Név: Josh
 Lakhely:
 ICQ:

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 19:09  l  #8387

Coburn okos gyerek, remélem el is tiltják a meccs után, 5 percet simán ért ez a manőver (bottal Antropov arcába ütött, úgy hogy a közelben sem volt a korong).

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 18:54  l  #8383

Coburn rálöki Averyt Nittamakira. És Avery megy ki kapus akadályozásért. Nyilván én vagyok a vak.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 18:51  l  #8381

Jagr kedvenc helyéről lőtte. Bent a Flyers zónájában, kb. a jobb oldali bedobópontról.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 18:43  l  #8378

Sajnos az lehet a helyzet, hogy a flyersrule senkit sem enged be az első szünetet követően. Addig nekem is szaggatott, valami 1000+ néző volt. Majd szünet után elkezdett csökkenni, most valahol 460 néző körül jár. A jelszó tényleg crunch volt. Még tegnap Crockett írta be. Azt ajánlom próbáljatok meg belépni a második szünetben.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 18:39  l  #8376

Ugyanolyan pp góllal egyenlítettek, mint amit Avery szerzett. Kapu előtt beleérős.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 18:21  l  #10915

Van hozzá, csak tegnap beütötted 'oszt ma már nem kérte.

crunch

Valami csoda folytán szünetben nem akad.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 18:12  l  #8370

Avery nyomott egy kame-hamet.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 16:09  l  #8353

Ma muszáj nyerni. Tőlem lehet a győztes gól egy utolsó szar rebound-garbage-mákos-szabálytalan gól is, lényeg, hogy miénk legyen a két pont.

Mondjuk Nikitamaki mindig megszivat bennünket.

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.15. 14:31  l  #6118

Fél csapatom sérült fenteziben. Iverson, Wallace, Randolph, Robinson, Granger. Élmény lesz így játszani a jövő héten.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 20:32  l  #8342

Egy pont a Flyersé, egy pedig torontoé. Holnap muszáj nyerni, mert Montrealba elutazni is felesleges lesz kedden.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 20:19  l  #8339

Na megint Redden turnover. Elmehet a büdös picsba. Ennyit Potter is tud 500k-ért.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 20:01  l  #8335

Nem rúgta, nem volt kézpassz, nem volt magasbot (ha volt is akkor Bironnál is). Nem tudom mi miatt nem adták meg, mikor bemondták a döntést azt nem hallottam, épp csődöt mondott a net. Egyébként én azt sem engedném meg, hogy a kapuson kívül valaki bekorcsolyázzon a kék területre, de ez más kérdés.

Crockett csekkolj freemailt. Hátha megoldódik a probléma.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 19:51  l  #8333

flyersrule-ra nem tudja valaki a jelszót? Ujraindítottam a netet, én balga meg elfelejtettem megjegyeztetni a jelszót. :D

Avery igazán bevállalhatna egy bunyót Ricsi fiúval, de sajnos nem fog, jó fiúnak kell lennie a szezon hátralévő részében.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 19:41  l  #8326

Mert büdös ök. Nem szoktam bírózni, de ez sima gól volt. Nem adhatták meg, akkor kiegyenlítettünk volna.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 19:16  l  #8321

Nem csodálkoznék ha Redden ma nem játszana többet. A gólnál Callahan és Avery ért csak vissza Morrisnak segíteni.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 18:39  l  #8320

Az nálam nem ad hangot (kép jó volt), de szerencsére találtam ezt az ustreamet.

Majd fentezire nézz rá, mert lehet bejutsz az alsóágra (, nekem is köszönhetően ).

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 18:26  l  #8317

Abszolút elítélem a stream nevét, de ez van.

Remélem előnyben nem kapunk majd gólt. :D

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.14. 12:01  l  #8311

Ma este hatkor Avery vs. Carcillo round 1. Nem mellékesen a két agitátor csapatai is fognak játszani egymás ellen.

Tortorella megint variált kicsit a sorokon:

Avery-Gomez-Callahan
Dubinsky-Drury-Antropov
Naslund-Korpikoski-Zserdev
SBO

Naslund és Zserdev 3. sora már egyértelműen Tortorella munkásságának köszönhető. Remélem észbe kap a két játékos és a hétvégén jól játszanak majd.

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.13. 21:29  l  #1068

Csak nehogy úgy járt mint én a múlt héten, amikor is elveszett a memóriám tartalma, miután megpatcheltem a home editiont.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.13. 16:38  l  #8310

"Love him or hate him, he’s a factor … and he’s a pretty good player." His name is Sean Avery.

Kezd az az érzésem lenni, hogy csúnyán lehúztuk vele a Dallast. :DDD

Callahan is kezd egyre jobb játékos lenni. Carpinello azt írja, Sean fog neki leckéket adni, hogy minél jobb agitátor legyen.

Hank NHL rekord.

Nemcsak Zserdev, hanem Naslund is büntetésben volt, 10 perc jégidőt kapott csak, igaz játszott a 2.-3. harmadban is.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.12. 21:48  l  #8297

Nem nagyon. Ha lesz, megosztjuk. Nashville ellen idegenben, így gondolom csak a nashville falusi tv-je adja, amit nem sokan fognak kint sem, ezért nehéz streamelni is. :D

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.12. 15:24  l  #8290

Jagr jelenleg az Omszk játékosa, nem a Rangersé és nem a Pensé. Miről beszélgetünk?

...és hogy ne csak offoljunk végre. Henrik gyomorbántalmakkal küzd vasárnap óta, de már lehet játszik. Antropov is betegeskedik. Ma nyerünk. Muszáj.

