Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.05.01. 3:37  l  #6398

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.05.01. 3:24  l  #6396

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.05.01. 3:01  l  #6395

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2008.05.01. 1:04  l  #8376

Nem hittem volna hogy Pricet le kell majd cserélni PO-ban, de tény hogy mostanában nem úgy véd ahogy kellene.

Sok sikert mára is, remélem 2-2-vel tértek haza

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2008.05.01. 0:04  l  #8370

Sztem még ő se érti

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 4:55  l  #2392

Sztem nem a topicba írásra gondolt, hanem a meccs nézésére. Kb olyan izgalmas volt mint egy krumplihámozó-vb

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 4:39  l  #6361

Most jön amúgy a szokásos közhely ami minden söprés előtt elhangzik: eddig 2x fordított PO-ban csapat 0-3-ról. Ez gyakorlatilag azt jelenti hogy fél lábbal a konfdöntőben vagyunk.

Moata, be lehet még szállni a fogadásba? Kifogyóban van itthon a pezsgőkészlet

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 4:35  l  #6360

Én pedig megkövetem magam, volt 2 meccs a kacsák ellen amikor Norstom nagyon sz*r volt, és simán kitettem volna a csapatból, de azóta nagyon megtáltosodott, már 2 gólja van ebben a PO-ban (meg úgy az összes eddigi PO meccsén ), ráadásul a mai OT GWG, és védekezésben se hibázik már, szóval ha kevesebbet kér jövöre akkor felőlem akár maradhat is

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 4:05  l  #6342

Most kivételesen mi lőttünk többet, többször is meglehetett volna a győztes gól. Nem baj, OT-re fel

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:58  l  #6335

Ez így mondjuk nem igaz szerencsére

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:49  l  #6327

És attól tartok hogy a 5 on 3 + Penalty shot = ma már több PP-t nem kapunk...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:47  l  #6325

Sajnos Hagman inkább one-timereket lő be, nem véletlenül nem szokott shoutoutban szerepelni a 27 gólja ellenére

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:45  l  #6322

Penalty shot

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:33  l  #6318

Nagyon pörgünk most, ki kéne ezt használni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:10  l  #6301

Nem jók ezek a harmad végén kapott PP-k, mire felállunk rendesen már vége is a harmadnak

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 3:00  l  #6296

Na lehet újra az utolsó 40 hsz-t kilistázni

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 2:53  l  #6290

Vmi más van a háttérben, Ribeiro is ezt csinálta. Sztem titokban megnéztek pár régi hokimeccset és onnan tanulták

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 2:41  l  #6286

Figyeltétek Barnest? Amikor bejutott a harmadba nem körbelőtte, hanem bevárta a többieket. Ez vmi új, mikor tanultak ilyet?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 2:35  l  #6283

Hogy néz ki egy semmitmondó hsz? Definiáld légy szíves 2-3 hsz hosszúságban

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.30. 2:20  l  #6273

Jó reggelt mindenkinek

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.29. 20:08  l  #6254

Pont pár napja láttam ezt a videót, nagyon durva eset, kb eddig volt szimpatikus Messier. A végén a hordágyas meg no comment...

Viszont elég érdekes megoldást választottál videó belinkelésre, ezt nem egészen így kellett volna. Minden videónál szokott lenni egy olyan mező hogy Embed, és az azalatt található sort kell beírni a fórumba (youtube-nál ez a videótól jobbra van, és objecttel kezdődik)

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.29. 20:00  l  #6253

Hajnal 1:30-kor jön az első hazai meccs, remélem most többen leszünk mint az előzőn. Addig egy kicsit ledőlök, és ha az égiek is úgy akarják, fel tudok majd kelni időben

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.29. 16:59  l  #6248

Uraim, felesleges vitatkozni azon hogy melyik a legjobb autó, amikor mindenki tudja hogy ez az

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 23:26  l  #6226

Aki esetleg nem tudta volna mekkora arc Turco:

Pimp my ride-ot játszott Niskanen autójával

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 21:10  l  #6219

szerintem nem azért lettünk ennyien mert van ez a Vas gyerek aki ezért van itt, az tegye fel a kezét most

Áú, héé, miért csapsz rá folyton a kezemre?

Egyébként tényleg semmi köze nincs Vasnak a megnövekedett Stars szurkolótáborhoz, itt szinte szóba se kerül, csak akkor amikor vkit felhívnak AHL-ből, Iowa topicban meg összesen van vagy 80 hsz 2 év alatt... Csak azért ugrott meg hirtelen a számunk mert villámkezű adminunknak 1,5 év alatt sikerült megírnia egy 10 soros kódot amivel újra lehet regisztrálni

Amúgy vicces hogy a magas létszámot pont egy Avs drukker veti fel

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 10:13  l  #6171

Győzelmünket megünnepelve álljon itt újra Chamber mester

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 7:46  l  #6166

Én meg közben mikor lettem 2. soros? Már megint sokat pofázok

Chamber: ajánlom figyelmedbe Zubov passzát Modano góljánál, egyszerűen zseniális volt

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 7:29  l  #6165

Moata a végső kézfogásig a cápákat fogja esélyesnek tartani

De sztem nem is annyira baj ez, eddig szerencsét hozott a célpesszimizmusa. Csak nehogy megártson a sok negatív hulláma

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 5:38  l  #6158

Persze, söprés ki van zárva, azért a cápákban ennél több van. De ha 1-1 lesz megint a 2 hazai meccs akkor nagy bajok már nem lehetnek.

Nekem viszont spuri van, további szép napot!

Ja és persze:

GO STARS

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 5:36  l  #6157

Hát ha neked már ennyi is elég a boldogsághoz

Mondjuk a kacsadrukkerek is ezt mondták előző kör végén

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 5:34  l  #6155

EN-t is be kell tudni lőni, lásd Patrik Stefan...

Ez gyönyörű győzelem lett a végére, zseniális amit a 3. harmadban műveltünk. Nem tudom mit adott a fiúknak Tippett, de ez nem az a csapat amelyik az alapszakasz végén szerencsétlenkedett, de vmi sokkal jobb

Hát nem tom te hogy vagy vele, sztem megérte felkelni, bánhatják akik az alvást választották

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.04.28. 5:28  l  #6152