan laposan középre belőtt. akkor a harmadik harmad hasonló volt a 2.hoz, és kaptam olyan 23 perc magasságában egy félpályás potyát, amiről csak én tehetek, és azóta nem tudom megemészteni, lapos hosszúra ment. ekkor cseréltek le, és a másik srác is kapott egy gólt, és így már 4-2volt a wsnek. akkor itt még lőttünk két meg nem adott gólt, egyik bent volt (csapattársam elmondása alapján) és a bíró nem vette észre, a másik meg egy tipikus magyar helyzet, hogy a ws szabálytalankodott, és nem volt előnyszabály, tehát lefujta, de még senki nem reagált a sípra, amikor bent volt a labda...

tehát végülis, kb 10 rálövésből kaptam 3 gólt, a potyát leszámítva jól ment. de a bírók azért hagynak kivetnivalót maguk után. tehát az hogy összesen volt 2 perc kiállítás a wstől, azért ezt mi nagyon kevésnek érezzük. sokkal többet kaphattak volna. nem arról van szó hogy van X év különbség a két csapat közt, és vki kilökött tőlünk vkit. hanem nagyon sokat fogjátok az embert. tehát volt pl 1 olyan eset, hogy vki közületek elesett, és rögtön megfogta a lábát közülünk vkinek és a bíró meg csak nézi. de viszont nem ítéltek egyik oldalra se a bírók, tehát nem ellenünk fújtak, azaz nem ezen ment el a meccs. de ami nagyon jó volt, az a hangulat volt. lehet hogy 70% ellenünk szurkolt, de legalább elég sokan kint voltak.
na itt a vége fuss el véle

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.23. 19:32  l  #406

ok na így már teljes a kép köszi

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.23. 18:24  l  #404

ok köszi, de én arra vagyok kíváncsi hogy az a pokol mi volt, mert mindig a legviccesebb kommenteket törlik (vicces a sok forumfighter, csak ezért) és én mindig ezekről maradok le

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.23. 17:52  l  #402

hi all!

csak az informálódás kedvéért: nem tudjátok min vesztek össze a népek a blogon? merhogy addig láttam h írtak olyanokat hogy nagy a pofánk, nincs alázat (1. hozzászólás) meg még nem tom mit, szala addig olvastam hogy volt vmi "sérülés lesz megint" meg aztán 2vel ezután ugyanaz a csóka h "kérdezze meg a Husztit".

meg aztán amire még kíváncsi vok az az hogy olvaskodtam a ws fórumát és volt egy ilyen "Kár volt a phoenixi srác hozzászólásáért, de hát tudjuk be a fiatal korára.. Cool". és hogy ez mire volt.

csak azért kérdem, mert kíváncsi vok, nem akarok reagálni. még mielőtt beszennyeződne ez a fórum is.

aláírás

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.15. 22:38  l  #401

ezaz!! vagyis hogy ó de kár

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.15. 22:22  l  #399

jaa, hogy úgy
mennyiért jönnél át hozzánk másodkapusnak(természetesen)? úgy mégis?

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.15. 22:13  l  #397

nem mondok se igent, se nemet (amugy meg mért igazolnánk le?, sokat fáj a dereka, meg úgy hallottam h már régóta edzésre se jár)

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.15. 22:11  l  #396

régi hozzászólás amire válaszolok, de mindenképp igazad van
jövőhét vasárnap lesz ARES Szüreti Fesztivál (+17)

magyarul u17

ez a nap azért izgalmas, mert ares meccs lesz, utána pedig (ws-phx női ami engem azért nem érdekel annyira) női meccs után a ws-phx férfi, és azért nem tudom mire számítsak a ws részéről merthogy az őszi meccs a lámpakikapcsig egyértelműen a miénk volt (akkor volt olyan 9-3 nekünk) és az utsó 10 percet meg 1-4re vesztetük, de azért 1 ponttal vannak lemaradva tőlünk, és azért szerintem azóta elhitték hogy ez az ő idényük, és magabiztosak (elhiték=blogon volt egyszer h ez az ő idényük, és végülis most nagy lehetőség előtt állnak, ez tény)

szal ha tavaszi szüret nem, akkor a ws-phx csak megér egy délutánt...

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.02.15. 21:50  l  #394

hei

tényleg nem voltunk rosszak, de ehhez nagymértékben hozájárult, hogy a helyzetkihasználás az kb 5% volt nálatok. nem ment nekem ma annyira hogy ekkora mázlim legyen kb három 1 a 0ba helyzet maradt ki, mrg csomó felé-mellé lövések. az elején csodálkoztam, hogy ennyire tudunk támadni...

OBI? reménykedünk, és van rá valós esély, de aminek a legeslegjobban örülnék, hogyha a Triton nem jutna fel amekkora ák. eléggé nagy pofájuk van, mert hogy egyszer 2-7re lenyomtak minket (mondjuk tényleg hatalmas zakó volt nekünk). ha a kecskemét elveri az újvárost, akkor a triton csak az 5ik lesz, és az az osztályozóra se elég.
a ws legyen harmadik, és verje meg a torpedót, a kecskemét legyen 4ik és nem érdekel hogy mit játszik a miskolccal. mi pedig verjük meg szolnokot de nagyon (hogy érezzék hogy nem akkora állatok azért, hogy mégis), és még el kéne kenni persze a triton száját (de nagyon nagyon). és így jó lenne ha a ws meg mi megverné a szolnokot és elsők vagyunk. jah és aminek még nagyon örülnék, az az lenne ha az első 3 hely kapusaiból. (nem akarom elkiabálni h ne tritonos legyen)

és még valami: van egy kulisszatitok, ami lehet hogy a mi védelmünket erősíti és erre hogy ez teljesül, arra van több mint 50% esély.

nah itt a vége fuss el vége:P

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2008.01.27. 16:46  l  #388

hát sajna télleg nem jött össze... de viszont nagyon megszorongattuk őket. az 1 harmadban ment a legjobban a csapatnak, nagyon jól védekeztünk, és 100%ig megcsináltuk amit András kért tőlünk. a harmadban lőttünk egy gólt nagyjából 7-13 perc környékén, és lőttünk egyet az utsó 20 mp-n belül is. tehát a harmadot 2-0ra nyertük. a 2.ban sajna belementünk a kapkodásba, és fiyelmetlenségek miatt kaptunk 3 gólt, és lőttünk egyet vhogy(már nem emlékszem hogy hogy), így ezt 3-1re zártuk, és így 3-3 lett, így a 3. ban kellett (volna) eldőlnie mindennek, de itt már nem rohantunk, így 1-1 lett a végére és hosszabbítás. a hosszabításban is nagyon jól játszott a csapat, kaptunk egy meg nem adott gólt (házban állt), én meg már fogtam a fejem, és akkor szóltak h házban állt. egészen a hosszabbítás utolsó percéig húztuk, de ott kaptam egy hátulról félig-meddig beakasztott gólt(5-6), és így vége lett mindennek. összességébe mi nagyon jól játszottunk, és érzésem szerint a győzelmünk is benne volt a meccsben. nem gondoltam volna hogy ilyen szoros lesz, és legalább stílusosan estünk ki, azaz nem volt köztünk nagy különbség (mint amekkorát a blogon tippelgettek)

Floorball Idézet   l  Válasz erre  l  2007.12.20. 23:26  l  #384

egy idő után hozzászoksz... már nem is látod a rácsokat (se)