Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.27. 10:50  l  #12103

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.26. 16:56  l  #12098

Bocsánat! Haszi

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.26. 16:55  l  #12097

Ez a válasz Hasztinak is szól.
A 8-2-es meccs egyik reklámszünetében valamelyik nagyágyút mutatták, amint "civilben" melegítgetett. Nem tudom, melyikük volt, mert csak félszemmel és félfüllel figyeltem. Ezért én inkább azt kérdezném, hogy továbbjutás esetén játszhat valamelyikük, esetleg mindkettejük?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.26. 7:55  l  #12088

Az otthoni tendencia miatt egy lyukas garast nem adtam volna ezért a győzelemért, félve is nyitottam meg az nhl.comot, de láttam, hogy az aggodalmam indokolatlan volt.

Hogy mi lesz a hetedik meccsen, számomra megjósolhatatlan. Szerintem a közönség belehajszolja a Penst a győzelembe. Viszont ha az elején ellenállunk, idegesek lehetnek, ami a mi malmunkra hajthatja a vizet. Nem lesz könnyű, az biztos!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.23. 21:04  l  #12039

Skacok! Ez valami csoda. Nem akarok elégedetlennek látszani, de milyen jó lett volna, ha ezt a 8 gólt három meccsen lőjük, a 2 kapott gólt pedig 2 vagy 3 meccsen kapjuk.
Remélem nem bízzuk el magunkat, és kiegyenlítünk otthon, majd jöhet a mindent eldöntő meccs Pittsburgh-ben.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.23. 20:05  l  #12032

Megáll az eszem! Most értem haza. Mit olvasok az nhl.comon...? Otthon miért nem tudunk ilyen eredményt produkálni? Érthetetlen.

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.23. 8:20  l  #19980

Jó duma!

Egyébként olvastátok ma reggel az origót. Azt a rengeteg félre informált külföldi faszt. A romák, a liberális és kormánypárti seggnyalóik elég rendesen telekürtölték a világsajtót a hazugságaikkal. Csak az a felháborító ebben, hogy a hírügynökségek szarnak utánajárni a valóságnak, és annak, hogy ezt az egészet mi váltotta ki.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.23. 8:13  l  #26357

Aj, aj! Skacok! Nehogy már ti is elszálljatok az első körben!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.22. 21:52  l  #12014

rotyi! Én is rohadtul sajnálom, hogy tiplizel. Az igazság az, hogy szinte mindent hasonlóan láttunk, néhány kivételtől eltekintve - és most nem puncsolni akarok -, viszont a hozzászólásaidat élmény volt olvasni, és persze az sem volt utolsó, hogy mindig szállítottad a friss infókat.
Szóval, ha a többi topikon nem is akarsz megnyilvánulni, azért ide írhatnál - a néhánál egy kicsit többet!

Ha pedig valóban sokasodik a család, akkor hajrá!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.22. 21:43  l  #12013

O.K. Azért értem!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.21. 8:44  l  #26215

Ez az skacok! Nyomjátok keményen! Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy a PO folytatásban csak a Ducks marad nekem.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.21. 7:43  l  #11984

Nagyon úgy néz ki, hogy ez a hajó elment. Bár nem sok esélyünk volt, de a pittsburgh-i 1-1 után, sőt az otthoni 1-2 után még reménykedtem, de így már fizikai lehetetlenség tovább jutni

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.20. 21:47  l  #11940

Ha-ha! Jól félreértettem a dolgot, de sebaj. Megmértem a fejemet, és 58 centi. Ha szerinted ez jó méret, akkor szívesen megszabadítalak a sapesztől.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.20. 16:14  l  #11929

Kösz, rotyi! Ez a videó és a kapcsolódó videók is kellemesen megdobogtatják az ember szívét. Néha jó egy kis nosztalgia

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.20. 15:43  l  #11928

Tényleg gatyába kell rázni a mai meccs előtt a csapatot, és a franc se bánná, ha Stamkoson nagy nyomás lenne, mert ha elszállunk, akkor nincs az az isten, aki visszahozna bennünket a PO-ba, de gondolom, hogy Tampában mindenki tisztában van ezzel.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.20. 15:38  l  #11926

Nekem aug. 25-én lesz a szülinapom, ha elélek még addig, mert 50 felett minden nap ajándék. Bár az a helyzet, hogy középiskolás korom óta, még korcsolya sem volt a lábamon, nem hogy fejvédő, így szerintem nálam is csak a polcon porosodna.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.16. 20:58  l  #11844

rotyi! Tényleg nem értünk egyet. Lehet, hogy statisztikailag jók, de ahogy játszanak, nekem nem tetszik. Persze lehet, hogy egyedül vagyok ezzel a véleménnyel.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.16. 15:51  l  #11835

Ezt én is furcsának találom, bár miután telibe kapta a korongot, nem vérzett

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.16. 15:16  l  #11831

Szóval, értitek?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.16. 15:16  l  #11830

Csak nem tudok elmenni szó nélkül dolgok mellett. De a sztárjaink Lajcsi kivételével ma szart sem értek. Lecav, Gagné, Stamkos semmit sem értek.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.16. 15:14  l  #11829

Csak röviden! Tény, hogy kurva nagy meccs volt, de most ismét a két utolsó harmadban csak keresgéltük a korongot, de leszarom, ha ilyen játékkal is 5-1-re nyerünk.
Azért az egy gólért pedig kár volt. Rolo rohadt nagyot hibázott. Hosszú jégkorong imádó pályafutásom alatt még ilyet nem is láttam.

