Lakhely: 127.0.0.1
 ICQ:
 Kedvenc csapat: Stars_Retro

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.20. 1:00  l  #3198

Szívesen, bár tartok tőle hogy ha eddig nem írták ki akkor csak ez a link marad. Max bele lehet nézni a többi csatornába hogy hátha mégis a mi meccsünket adják, volt már rá példa (főleg azért remélem mert pl a Columbus-Detroitot 5! csatorna is adja )

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.20. 0:26  l  #3196

Állítólag itt adják majd, remélem azért sopcastes link is lesz

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.20. 0:22  l  #3194

1 óra múlva meccs, marad vki? Ha nem akkor nem floodolok egyedül, max harmadonként beírom az érdekességeket

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 23:29  l  #3193

Én örülök hogy maradtak (sztem ezzel itt nem vagyok egyedül), és azért ha belegondolunk nem olyan egyértelmű hogy hova menjen egy játékos ha kupát akar nyerni. 2000-ben ugye már másodszor voltunk döntősök zsinórban, ebből 1 kupa, szal ezen a ponton még ki akart volna elmenni. Következő évben is megvolt még a 2. kör, először igazán 2002-ben inoghattak meg páran, amikor kevéssel ugyan, de nem jutottunk be PO-ba se. Volt viszont edzőváltás, ami meg is hozta újra a 2. kört köv évben. Azóta vannak csak elsőkörös kizúgások, viszont egy dolog fix, a folyamatos jó teljesítmény alapszakaszban, ami minden évben bizakodást adhat egy jó PO-szereplésre.

Szal a kérdés az hogy hova mehetne az aki kupát akar nyerni? Főleg most hogy a capnak hála év elején 20 esélyes a kupa sorsa. 10 éve nem volt példa arra se hogy valaki megvédje a címet. Max az alapján dönthetnének hogy mennyire jó a csapat, de a helyzet az hogy a mi csapatunk is jó.

Halkan megjegyzem egyébként hogy Zubov többszörös kupagyőztes

Modanonal meg milyen szépen fog kinézni a Hall of Fame-ben az All-Time American Goal and Point Scorer mellett hogy egész karrierjét egyetlen franchise-nál töltötte

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 23:14  l  #3191

Csak hogy folytassam a Kelly Hőseis idézést: Az egy álomszép kupa, és a kezünkben lesz

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 17:52  l  #3188

Hát nem tom, sztem már szánalmas hogy semmilyen egyéni díjat nem kap. Így legalább azt értékelnék (ha már egyik évben se tartották legjobbnak semmilyen kategóriában) hogy egész karriert nézve a liga legjobb védőinek egyike.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 17:41  l  #3186

Ekkora pozitív kisugárzással nem veszíthetünk

Btw Zubovot jelölték Masterton Trophyra. Nagyon örülnék ha megkapná, úgy tűnik a Norris-bizottság vmiért utálja őt, de így legalább a hoki iránti alázatát elismernék. Az én szememben ez egy életműdíj lenne Zubienak

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 17:35  l  #3184

Bennem egy csomó előítélet van

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.19. 16:44  l  #3182

Igen én is ettől tartok, Smith azért bevethető volt 20+ meccsen egy szezonban, Holmqvist ha le is mossa a múltkori gyalázatot, akkor se fog ennyi meccsen kezdeni, ami nagyobb nyomást jelent Turcon. Miért kell nekünk mindig elpasszolni a jó backupokat?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.18. 15:46  l  #3157

Ne bombázz itt minket a negatív hullámaiddal (by Csodabogár)

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.17. 23:46  l  #3137

Jujj mit találtam youtube-on. Szakértői elemzés a trade deadline-ról

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.17. 20:39  l  #3135

Szerencsére 2 védő a sérültünk, szal emiatt hátha nem bontja majd meg. Egyébként miből gondolod hogy megtalálja a legjobbat, és erre rá is jön?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.17. 7:38  l  #3130

Tipett!: nem kellne már végre kitalálni valami működő dolgot, mert már a szánkig ér a szar!!!!!!!????

