ICQ: 0
 Skype: RiziRubensAchado
 Kedvenc csapat: Tampa Bay Lightning

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.17. 18:26  l  #9453

Azért az nem semmi, hogy a vb bronz meccset shut outtal nyerjen valaki a csehek ellen, Csehországban.

Ez derék dolog volt.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 21:41  l  #22466

Siralmas! PP-ben másfél percig passzolgatjuk a korongot, anélkül, hogy akár csak egyetlen kibaszott lövést is megeresztenénk a kapura. A második góljuknák Stralman azt hihette, hogy még mindig a Ragsben nyomja.

Mindegy. Most egyébként sem érdemeltünk győzelmet. Az első harmad borzasztó volt, a másik kettő egy molyfingnyival jobb, de ez nagyon karcsú lesz a továbbjutáshoz.

Talán, ha Stammer végre magára találna, mert amit csinál az a zéróhoz konvergál.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 21:07  l  #22465

Közben meg el kezdett a gépem frissíteni, és valami miatt minden leállt. Ennek is pont most kellett történnie.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 21:05  l  #9421

Hát ez most nem úgy néz ki.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 20:48  l  #22462

Csoda, hogy eddig bírtuk.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 20:11  l  #9418

Kösz! Most már kivettem a fülemből a hallgatót. Ha egy kicsit figyeltem volna, nem írok hülyeséget.

Ez van!

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 20:01  l  #9416

Most elbizonytalanodtam a hülyeségemmel. Ki játszik nyolcassal az oroszoknál?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 19:51  l  #22461

Sajnos igazad lehet.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 19:50  l  #25945

Skacok! Nem akarok puncsolni, de nagyon jól toljátok.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 19:48  l  #9415

Ha az oroszok jutnak tovább, Ovecskin beszáll a döntőbe?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 19:46  l  #22459

Lenyomnak bennünket fejben is és fizikálisan is. Ha nem Bishop védene, nem is kellene tovább játszanunk a meccset.

Nem tudom, hogy a végén életben leszek-e még.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 19:25  l  #22458

Ez így nagyon nem lesz jó. Benn maradtunk az öltözőben, és a hitekkel is komoly gondok vannak.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 16:37  l  #9413

Nem tartoznak a csehek a kedvenceim közé, de ha megadják a zebrák a góljukat, a harmadik harmad kurva izgalmas lehetett volna. Persze lehet, hogy így is az lesz.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.16. 16:35  l  #9409

Ezt a gólt meg nem adni!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.15. 9:01  l  #22456

Nem tudom, hogy a sportorvosok kezében milyen lehetőségek vannak egy sportoló gyógyulásának felgyorsítására, de ha csak egy palánknál történő hitre gondolsz, ami egyébként sem egy leányálom, én nem siettetném a játékát.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.15. 8:53  l  #9400

A végén csak bejött a papírforma, bár jobban örültem volna, ha valamelyik északi csapat is bekerül a 4 közé. Mindegy. Ez van.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.14. 9:00  l  #47694

Ez egy olyan "négyes döntő" volt, amelyben mind a 4 csapatot utálom. Én egy pozitívumot láttam, a barca - real - bayern hármashoz hosszú évek után ismét csatlakozott a juve. (Így, mind kisbetűvel)

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.14. 8:51  l  #25904

Bevallom, nem örülök nektek. Egy Caps-szal vívott főcsoport döntőben nagyobb sanszunk lett volna a továbbjutásra.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.14. 8:48  l  #22448

Valahogy jobban örültem volna a Capsnak!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.13. 14:21  l  #47678

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.13. 14:17  l  #22445

Kösz, srácok! Bár ti is jól toltátok, és ma reggel tényleg be voltam szarva, hogy 3-3 lesz, és a végén ti mentek tovább, de azt hiszem, egy hangyafasznyival talán összeszedettebbek voltunk, mint ti.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.13. 6:35  l  #22442

Úgy ültem le reggel a géphez, hogy tuti 3-3, és Stamkos már a vb-re gyúr. De hála az égnek sikerült behúzni!

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.09. 22:04  l  #9347

Ezek szerint nem volt igazam. Bár nem ért botot a korong.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.09. 22:02  l  #9346

Még a keze is magasabban volt, mint a kapuvas.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.09. 22:00  l  #9345

Mit kell ezen annyit nézni. High sticking volt, és kész.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.08. 7:28  l  #22423

Puff neki!

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.07. 17:50  l  #9333

Én sajnos nem tudom megkedvelni a csávót, persze a Gyulai gyerek sem piskóta. Évekkel ezelőtt a Máté - Spiller páros szenzációs volt. A mostaniak csak a korongot vihetik utánuk. Már a szpíkerekre gondolok.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.07. 17:44  l  #22416

Ezért is szúrtam a végére a szmájlit.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.07. 17:36  l  #9327

Mégis igaz lehet, hogy az akklimatizálódás 6-7 napja a legrosszabb.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.07. 7:02  l  #9318

Nem volt semmi meccs. Ezért fantasztikus játék a hoki. Az első harmadban 3-0 a svédeknek, a másodikban egyenlítenek a kanadaiak (majdnem) és a harmadikban megnyerik a meccset.

A korábbi évekhez képest az idén sokkal több mérkőzést néztem meg, és szerintem Kanada nyeri a vb-t. Ennyire kiegyensúlyozott csapat jelenleg nincs még egy.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.07. 6:57  l  #22409

rotyi! Neked mi a véleményed Drouinről. Most, hogy Paquette lesérült, őt játszatja Cooper, viszont elég kevés jégidő biztosít a számára. Nem bízik benne, vagy mi lehet ennek az oka.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.07. 6:54  l  #22407

Azért egy GM-nek nem illik ennyire örülnie. Max. egy fél mosoly és egy fejbólintás.

Egyébként nem csodálom, hogy elszabadultak benne a pozitív indulatok. A támadások nem igazán az elképzelések szerint alakultak, és ha jól emlékszem csak 16 kapura lövés volt, szemben a Habs 31 lövésével. És persze a 19:58 sem volt semmi.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.06. 8:01  l  #8947

Nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de úgy gondolom, hogy a mai győzelmet 99 %-ban Crawfordnak köszönhetitek. Egyszerűen nem tudott hibázni a faszi.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.05. 7:06  l  #22381

Nagyon jól látod a helyzetet!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.04. 19:55  l  #22379

Kösz! Közben én is rájöttem, csak a tudatlanságomat nem akartam már fokozni.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.04. 19:40  l  #22377

Bár lehet, hogy nem is hiba volt, mert az nhl pajzsába is lnh-t írtak. Viszont, ha így írom be a címsorba, a böngésző mégis nhl-nek értelmezi.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.05.04. 19:37  l  #22376

Csak egy érdekesség. Volt egy matricázási hiba a Habs pályájának bal sarkában. nhl.com helyett lnh.com-ot ragasztottak fel.