előző oldal l következő oldal

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 4:46  l  #13189

Kár ezért, megérdemelte volna a shutoutot

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 4:17  l  #13187

Azért sokat segít az is hogy Lehtonennek nincs Detroit-fóbiája, Turco már vagy 3-at kapott volna Hejj de jó lett volna néhány ilyen meccs a 2008-as PO-ban...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 4:09  l  #13185

Biztos a szakáll az oka

Nagyon tetszik a védekezésünk, jól segítenek be (végre!) a csatárok, nincsenek nagy kavarodások. Ugye jól emlékszem hogy tavaly egész szezonban nem volt 3 meccses winning streakünk?

Bazz, most meg Segal PP-ben

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 4:07  l  #13183

És még Niskanen is vasat lő, hát mi folyik itt kérem?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 4:05  l  #13181

Neal

vmiso, asszem igazad van

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 3:52  l  #13180

Ez a Segal is csak a cap space-t csökkenti... 3. meccs, és most hallom először a nevét. Meg aztán minek egy Segal ha van egy Chuck Norrisunk

Ja és a PK-nk jelentősen javult

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 3:49  l  #13177

Morrow

És Ribeiro megint mekkorát varázsolt már a koronggal Eddig egész jól állunk

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 3:45  l  #13176

Az tuti hogy javarészt Lehtonennek köszönhetjük ezt a jó szezonkezdést, remélem csak a Stanley döntő után jön a cold streakje

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 3:35  l  #13172

Eriksson

Jól kezdjük ezt a harmadot is

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 3:18  l  #13170

Eddig egész jók vagyunk, a védelmünk is tűrhető, Burish meg iszonyat hasznos játékos védekezésben

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.15. 3:04  l  #13169

Úgy tűnik ezt a szezont ketten fogjuk leszurkolni

Egyébként nincs Benn (előző meccsen kapott egy barackot a fejére Wisniewskitől), így a 3. sorunkból checking line lett a Petersen-Ott-Sutherby trióval, Wandell pedig száműzve lett a 4. sorba, igaz nem sokat mutatott az első 2 meccsen.

Höhö, jó arc

Holnap meg nagy csata lesz a Detroittal, remélem vmelyik néző pofán dobja Modanot egy polippal

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 4:15  l  #13157

Sajnos nem lehet minden meccsen 4 gólt lőni. A mai 22-47-es kapuralövési arány meg egészen ijesztő (főleg a 3. harmadban ahol 5-23 volt). Sokkal jobban rá kéne menni a korongokra, nem szabadna hagyni hogy a végtelenségig keresztbe passzolhassanak, mert azokból nagyon sok gól születik. Lehtonen ma helyenként nem a harmadik, hanem az egyetlen védő volt, a győzelem nagy részben az ő érdeme.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 4:05  l  #13155

Azért egy Washingtont sose szabad alábecsülni, de engem a mai győzelem jobban aggaszt mint a tegnapi. Kéne hozni 1-2 biztos kező védőt, túl sok a fiatal (sőt még az öregek is hibáznak, lásd Robidas fantasztikus duplázását a végén).

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:58  l  #13153

Ribeiro

Jól van, csak behúztuk ezt is. De hol van már a Jokinen-Zubov-Modano SO lövőtriónk... Richards és Neal lövéseiben semmi fantázia nem volt.

A védelem meg nagyon össze tud omlani ha beszorítanak minket. Amíg támadunk addig nincs gond, de ha folyamatos nyomást gyakorolnak ránk akkor már kezdődnek a bajok

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:50  l  #13151

SO jön

Niskanen meg továbbra is balfék

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:44  l  #13150

Na jó. Először is, hogy tud egy veterán védő zsinórban 2x delay of game-et ütni? Másodszor, PK-ben miért nem tudjuk megszerezni azt a korongot?