- Cherepanov után pedig tényleg megkapjuk a 2009-es drafton a 47. picket, ezzel némiképp remélem tudjuk kompenzálni a veszteséget. Mondjuk jobb lett volna jövőre, amikor is kb. 50. helyre teszik a draftrangsorban a magyar Háry Jánost.

Tippek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.11. 20:29  l  #2664

24. játékhét (Március 9-15):

Március 13 (péntek)
Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks (at United Center) 2-3

Mérkőzés kérdése:
Milyen típusú lesz a mérkőzés győztes gólja? (5on5, 4on4, 3on3, PP, SH, EN, Penalty, SO) 5on5

A hét kérdései:
1. Hányadik helyen áll majd a hét végére a Minnesota Wild a Főcsoportjában? 9.
2. Melyik heti mérkőzésen szakad meg a Pittsburgh Penguins győzelmi szériája? csütörtök
3. Hány mérkőzés dől el a hosszabbításban a szombati és vasárnapi játéknapokon? 4

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.11. 16:09  l  #8273

As reported here yesterday, NHL GMs voted to allow a supplemental second-round pick for a prospect who dies, based on on a Rangers appeal in the case of Alexei Cherepanov. NHLPA was expected to amend the rules. The Post, citing sources, reports today that the change will be retroactive and Rangers will be awarded a second-round selection this summer. Have no reason to believe that is incorrect, but we will confirm.

"Egy kis öröm az ürömben."

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.09. 21:13  l  #8254

Nekem inkább a Dallasi 10-2 jut eszembe hirtelen Valiquette neve hallatán. De nem sok lehetőségünk van, mert Henrik lebetegedett, legalábbis ezt "beszélik". Úgyhogy we trust Vali, we trust... :-)

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.09. 15:04  l  #6086

Barna jövő héten "szabadnapos" lesz fenteziben gratulálok hozzá.
Én meg izzadhatok a 2. helyért Azé-val, fél ponttal jelenleh ő a jobb.

Reggel még 9-3 volt, délutánra beírtak filipnek plusz 3 percet, kettővel buktam a perc statot és 8-4 lett "csak" az eredmény . Persze, ha nem sérül le 3 emberem hétfő éjszaka, akkor simán megvan a perc mutató is.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.09. 14:28  l  #8248

az egyik oldalon így írják, a másikon meg másképpen

Valahogy így igen. :-) Itt kacsacsőr van, máshol szögletes zárójel. Más fórumra nem igazán írok, úgyhogy én könnyen megszoktam.

Meccsnézés? Nem igazán fér bele, holnap 8 órám van egymás után, és oda kell az energia, egyre nehezebben birok a diákokkal.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.08. 20:14  l  #8241

Holnapi még fontosabb lenne. Ráadásul a Carolina nagyon megy mostanában. Kelleni fog egy jó Avery, aki lefoglalja Colet, Ruutut, Walkert.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.08. 19:10  l  #8221

Újraindítottam a netet hát sokat nem segített.

Kicsit unalmas már, hogy Julien meg Bergeron állandóan sírnak. Crosby szokta ezt csinálni.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.08. 18:13  l  #8202

Hát nálam állandóan szaggat az atdhe.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.08. 17:51  l  #8199

Valahogy hazajöttem saját magam, de memoárt nem tudnék róla írni. :D

Elkezdődött a meccs, rögtön volt 1 Boston előny.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.08. 11:04  l  #8197

Ennek utána kellett néznem, Greg Gilbert.

Most már csak azt kell kitalálnom, hogy értem haza a tegnap esti piálásból.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.08. 9:59  l  #8195

Hány olyan játékos van aki a Rangers-ben és az Islanders-ben is játszott?

a, 20
b, 40
c, 60

Kacsacsőr kellett a szögletes zárójelek helyett és font color a kód. A választ tudom, mivel pont láttam a közvetítést és nem akarom lelőni a poént. (Mondjuk szerintem elég sokan látták közülünk a meccset. )

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.07. 12:42  l  #8173

Holnap 17.30-kor lesz a meccs, nem 18.30-kor, ez ne feledjétek. USA-ban hétvégén időt állítanak!

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.06. 16:52  l  #8165

Akkor Isten éltessen mindkét alkalomból.

Sajnos sok jót nem várhatunk a vasárnapi meccstől, az idei statokat nézzük. 0-5 a csapat mérlege a matiné meccseken. Ráadsul NBC közvetít asszem. Egyetlen pozitívum, hogy a Boston igencsak gödörben van mostanában. - (sajnos) - Majd mi naggyá tesszük Thomast ismét. :D

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.06. 2:35  l  #8157

Ez eddig nagyon gyenge. D továbbra is átjáróház, lehet ez a születésnapi meglepetésük Henriknek?

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.06. 1:55  l  #2906

Overrated Jokinen két gólt ütött egy harmad alatt.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.06. 1:53  l  #8155

Ezért szeretjük, basztatja az ellenfelet, mindenki vele foglalkozik, míg a mienk tudnak koncentrálni a játékra.

Ultraszar a D, helyzetek tömkelegét hagyta ki az Isles. Úgy mennek át néha a védelmen, ahogy akarnak. Antropov jó, akkora mint egy góliát, pont egy ilyen játékos kellett.

A bírókra nem panaszkodhatunk, legalább két PK-t megúsztunk.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.05. 22:59  l  #8151

Rangers beatbloggertől származik az információ. Ennél jobb forrást én nem tudok.

Persze megköszönném, ha megosztanád velünk honnan ez az információ?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118