Majd ha ellepi a gané, akkor esetleg elkezd gondolkodni, de addig ne is reméld

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 20:05  l  #3128

Ki fog derülni

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 19:21  l  #3126

Zubov jobban fáj. És az a baj hogy mindketten visszajöttek már, de rásérültek és kiestek még több időre. Nagyon remélem hogy most nem ez lesz, és ezek már a "végleges" időpontok. Legkésőbb PO-ra mindketten egészségesen itt kell hogy legyenek ha vannak még terveink.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 19:04  l  #3124

Mellesleg Zubov és Boucher mikor jönnek már vissza?
Nagyon kellenének, és nem csupán a védelem erősödne velük, hanem a támadások is fantáziadúsabbak lennének, különösen a PP

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 13:56  l  #3119

A Vancouver meg tipikusan low scoring team, mikor lőttek ők 11 perc alatt 3-at utoljára? És én azt írtam hogy kettőben volt benne, nem azt hogy a másodikban Ez alatt az első kettőt értettem. A shutout meg shutout, azt nem osztogatják a kezdő kapusoknak.

De Tippett úgyis fog neki adni még 1 esélyt, gondolom az LA ellen (bár az is hazai meccs lesz...). Szóval majd azután meglátjuk.

Vas meg jó lenne, de már mindenkit felhívtak rajta kívül aki tud ütőt fogni Iowában...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 13:32  l  #3117

Jaja, Barnes is a 4. sorban sínylődik, pedig alapból simán 2. soros ember, Halpern is ilyen volt. Lundqvistet is amint betettük Lehtinen mellé hirtelen megtáltosodott, eddig 1+2 2 meccsen. Eriksson is 6 gólig jutott 4 meccs alatt amíg a Morrow-Ribeiro duó mellett volt, aztán becsúszott egy rossz széria és máris kikerült onnan. Nagyon nem értem Tippettet, talál egy jó chemistryt, és ha 2 meccsig zsinórban nem produkálnak akkor máris megbontja őket. A Morrow-Ribeiro-Miettinen sor is harmadszorra lett összerakva, mert hiába jók, mindig becsúszik egy malőr és már bont is mint egy 6 éves ha új legot kap. Csak azt nem veszi észre hogy ezekről talán nem egyetlen sor tehet...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 12:39  l  #3112

Pontosan. 11 perc alatt 3 gólt kapni, és 2-ben vastagon benne volt. Ilyet szól interjúban hogy talán kicsit izgatott volt. Hát egyem a kis szívét, mi lett volna ha még ideges is? Tudtommal ez az NHL, ahol a világ legjobb jégkorongozóit gyűjtik össze. Most mehet le az AHL-be, ott nem kell majd annyit stresszelnie magát egy meccsen.

Endi: nem pont ti mondtátok amikor idekerült, hogy hajlamos a világ legkönnyebb védéseit is bevédeni a kapuba? Smith se félisten, de ilyeneket azért nem szokott bevédeni, pláne nem ilyen számban (halkan megjegyzem, Smith élete első NHL meccsén - na ott van idegesség rendesen - 22 védéses SO-val zárt).

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 12:03  l  #3109

Az lehet, de ha nem nyerünk vele meccseket akkor max első körös MVP lesz

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 11:48  l  #1304

Nem kéritek vissza Holmqvistet azért a 4th pickért?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 11:45  l  #3106

Ja igen, nézzük eddig ki hogy áll a csere után:

Richards 9 pont (2+7) 7 meccsen, 0 a +/-, ez eddig korrekt. Holmqvist miatt Turconak kellett védenie Detroitban, majd bebizonyította azt hogy ez volt a kisebbik rossz, ugyanis tegnap 1 harmad után le kellett hozni a .750-es védési statisztikája miatt (most 9.00 GAA-n áll ezzel). A csere óta 2 győzelem + 5 vereség van, vagyis az elérhető pontok 28%-át szereztük meg.

Tampában Halpern mennybe megy, 10 meccsen 11 pont (5+6), +2-n áll, és gólerőssé tette a 2. sort. Jokinen 6 pontos (1+5), neki -7 a mutatója. Smith pedig egy jóval gyengébb csapatban 0.910-es védési hatékonyságot mutat, 2.39-es kapott gólátlaggal és 1 SO-val. Ja a Tampa mérlege azóta 4-5-1, vagyis az elérhető pontok 45%-át szerezték meg.