Megint OT jön, ezúttal mi adtuk le a meccset

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:38  l  #13148

Fasza

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:34  l  #13147

Nagyon beszorított minket az Isles, és Robidas hülye kiállítása se jön épp jókor

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:23  l  #13146

Idén mintha Daley lenne a gyenge láncszem. Bírom őt, de tegnap is meg ma is nagyon csúnya hibákat vétett. Remélem összeszedi magát

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:20  l  #13144

Sajna a 2 gólos előnyt megint nem sikerült sokáig megtartani

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:17  l  #13142

És megint MORRRRRRROW

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:11  l  #13140

Olyan fura hogy Lehtonen állandóan a kapuban marad. Már nagyon megszoktam hogy Turco folyton félpályánál grasszál

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 3:08  l  #13139

Tavaly a minnesotai Backstromöt húztam első körben, azóta megfogadtam hogy kapust első körben soha Most egyelőre jól állok a Lundqvist-Smith duóval

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 2:57  l  #13137

Most amúgy ha jól számolom fantasyben van 2 nap alatt kb 10 gólom, assistom alig, ppa meg egyenesen egy se. Egyre jobban bosszant hogy pont előttem húzták ki Richardsot.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 2:51  l  #13136

Nagyon nem hasonlít a csapat játéka a tavalyihoz szerencsére, eddig legalábbis.

Igaz még csak 1,5 meccs ment le, de én is így látom, sokkal szervezettebbek vagyunk, és mindenki jó formában van

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 2:31  l  #13129

Szerencsére én pont nem láttam. Akkor legközelebb ha belassul a gép nézd meg ctrl+alt+dellel hogy melyik folyamat huncutkodik

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 2:26  l  #1302

Nofene, egy ágyban az ellenséggel?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 2:23  l  #13127

Az is kemény, nekem csak 5 mbps van, úgyhogy nem ez lesz a gond. Van stream is, de néha nagyon csúnyán szétesik a kép: http://veetle.com/index.php/channel/view#4cb0ebd32c957 (vmi veetle kell hozzá, de 1 perc alatt felrakja)

A meccs eddig jó, csak ne adjuk le úgy az előnyt mint tegnap a devils.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.10. 1:00  l  #13125

Az 54 Mbps nem a valós sebesség. Futtass le itt egy sebességtesztet: http://www.speedtest.net (csak kattints Budapestre, a többit elvégzi magától). A rossz hír viszont az hogy még mindig nincs kiírva a mai meccsünkre stream

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.09. 3:51  l  #13122

Milyen neted van? 1-2 Mbit/sec alatti letöltéssel akadhat, bár akkor is csak a videónak kéne belassulnia, nem az egész gépnek. Esetleg legközelebb nyiss egy feladatkezelőt (ctrl+alt+del), és a folyamatokat tedd cpu vmint memóriahasználat alapján csökkenő sorrendbe, ott kiderülhet ki zabál az indokoltnál több erőforrást.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.09. 3:45  l  #13121

Hű micsoda meccs volt, na az ilyenekért hiányzott már az NHL.

Az első 10 perc tragikus volt, egymást akadályozták a védőink, és csak a szerencsén múlott hogy nem húztak el 3-0-ra. Utána viszont összekapták magukat a fiúk, jól támadtunk, nem hagytuk őket nagyon kibontakozni, és a védelem is jól teljesített, köszönhetően annak hogy a végre a csatárok is besegítettek (meg persze volt pár nagyon szép elétmentő blokkolás is a védőktől).

Az első sorunk továbbra is büntet (Richards 1+1, Eriksson 2+0, Neal 0+2), a második is jó formában van (bár Burish sztem kevés oda, de azért voltak neki is veszélyes megmozdulásai), a harmadikban is van bőven potenciál (Benn lőtt nálunk legtöbbször kapura), a negyedik meg hozta a kötelezőt. A védelmen kéne továbbra is csiszolni és akkor akár a PO is szóba jöhet. Mindenesetre egyelőre jónak tűnik a keret, bár érdekelne hogy az 1 milliós Lukowichunk miért nincs a 23-as rosterünkben.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2010.10.09. 3:26  l  #13118