NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.15. 5:40  l  #1952

Pens in 6
Wings in 6

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.14. 18:59  l  #14789

Na verjétek szépen ki a szárnyasokat, mert ellenük semmi esélyünk nem lenne a stanley döntőben

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.14. 7:15  l  #22565

http://www.nemzetisport.hu/hozzaszolas/?type=c&id=236140 - most nézzétek meg, az nso szerint a craps 5-4es hosszabításos meccsen ment tovább ellenünk...véletlenül a 6. meccs eredményére találtak valahol. ez azért kemény, ha rámennek az nhl. com-ra a pofájukba ordít a végeredmény..

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.14. 5:17  l  #22562

na vazzeg, hogy 6 meccs szenvedést végigizgultam és pont azt a meccset nem láttam,amikor végre kijött a tudáskülönbség.. Nem baj, gyönyörű győzelem volt!

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.13. 22:01  l  #22509

Mintaszerű hozzáállás. Azért vigyázni kell, nehogy a suli a pens rovására menjen

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 18:44  l  #22480

Mit mondjak, a regularban sem jöttek ki, párszor jól elgatyáztak minket

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.11. 2:33  l  #14645

Eldöntötte, de belefért. Egyrészt jobb volt egyértelműen a detroit, másrészt a zebrák 1 meccset min. elfújtak az anaheimnek. Ez most így fairnek nevezhető

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.11. 0:38  l  #14624

hohohohó, nicsak ki lő golt ez az első gólja kacsaként?

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 23:08  l  #6326

Annyira nem vagyok statkirály, h tudjam , Brad Richards jó ebben:) Úgy látszik az üzenetemnek gyakorlatilag rejtett tartalma is volt

Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 23:06  l  #984

Egyetlen esélyünk az lenne, ha valaki véletlenül kiverné a red wingst. Tavaly végigsöpörtünk keleten és úgyis nagyobb probléma nélkül levert a detroit, idén meg közel nem megy úgy mint tavaly.. Meglátjuk mi lesz

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 23:04  l  #6324

Nem, Mike Richards-ra gondoltam, de az aktualitás úgy jött, hogy Kanada PK-n volt éppen, Richards meg ugye veri az emberhátrányosokat

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 23:02  l  #6323

höhhöhöhö, na az olimpia az kemény lesz.. tény, hogy Kanadát nehéz lesz megverni , még a negyedik sorba is Allstar játékosok fognak kerülni.. de azért oroszoknál is jöhet egy esetleges Ovi-Malkin-Dats sor, USAnak mondjuk egy Parizer-Kane-Kessel, svédeknél Alfie- Backström- Zetterberg.. a nyálam is kicsordul:)

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:48  l  #6307

Phew... Kemény meccs volt. Kanada játszhatott volna az első harmadtól is úgy mint az elsőben, kíváncsi lettem volna egy olyan meccsre

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:43  l  #6305

Na így fél perccel a vége előtt most igazat kell adnom Modano-nak, ez a harmadik harmad egykapuzás lett..

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:43  l  #14580

ezt nem ide akartam

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:42  l  #14579

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:34  l  #6303

Na most kéne Richards Kanadának..

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:26  l  #6298

Talán az utolsó harmadban van először, h kicsit jobban megnyomják a kanadaiak, de kinek kell most vajon támadni?

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:25  l  #6297

Én nem akarlak bántani,de te biztos ,hogy jó meccset nézel?

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:08  l  #6285

Az IIHF honlapja szerint 27-13 a kapuralövési arány, de hogy ez hogy jött ki....

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 21:42  l  #6270

Csak nekem tűnik úgy, hogy Radulov úgy néz ki mint egy 3. Sedin iker?

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 21:20  l  #6252

De ez a "Go Russia " így angolul, Kanada ellen:P copy +paste : Давай Россия!

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 21:17  l  #6251

Én is

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 21:06  l  #6247

Ahogy nézem ezt a meccset, kezdem revidiálni a vbről alkotott lesújtó véleményemet.. Az oroszok gyönyörű kombinációkat játszanak, bár a kanadai gólnál is leesett az állam. Én is gondoltam belenézek, és úgy néz ki nem kapcsolom ki. Spilleréktől mondjuk kezdek agyfaszt kapni

Politika Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 21:01  l  #728

a skinhead nem antináci, szerint a sarp-ra gondolsz (skinheads against racist prejudice)

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 20:56  l  #6242

Hoppá... 1-1, Давай Россия! ;)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 19:39  l  #22375

Spary, te aki odavagy Averyért, szerintem el tudod képzelni h Ovit is szeretheti valaki, ráadásul ő pluszban korszakos zseni is . Nyilvánvaló ,hogy egy gyökér nagypofájú vadbarom, de azért ilyen kvalitásokkal nehéz szerénynek maradni... Ha nem tetszik a stílusa, szerintem hozzád tudat alatt Sid áll nagyon közel

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 19:34  l  #6237

Nem kell túl komolyan venni ezt a vb dolgot, én pl. minden évben csalódottan állok fel a végén, elég kevés jó ,kiélezett meccs van. A nagycsapatok meccsén szerintem minden pillanatban érződik, hogy ez egy pótlék, vigaszdíj az nhlből kiesetteknek, szereplési lehetőség a kicsiknek... Ráadásul mindig azon múlik, h éppen melyik országból hány nhl-es van, a normál erőviszonyokat nem tükrözi. Jó ,Kanadát leszámítva, mert ha legjobb 12 játékosukat nem küldik még úgyis szupersztárok vannak a keretben.. jobb is h Crosby nem játszott, mert nehezen tudtam volna ellenük drukkolni:) A svédek játékát meg nekem sem volt élmény nézni, ha azzal nem is értek egyet,hogy a bírók elfújták neki a meccseket, a csehek valóban jobbak voltak. Az oroszok ellen volt a legjobb ez a csapat, az meg bukta lett persze. Nah ennek a vbnek vége, Go Pens

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 18:57  l  #6234

Amúgy ,ha az amerikai keret szar, azért a a svédekié eléggé a sokadik vonal, szerintem nagyon jó teljesítmény amit ezen a tornán mutattak ilyen felállásban. Az olimpián pedig tudjátok, ki a címvédő

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 18:53  l  #6233

Neked ami szurkolóként igen, nekem meg svéd szurkoléként az " lol", amit filip kománk ír

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 17:33  l  #6218

Azért nézd már meg mit csinál a csodás amerikai csapatod, mikor ilyeneket írsz. Amúgy meg most villogjatok amíg csak egy pár nhls van mert az olimpián a középszerű csapatok + Parise , Kane felállással már 5nél kevesebbel nem ússzátok meg

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 12:07  l  #314

Legyen inkább a 2008-as más végeredménnyel:)

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 10:06  l  #312

Megmondom őszintén, hogy soha nem szerettem a canest, úgy éreztem ellenünk mindig mázlival nyernek. Most viszont ahogy néhány meccsüket megnéztem, azt kell mondanom, hogy ebben a playoffban a carolina tetszett nekem a legjobban, pláne amit most a boston ellen csináltok, az rendkívül meggyőző, a csarnok hangulata meg valami hihetetlen.. Drukkolok, hogy csapjátok ki a bocsokat aztán meetcha in the conf finals.

Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 9:25  l  #977

Mondjuk mi nem a Rags vagyunk, ahol nulla a támadói potenciál és minden meccs Henriken múlik. Ennek ellenére természetesen nagyon nem dőlt el ez még

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.09. 2:31  l  #22184