Na akkor mégis ki nyert ezen a cserén?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 11:31  l  #3103

Ha Turco kezd akkor most Richards avatarja lenne kint, ezért raktam ki végül Holmqvistet Iowa mezben

Jó a 3. gólnál valóban 2 védelmi hiba is volt, és egyedül maradt Holmqvist, szal azt nem feltétlenül kell a számlájára írni. DE ha Turco van ott akkor talán az se megy be (ha láttad mit védett a 3. harmadban egy breakawayen akkor tudod miről beszélek). Az elsőt viszont izmosan benézte, arra nincs mentség, mint ahogy a másodikat is, a szpíkerek kórusban mondták hogy egy jó kapus reflexből vagy kiüti messzire vagy maga alá húzza a korongot, de semmiképp se hagyja ott és csúszik át a másik irányba

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:48  l  #3097

És tényleg az a bosszantó, hogy ha Turco kezd akkor meglett volna ez a meccs.

Holmqvist remélem többet nem kerül még csak az NHL közelébe se. Jöhet Stephan, ő majd megmutatja hogy kell ezt csinálni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:43  l  #3096

Hihetetlen miket fogott itt Turco

De ez is kevés volt, maradt a 4-3, megint egy egygólos vereség Ezúttal Holmqvistnek, pontosabban Tippett döntésének köszönhetjük a vereséget. Sztem ez az a pont ahol letehetünk a divelsőségről

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:32  l  #3095

De Turco életben tartja a reményeket

Holmqvist ebből a lövésből minimum 2 gólt kapott volna

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:31  l  #3094

Most meg penalty shot

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:30  l  #3093

Morrison pofátüti Turcot ütővel (mintha nem csinált volna ma épp eleget), de bíró spori szerint Turco is kap 2 percet

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:28  l  #3092

Akkor szólhatnának hogy felkészülhessek erre és ne csapkodjam itt a billentyűzetet

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:22  l  #3090

Nagyon fogy az idő, kezd egyre bosszantóbb lenni az a sok kihagyott majdnem üreskapus helyzet, meg hogy nem Turcoval kezdtünk (úgy még mindig csak 3-1, max 3-2 lenne)

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:18  l  #3089

Jól van, Robidas visszajött

Hagman viszont mintha kicsit sokszor esne el magától a jégen

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:15  l  #3088

Ez nagyon nem hiányzott, nehéz lesz újra visszajönni hátrányból a 3. harmad közepén.

És ha most Zubov és Boucher mellé Robidas is kidől, akkor mégis ki lesz PP-ben a kékvonalon? Így is elég harmatos amit ott produkálunk kapuralövés terén

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:08  l  #3087

Hát ez kabaré, Morrison egyik lábával megrúgja Turcot akiről így bemegy a korong, másik lábával meg arcon rúgja Robidast, aki vérezve megy le a pályáról.

4-3 nekik

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 2:03  l  #3086

Akkor lehet hogy netszakadozások miatt van.

Jó volt a PP-nk, sok kis pontos passz ahogy azt kell, csak sajnos gól nem lett belőle

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 1:55  l  #3084

Nem megy a háttérben vmi letöltés vagy sok sávszélt igénylő program?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 1:50  l  #3082

Többi meccset próbáltad nézni? Ha azok se mennek akkor nálad lesz a hiba

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 1:45  l  #3080

Fura, melyik csatornát nézed? 2 is adja ma

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 1:42  l  #3078

4 perc PP, 2 azért mert Bieksa hookingolt, 2 meg sportszerűtlen viselkedésért amiért bebata maga mögött az ajtót

Vinyó meg még reklamál, a kommentátorok szerint ez is megérne egy kiállítást

A sopcastnél nem baj a 98%, nekem folyamatosan 90-94% között van, az csak a buffert jelzi. VLC-vel mennie kéne. Máskor szokott működni a VLC-s megoldás?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2008.03.16. 1:31  l  #3076