ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Pittsburgh Penguins

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.28. 12:21  l  #4671

köszönjék maguknak ezt a zakót ami büntető lövésekkel dőlt el. .

Sajnos ebben egyetértünk... Remélem az amerikaiak hozzák a szokásos világverseny formájukat és gyalulás lesz. Omark-kal meg miért nem lövettek büntetőt? A fórumon keringő videón úgy tűnt megy neki

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 23:54  l  #11819

OFF

gondoltam szegény pingvin benyelte az összes aknát ami csak fellelhető volt, szép eredmény

ON

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 23:02  l  #11816

780,1

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 22:50  l  #4655

Na ez mekkora szégyen volt, ahogy a lettek megverték a svédeket. Még soha nem láttam olyan meccset, ahol egy ennyire szarabbul játszó csapat nyert. Csak a 3. harmadot láttam, és egy másodpercre nem jöttek ki a harmadukból, kurvára nem tudom ezt hogy csinálták : P

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 17:22  l  #9120

talán..

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 10:20  l  #9108

Verjétek már ki ezeket a köcsögöket, nem szeretném a Bostont kapni, ti úgyis mindenképpen velük játszatok:) Amúgy meg az tény és való, h az egész nhl zebracsapat Ovi seggét nyalja (szerintem nincs szüksége rá, mert mindentől függetlenül Sid és Geno után a 3. legjobb játékos)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 8:09  l  #21778

kiváncsi vagyok kivel játszunk, jelen állás szerint a ragst kivéve bárki jöhet.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 19:49  l  #4384

Ma este móresre tanítjuk Kanadát

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 19:45  l  #21774

Nem tudtam nézni tegnap a meccset, most néztem az eredményt is nem hittem a szememnek.. Pengeélen táncolt a párharc, én már kezdtem hitehagyott lenni a 0-3 után, nem kevés tartás van ezekben a srácokban, az általam folyamatosan fikázott Fedotenko is kitett magáért úgy látom
Következő körben a New Jerseyt akarom

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 19:42  l  #11807

Megmondom őszintén, hogy azok alapján a meccsek alapján, amit az alapszakszban játszottunk,illetve amilyen formát mutattunk a végén, azt hittem sima 4-1-gyel meglesz a dolog. Számomra nagyon meglepő volt, hogy milyen keményen harcoltatok, a 6 meccsben min. 3ban le is játszottatok minket, és bevallom a 3-0ás otthoni zakó után meg voltam győződve róla, h innen kizakózunk. Nüanszokon múlott, mint pl. az 5-3as OT, vagy MAF parádéja a 4. meccsen. All in all: számomra pozitív csalódás volt a játékotok, sok sikert jövőre, amennyiben ez nem a mi kárunkra történik

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.25. 14:03  l  #4190

Ez igaz. Mondjuk egy Franzen, Homer, Sammy Ericcson, Lids, Kronwall. Nagy vérvesztesség minden csapatnak.

Ezek szerinted nálad Z be sem fér

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.25. 13:06  l  #4184

Majd Vancouver, az lesz ám az igazi:) A vb-vel az a baj,h ha a Vancouver és a Red Wings is érdekelt a rájátszásban, akkor a svédek máris erősen tartalékosan játszanak. Idén gyakorlatilag Loui Eriksson, Huselius , Berglund ,(Martensson) és annyi. Még Omarkot meg lehet nézni, mit is tud.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.25. 13:00  l  #4182

na ,köszönöm mindenkinek a segítséget

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.25. 12:40  l  #4176

Köszi szépen!
Remélem mostanában frissül a dolog, mert amint látom az én támogatásomat élvező svédek kerete erősen 'c' válogatott jellegű. Azt hallottam, pl. h legalább Alfie ott lesz , később Berglund is, és nem találom a nevüket a keretben:P

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.25. 12:29  l  #4173

Most lehet, hogy én vagyok teljesen vak, de a hoki vb honlapján nem találok kereteket. Valahol ez nem elérhető?

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 21:08  l  #2470

Köszi szépen! Bár ez a szuperérdekes magyar liga-Milan megy

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 21:04  l  #2468

hol hallgatjátok?

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:49  l  #2424

persze jó lenne 10 alatt megúszni .. az utolsó harmad lesz a rázós, szegény srácok nagyon ki fognak fáradni

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:48  l  #2423

Sajna 0-2, de szerintem nincs az a gólmennyiség amit égő lenne benyelni ettől a csapattól..

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:33  l  #21549

Hát a brutálisan jótól kurvára messze voltunk, de Fleury sikeresen megmentette a csapatot. Itthon meg remélem másoljuk a tavalyi cryers elleni 5. meccset

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 10:54  l  #11705

Ha minimálisan törődnek a saját testi épségükkel, Pittsburghben nem fogják magukat ilyesmire ragadtatni

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 10:01  l  #11702

Nem baj, még egy ilyen meccse nem lesz,

De nektek sem, pláne idegenben

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 22:57  l  #16658

Mit gondoltál ,mit fogsz találni egy Liverpool fórumon?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 22:54  l  #16655

A picsába, még írogattam a hsz-t egyenlítettek...

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 22:54  l  #16654

Ejjjha..Tudtam, hogy Arsavin egy isten, és végre ez Arsenalban is egyértelművé vált, pedig féltem, hogy nem tud beilleszkedni..Nem kellett volna

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 17:51  l  #21532

Beszélj a saját nevedben

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.20. 10:50  l  #11665

Gonchar azért tesz le annyit meccsenként az asztalra, hogy kár lenne ezért megölni, amúgy sem azon a gólon múlott a meccs szerintem. Kurva jó volt tegnap a Philly, egyszer sem voltatok ilyen jók ellenünk az alapszakaszban. Messze még a vége

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.20. 10:26  l  #11663

Azért ehhez a Canes-nek is lesz egy két szava ( PPgólja, Ward shutoutja)...

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.19. 21:46  l  #21483

Cryerst természetesen 2 gólon kívül semmit nem csinált, de kell h legyen egy kis szerencse a harmadik meccsükön legalább

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.19. 21:37  l  #21482

igazából semmilyen kódot nem kellett beírni. Egyszerűen úgy csináltam, h alapértelmezett lejátszónak a vlc-t állítottam be a sopcaston. Megnyitottam aztán átállítottam lejátszós lejátszásra az egyik ikont megnyomva

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.19. 21:35  l  #11596