Most pedig jöhetne az, hogy két hazai meccs, két biztos győzelem, de a korong kerek, és bármi lehet még.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.14. 21:11  l  #11748

Az igazság az, hogy mindhármótok avatárja szuper. Legötletesebbnek rotyiét tartom.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.14. 16:46  l  #11729

Az tény, hogy a bírók rendesen belenyúltak a meccsbe. Hogy miért volt ez jó, azt én sem értem. Általában a PO mérkőzések másként zajlanak, a bírók nem szokták felvállalni, hogy rajtuk menjenek el meccsek. Ma mégis ez történt. Ennyi kiállítás, egyébként az alapszakaszban fordul elő.

Az első harmadban jók voltunk, bár rohadtul leütköztek bennünket. Stamkos esetében azt hittem, hogy nem éli túl a srác. Ehhez képest, mint ha mi sem történt volna, pikk-pakk felállt, és nyomult tovább. Na szóval. A második és a harmadik harmadra igen csak elfáradtunk. Kész csoda, hogy kihúztunk két és fél harmadot. Remélem a következő meccset - ha 1-0ra is, de - mi nyerjük.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.12. 19:44  l  #11615

Jó lenne eljutni addig, még olyan áron is, hogy egész nap, heteken keresztül vakaródzok!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.12. 18:35  l  #11613

Bár egy hét után iszonyúan viszket a pofám, de ebben a történetben én is benne vagyok. Mi lenne, ha a végén feltenne mindenki magáról egy képet, hogy szakáll ügyben meddig jutott? Persze csak akik részt akarnak venni ebben.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 16:19  l  #25783

Szép volt a hajrá, Kacsák! Gratula! Remélem a Predators nem állít meg benneteket!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 11:30  l  #11569

Hát megtettük a szívességet Tortorellának!

Az első harmadban megint úgy játszottunk, mind az ördögök, de a második és harmadik harmadban nem tetszett, amit csináltunk. Sokszor beszorultunk, és csak az volt a Rangers szerencséje, hogy volt egy Smith-ünk, és egy több, mint 3 perces empty net.

Bár a bírók kritizálása leginkább rotyi asztala, de most én mondom azt, hogy valami nem stimmel velük. A 4. gólunk előtt Cole-t jégre vitte valaki, amit le kellett volna fújni. Ezután el kezdtek kompenzálni, amiből egy nevetséges 5 on 3-ra került sor, és még sorolhatnám.
Mindegy. Most már a PO-ra kell koncentrálni. Van néhány nap, hogy fejben és fizikálisan felkészüljünk,és nehézzé tudjuk tenni a Pens dolgát

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.09. 21:33  l  #11498

Nehogy felhőtlen legyen az örömünk. Ilyen a sors.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.09. 7:58  l  #11484

Örülök, hogy megvan a 100 pont, de még ennél is jobban örülök, hogy Lecav a PO-ra felpörgött. Kell valaki, aki Stamkos góltalanságát ellensúlyozza.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.06. 9:27  l  #11433

Lecav gólja megint a 2004-es játékra emlékeztetett. Nagyon szépen kijátszott helyzet és gól volt.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.06. 9:25  l  #11432

A Sabres harmadik gólját Rolo egész remekül belepkézte, a negyedik góljukat is mi hoztuk össze. Függetlenül attól, hogy nekünk már nem igazán fontosak ezek a meccsek, azért jó lenne ilyen esetekre odafigyelni, mert a PO-ban ilyesmiket nem engedhetünk meg magunknak. Nem csak egy meccs mehet el rajtuk, hanem a továbbjutás is. Ha papírforma szerint bukjuk is az első kört, ne ilyen faszságok miatt történjen meg.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.04. 11:45  l  #11377

Sexton! Mi hiába próbálunk segíteni, ha ti bukjátok a meccseket.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.04. 11:41  l  #11376

Csak kapkodom a fejem, hogy mi történt.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 21:48  l  #11361

Ha döntőt játszanánk - ha-ha -, azért a Boltsnak drukkolnék. Ez nem lehet kérdés.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 21:46  l  #11360

Két okból is jó lenne nyerni. Az egyik ok egyszerűen csak az, hogy jó nyerni, a másik, hogy a Ducks a nyugati kedvencem.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 9:52  l  #11332

Mese nincs, így kell ezt csinálni. Talán még a 100 pont is meglesz.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.01. 21:57  l  #11311

Engem csak a csillagok zavarnak!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.01. 16:48  l  #11285

Ha büntetni kell, nekem is szóljatok. Bár negyed év alatt fogytam 8 kilót, de még mindig 114 vagyok. Ráülök a csávó szájára, és csak akkor kap levegőt, ha pukizok neki egy egyet.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.01. 9:11  l  #11271

Ahogy a fő gizda, Palik Laci mondaná: Hoppácska! Lehet, hogy szarabbak voltunk, mint a Pens, de legalább megvan a várva várt "x" a nevünk előtt.
És talán egy kis önbizalom a PO-ra, abban bízva, hogy a Pens nem söpréssel jut tovább.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.31. 13:54  l  #11222

Egyébként a Sens ellen játékunk már kicsit hasonlított a 2004-es. SC-győztes szezonra. Végre voltak szépen kijátszott góljaink is.
Egy valami azért hiányzik abból az időből, Lajoska nulla szöges góljai. Hogy tudta azokat belőni...?

Stamkos Pistának is össze kell kapnia magát, Lecavval egyetemben, és ha meg kell halni, haljunk meg szépen.
Mondanám, hogy jussunk tovább, de erre nincs reális esélyünk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55