Kedvenc csapat: Calgary Flames

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 3:18  l  #8711

Ideje nyerni. Go Flames Go!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.30. 19:10  l  #8705

Na megvolt a gála is. Iggy jól szórakozott, 1 gól 2 asziszt a neve mellett. Ügyességi számokban se volt rossz, bele-bele néztem, de azoknak a végeredményét nem tudom.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.26. 23:38  l  #8700

Pedig most van egy kis ideje rá, de amúgy meg se lepődünk a sérülteken már... :(

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 19:19  l  #8673

NSO-n arra nem vagyunk méltóak, hogy egy ilyen dupla-jubileumos meccsen megemlítsenek minket!
Bezzeg amikor 9-et kapunk. A Jó anyátokat!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 16:29  l  #8672

nem kicsit ordít a riporter!
Iggy a király!
Jokinen ceremóniája meg tök szép volt

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 17:51  l  #8667

na ma a wildnak (utóbbi 11 meccséből 10 cumi) vagy nekünk szakad meg a rossz sorozatunk?

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.06. 9:52  l  #8663

az lett

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.06. 2:13  l  #8662

Ennek nagyon csunya vege lehet

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.06. 1:24  l  #8661

na ez meg nem kiállítással kezdődik kivételesen hanem két Bruins góllal, és AZTÁN jön a kiállítás miközben ezt írom

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.05. 10:01  l  #8659

Rene Bourque suspended for five games

a hülyéje
simán bevezetném nála és Sarichnél a kiállításonként fizetsz a csapatkasszába elvet

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.04. 1:18  l  #8658

Természetesen Bourque kiállítással kezdődik ez is amiből naná hogy Ovecskin beveri :(

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.02. 19:11  l  #8656

de bosszantott hogy 2 perc van vissza, végre egy gólra jövünk fel, kapust levisszük, de kb bevinni nem bírtuk rendesen a harmadba hatan
Morrison 200. góljáért azért jár a grat!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.31. 4:19  l  #8653

Sarich megint durva volt. Meg se lep mar.:(
Az kicsit igen hogy 3-0-rol is tudtunk cidazni de jobb volt a senators. Bourque (a masik allandoan buntetettunk) meg OT-ban gondolja ugy h artatlan szituban visszahuzza az ellenfelet. Utana kivegeztek minket Alfredsson 400 goljaval. Mi meg tovabb varunk Iggy 500.-jara...

De legalabb egy pont a zsakba kerult.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.30. 3:35  l  #8652

Ez elment sajnos a szigetlakók ellen... A végén küzdöttünk csak jól.
(Unom hogy Sarich állandóan durván kiszórja magát - kb minden meccsen)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.14. 4:33  l  #8643

Hat ez elment de kicsit jobb volt a predators.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.04. 5:49  l  #8636

Vicces: miaz elozo PP alatt negyet lottunk kapura, ok 5 PP alatt osszesen egyet!:) vagy ok a rosszak most vagy mi vedekezunk ilyen jol

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.30. 18:39  l  #8632

Bar ebbol csak harom percet lattam,de osszefOglalo alapjan jobbak voltunk megint. Ez mar lassan gyozelmi sorozatnak hivhato :)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.28. 2:44  l  #8630

Na. Valahogy igy kene ezt mindig! 5-2
Harmadik harmadban 17 Percig egyetlenegy kapuraloveszk volt!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.27. 1:34  l  #8628

Nem elég hogy PP-ben nem tudunk gólt ütni, de már gólt is kapunk belőle.
Gólok nélkül sajnos nem megy...

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.22. 1:22  l  #8623

Thx!
Közben máris cida van: 0-2 :(

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.22. 0:32  l  #8621

OFF: Bocsi, de avatart hogyan lehet feltölteni? vagy csak én nem találom?

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.22. 0:27  l  #8620

Go bizony!
Ha ezeket nem kapjuk el akkor senkit..... mondhatnánk, de ilyenkor jön a pofon. Így inkább nem mondom.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.19. 4:46  l  #8615

Erről beszéltem, hogy nem tudom elhelyezni a csapatot néha a ligában erő alapján. A ligaelsőnél épp jobbak vagyunk. És ha Tanguay nem üt el a korong felett üres kapunál akkor megnyugtató is lenne az előny, de a 4-2 veszélyes...

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.19. 3:18  l  #8614

Jó kezdés... Stempniak 1-0
nehogy csúnya vége legyen

még le se írtam, máris egál :(

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.18. 1:15  l  #8613

En magamat realistanak mondanam. Meccsek kozben pesszimista beutessel. :)
4-0-nal is felek mindig. Es ket meccse is majdnem igazam lett.
(amugy koszonom a szivelyes fogadtatast!)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.16. 11:01  l  #8609

Na igen, a góllövés itt is
Sokszor nehezen állunk egyáltalán fel PP-ben (vagy sehogy se)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.16. 10:28  l  #8607

Üdvözletem az Uraknak!

Bocsi csak próba volt az előző hsz! Most regeltem.
Sok éve (2004 mily meglepő :), de nem csak a nagydöntőtől!))drukkolok már a csapatnak, de most volt kedvem regisztrálni is ide.

Igaz hogy nem nagyon nézek más NHL meccset a Calgarys meccseken kívül, ezért nem tudok objektív képet kapni szinte soha arról, hogy mennyire is vagyunk erősek vagy gyengék, de az ellenfelek erejéből/játékából azért lehet következtetni sok mindenre.
Pl a ma éjjeli meccs alapján is. Első harmadot láttam és a harmadik harmadot a 2. senator gólig. Ez alapján azt láttam, hogy MEGINT nem voltunk rosszabbak, de a góllövéssel erős gondok vannak idén. Mezőnyben gyürkőzünk, kevés extrát villantunk, de megyünk előre. Sok olyan meccset látok amiben kicsit sem vagyunk rosszabbak, sőt... mégis kikapunk. Igaz magáról a hokiról is az a véleményem, hogy erősen kell hozzá a mák is.
A rájátszásról idén is valszeg lemondhatunk. Tavaly haverral nagyobb összegbe fogadtam hogy bejutunk, utolsó meccseket mind megnéztem éjjelente. :)

Láttam írtátok, hogy idén marad az eredménykövetés, meccsnézés helyett. Én szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy kevés alvással is bírom a hetet - egy ideig. :) Okostelefonon, haverral közösen megvett programmal, kiváló HD minőségben tudom nézni a meccseket (ágyból! :)). Így idén 12 meccset láttam, vagy láttam belőle részeket, és csak 5-t nem (azaz a 10 perces összefoglalót reggel azért igen).

Mivel nem értek annyira a hokihoz hogy meg tudjam mondani miért nem vagyunk jobbak annál, mint amit mutatunk, ezért csak reménykedek és drukkolok ezerrel, hogy elkapunk egy nyerő szériát mint tavaly.