New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 17:57  l  #4661

Itt a mai kép, este én nem leszek mert megyünk szegedre bulizni. Remélem megtudjuk verni a Devilst végre, nagyon meglógtak. Jó szurkolást annak aki majd nézi.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 17:51  l  #4660

Meg menjen Backman és Strudwick is. Mara akár maradhatna is ha beleegyezik egy kis csökkentésbe.
Arra nagy pénzt tennék h nem ír alá 2,5m-ért Avery. Én 3,5m-ót bármikor megadnám neki, a NTC meg alap, nehogy már másik csapatban majd minket cukkoljon.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 1:41  l  #4654

Nem vagyunk jók de ütközünk rendesen. Ruutu feltartása is megért volna két percet itt a harmad végén.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 1:11  l  #8086

Sztem Ruutu üres kapura is ezt csinálná, de igaza is van ha mindig bemegy neki.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 1:08  l  #4652

Most kéne arcon csapni az összeset. Renneyt se láttam még ilyen vörösnek, dühös ö is rendesen.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.18. 22:54  l  #4650

A 9es verziót használom. Nemrég tettem fel, ugyis jön a PO, ha lesz szabad idöm, egy-két alkotást összehozok.

Természetesen a hajós képet nem én csináltam azt csak találtam, a többit tettem köré. Legközelebb a középre igazitás is menni fog, ellestem p@lee képeiből.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.18. 22:24  l  #4648

Na remélem minden stimmel és középre teszi ahogy akartam. Egyébként nem cikizni mert volt vele munka. :P

Tippek Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.18. 0:43  l  #1804

26. játékhét: (márc. 17 – márc. 23)

Március 20, csütörtök: Carolina Hurricanes – Florida Panthers (at Sunrise, Florida) 2-3
Mérkőzés kérdése: Hány blokkolt lövést regisztrálnak a Carolina együttesénél a rendes játékidőben? 9

1. Hány mérkőzést nyer együttesen ezen a játékhéten az Ottawa és a Philadelphia? 4
2. Hány perc büntetést osztanak ki a kapusokra ezen a játékhéten? 4
3. Hány mesterhármas (hat-trick) születik ezen a játékhéten? 0

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.17. 20:15  l  #4464

Köszönöm a segitséget.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.17. 18:30  l  #4644

Látom ugyanugy elcseszte a hétvégét a csapat mint én. Azért remélem kijózanodnak holnapra.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.17. 18:29  l  #8059

Nem akarok beleszólni de miért kellene A betűt kapnia annak a játékosnak aki alig beszél angolul. Azt természetesen nem vitatom h az egyik legjobb most a ligában, de csak ezért nem lesz kapitány.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.15. 13:28  l  #4637

Igy viszont 6. helynél nem fogunk előrébb kerülni, sőt még hátra is nagyon figyelni kell. Remélem Malik is elutazott a csapattal Floridába, és ma ott lehet a Tampa ellen, Strudwicknál csak jobb.
Azt nem értem ezt a bajszos csávót hogy engedhetik még mindig meccset vezetni, bár most nem foghatjuk rá a vereséget.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.15. 1:08  l  #4633

sopcastbol inditva nekem is offline.

trükkös volt az inditás böngészöböl inditsd, ugy felcsatlakozik. egyébként elég darabos az adás.

sop://broker.sopcast.com:3912/22508

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.15. 0:56  l  #4630

mi pedig itt vagyunk: Channel - 22508

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.15. 0:27  l  #4627

jbal: tietek sincs a listában.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.15. 0:14  l  #4624

Megy is a sirás a myp2p forumán h nincs stream. Van olyan meccs amit ketten streamelnek, van amit yahoon is adnak, nekünk meg semmi. Hátha elérnek vmit. :-)

Nyári sportok Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.14. 23:03  l  #3308

Szereti a ruhákat, tetszik h a tetőn vannak, meg szereti a fotozást.

Egyszóval szeret mindenkit. Amugy tök mindegy h mit mond nem az a lényeg.

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.14. 21:04  l  #4378

Nagyon okos gól. Ezeket az összefoglalókat hogyan szúrod be/vagy inkább honnan van a link? (azon kivül h nhl.comos az összefoglaló)

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.14. 18:35  l  #4621

Nincsmit, remélem be is tudjátok üzemelni, majd ha megtetszik. Nem volt egyszerű, de nekem sikerült, bár én más jellegű témákat részesítek előnyben. Az öröm viszont nagy volt hogy sikerült megtalálnom. A Rangers mellett talán még Boston és Buffalo téma volt, semmi több.

Ma azt hiszem játszunk, sőt holnap is. A Pittsbugh és a Jersey meglógott kicsit előlünk. Ez a két meccs talán még nehezebb lesz, mint bármelyik divizió rivális elleni. A Florida és a Tampa már inkább a becsületükért hajtanak, illetve elképzelhető, h a mieink kevésbé koncentrálnak majd (hiszen abban a hitben vannak h könnyű ellenfél jön).

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.14. 16:04  l  #1614

off

Ti Brunette-t jelöltétek, nem hiszem h ő fogja kapni. Véleményem szerint Jason Blake vagy Ty Conklin kaphatja, legalábbis azok közül akiket eddig jelöltek.

on

Küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.14. 0:15  l  #1779

Nem ezt most néztem az nhl.com-on.

Végülis megoldodott, mert megnéztem máshelyeken is. Espn-en és a yahoon is a több lejátszott meccs alapján rangsorolnak: ANA-PIT-NJ a sorrend. NHL.com meg

Küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.13. 23:52  l  #1777

Sztem te nem láttad azt a táblázatot. Erről van szó:

Sehogy sem logikus a 4.5.6. hely felosztása, végülis mindegy. Bízom a cápák harmadik helyében, illetve a pontozókban.
Ha valaki netán megleli a választ majd beírja.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.13. 19:46  l  #3538

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.13. 16:35  l  #4617

Leszedtem netről ezt a Rangers desktop-ot, windows blinds-sal lehet használni.

Rapidshare LINK

Néhány screen az enyémröl, bár annyira jol nem látszik mert 680 a max szélesség amit be lehet szurni az én asztalom meg 1680 széles.

A felső ikonok máshonnan vannak. Remélem minden link müködik.

Küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.13. 15:35  l  #1774

Ehhez a kérdéshez valaki megtudja mondani, h mi alapján rangsorol ugyanannyi győzelem esetén az nhl.com? Semmi logikát nem találok abban ahogy a NJD,ANA,PIT következik egymás után a győzelmeket öszesítő táblázaton (tudom h 4.5.6 helyen vannak). Könnyen lehet h a SJS és a Dallas is egálban lesz a hétvégére győzelmek terén és nem tudom eldönteni h melyiket teszik majd 3.-nak.

Tippek Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.13. 15:33  l  #1787

25. játékhét (márc. 10 – márc. 16)

Március 13, csütörtök: New Jersey Devils – Minnesota Wild (at St. Paul, Minnesota) 2:2
Mérkőzés kérdése: Hányszor lő kapura Marian Gaborik (MIN) a mérkőzés rendes játékidejében? 4

1. Melyik csapat fog rendelkezni a harmadik legtöbb győzelemmel az összetett táblázaton (League) a játékhét elteltével? San Jose
2. Hány játékosnak lesz a +/- mutatója +30 vagy ezen érték feletti a játékhét elteltével? 3
3. Hány csapat fog EGY mérkőzésen legalább 5 gólt lőni ellenfelének ezen a játékhéten? 7

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.12. 23:18  l  #4615

The Rangers just announced they’ve agreed to terms with forward Justin Soryal.

A startling admission: I don’t know who that is. Apparently he’s in the OHL playing for Peterborough, and has 15 goals and 22 assists in 56 games. He was a free agent, so I assume that means he wasn’t drafted. That’s OK, Justin. Neither was I.

Itt az új bunyós pityu, 140 perc büntetése van még a pontok mellett, és elég jó bunyós hírében áll. Kell az erősítés, gondolom majd csatlakozik a farkasokhoz, ahol kevés az ember. Hetek óta 10 csatár és 6 védő játszik csak, nem értem miért.

Délután néztem meg én is a meccset hosszabban, ez a bajszos csávó elég egy idiota bíró, Dawes kiállitása tényleg röhej kategória. Meg Sjoströmé is minimum gyanus, amiből asszem ki is egyenlítettek, de győzni nem sikerült nekik.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.11. 14:10  l  #4607

Karbantartás volt a netszolgáltatonál (Externet) éjjel egytől. Ezért első harmad után nem tudtam nézni. Örülök h megint nyertünk, viszont Dawes kihagyta a büntetőt.

Ha igy folytatjuk akkor feljövünk a 4.-5. helyre, ennek annyira nem örülnék, az Ottawat és a Piccbörgöt elkellene kerülni a playoff első körében.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.11. 0:16  l  #4601

Marc Staalt kérjük fáradjon ki az öltözöből meccs van!

Peters akkora bunyos h hátat fordit Orrnak, Colton Win.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.11. 0:09  l  #4600

Nálam a 3. csatorna fut, a másik kettö nemet mondott.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.10. 0:41  l  #4595

Henriknek nagy hajrá kell ahhoz h Vezinát nyerjen, Brodöré lesz az inkább, jelölés az sztem meglesz megint.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 23:06  l  #4593

66-67 óta (akkor Giacomin) nem szerzett Rangers játékos ennyi shutoutot.
Holnap már gólokat is lőni kell a bölényeknek, akik megint csak az utolsó szalmaszálba kapaszkodnak kb, uh az sem lesz könnyebb mint a mai. Kaletát le kell csapni holnap, Mara még 10nap/2hét pihenö.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 22:49  l  #4589

Egy gól csak elég volt, ez a nájdzsel gyerek nagyon jó shootoutban (illetve nemcsak abban), Hossa who?

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 22:39  l  #4585

Sajnos Auld is bevan oltva gól ellen. SOre meg nem alapozhatunk, elég jó benne a Bruins.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 22:07  l  #4582

Nevetséges játékvezetés megint.
A védelem meg elég foghijas. Henriket tornáztatják rendesen.
Nokedlájnennek mindent szabad, Drury elött le a kalappal. Elegem van van már h az ellen játszani nem tudo játékosai lehentelik a védőinket, 5 védővel játszunk mert Malik bement az öltözöbe.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 21:45  l  #4579

Hookingért ment ki? lol, roughning volt az inkább, egy bostonit is kiküldhettek volna igazán. Azt hiszem Averyt ma nem nagyon dicsérgeti Renney sem. Pont az ilyen felesleges kiállítások nem kellenének. Jagré meg vtlen volt. Remélem más taktikával jövünk ki a harmadik harmadra, mert előbb-utóbb egyik kontrát befogják lőni, túlságosan előrehúzódunk.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 20:46  l  #4570

Kimást állitanak ki ha nem Bekkmant.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 20:15  l  #4566

Nem játszik a Bostonnál az első számú kapus Thomas, valamint az első bekkpár Chara és Ward sem.
Hnidy pedig rögtön paraszt volt a bedobás után.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.09. 20:08  l  #4564

Lassan kezdünk, köszi hogy szoltál, teljes mértékben azt hittem h 9kor kezdődik.

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.07. 16:20  l  #5537

Akkor miért szavazol nemmel, ha szabad kérdezni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118