Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.07. 22:31  l  #9328

Shaqtin' A Fool!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.06. 2:45  l  #17437

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.06. 2:32  l  #17434

Jaj de jó ez a GCL, a szünetben átnéztem a többi meccsre, így lemaradtam a hülyeségről.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.06. 2:11  l  #17432

Lindback és a méteres lába!

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.02. 8:19  l  #15697

Garbutt rémlik a Starsból. A másik kettőt nem ismerem.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.29. 13:02  l  #15684

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.29. 9:44  l  #15680

Én lennék az egyik. Érdekes a helyzet, mert élőben viszont eddig tudtam meccset nézni. Bármikor próbálok belépni, ledob, de az élő meccsek jók. Nem tudom, hogy él-e az a január 31-ig ingyenes próbaverzió és amiatt, vagy csak a szolgáltatás egyik fele működik, de lehet, hogy érdemes megpróbálni. 3-szor írtam a supportnak, az utolsó 2-re már nem válaszoltak...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.28. 1:16  l  #17343

Hát ebben nem sok ész volt, Brewer. Szerintem meglátta, hogy 28-as és már verte is jéghez.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.28. 0:38  l  #17332

Na végre: Simmonds megdolgozott ezért az unsportsmanlike conductért...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.28. 0:33  l  #17328

Ez a 2+2 necces volt. Szerintem ez az agresszivitás már sok volt. Végül nem lett belőle baj, de Stammer többször a kapu mögött is üldözte a védőt, főleg az első két percben kitámadtunk 2-3 emberrel. Elvitte a srácokat a hév. De összességében jó védekezés volt, csak egy kicsit szerencsés is (több odd-man-rush a másik oldalon, Lindback nagy védés).

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.27. 23:55  l  #9300

Érdekes a helyzet. Bradley nem egyes, Terry sem, marad Barbosa, akinek én sokkal több lehetőséget adtam volna, mint Doc, de ő tudja, lehet, hogy abban a 3-4 percben van 1-2 szép megmozdulása, de hosszútávon nem megoldás. Nekem is az jutott eszembe, hogy akkor Pierce-csere, aminek nem örülne a szívem, de megértené az eszem. Teljesen logikus lenne Pierce-ért valami csomagot kapni, mondjuk egy stabil csereirányítóval, meg egy masszív SF-dal. De az is lehet, hogy ennél kombináltabb lesz a helyzet. Az eddigi rumourok közül nekem a Rudy Gay-es változat tetszett a legjobban, de most nyilván ez is új értelmet nyert, mert ott gyengült meg a csapat, ahol eddig a legerősebb volt. Érdekes 1,5 hónap vár ránk, valószínűleg tényleg rebuild-del.

Ezektől függetlenül a mai meccs hatalmas volt, Garnett még mindig egy állat, Pál meg annyit adott, amennyi kellett, maradjunk ennyiben.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.27. 7:47  l  #17311

Hehe, nem vagy ezzel egyedül...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 19:00  l  #17307

Amúgy azt néztem, hogy PP quarterback-nek kb. 1,5-0,5 perces elosztásban Carle-t játszatjuk. Tavaly Salo Vancouverben bizonyította, hogy jól használható emberelőnyben, míg Carle már csak a lövőereje miatt sem túl erős kékvonali irányító. De ez csak megérzés, és leginkább a mai meccsen láttam ezt, nem néztem utána számokban, hogy állnak pontosan, meg lehet az is, hogy csak így jött ki a shift. A hátrányos formációnkat viszont nagyon szeretem!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 14:57  l  #17305

Ezt ecseteleték tegnap Peckhamék is, hogy tavaly nagyon sok eladott korong után nem értünk vissza, és sok gólt kaptunk így. Most Conacherrel, Pouliottal javult valamicskét a helyzet, de a védőink azért nem gyorsultak (Salo, Carle). Ez még mindig probléma.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 3:24  l  #17299

Ez meg... Áááá!

Milyen harmad!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 3:19  l  #17298

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 3:18  l  #17297

Ez milyen 30 másodperc volt. Nem jöttünk ki jól belőle, de lehetett volna rosszabb is, Stammeré nagyon kellett!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 1:50  l  #17296

Mit keresett ott Carle???

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 1:42  l  #17295

Ez szép volt. És az alternate-ben játszunk.

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 7:28  l  #9284

Maradjunk annyiban...!

Maradjunk!

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.24. 22:15  l  #9276

Ezek szerint negatívan elfogult vagyok Javale-lal szemben. Ebben a helyzetben nem ez volt a legegyszerűbb, legcélravezetőbb megoldás. Lehet (sőt valószínű), hogy nem megalázni akarta az ellenfelet, de számomra ennek ilyen íze van. Mert a cél nem elsősorban az, hogy kosarat szerezzen (ahhoz nem ez a leghatékonyabb mód), hanem hogy minél "vagányabban" tegye ezt. Akkor is ezt mondtam, amikor Griffinék az utolsó fél percben 10 pontos vezetésnél 3-0-ra vezették rá és asszem Crawford feltette palánkra, Blake meg behúzta. Ez látványos meg kemény meg minden, de nálam ez bohóckodás. És az ezen a szinten megalázó. De azt hiszem, a többséghez képest túl konzervatív vagyok ebben a kérdésben...

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.24. 14:40  l  #9273

Mert nem is. Lehet, hogy velem van a baj, de szerintem ez öncélú, a saját csapatra nézve veszélyes, az ellenfélre nézve megalázó megmozdulás volt.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.24. 14:37  l  #15562

Ez szerintem is rendben van, kivételesen...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 11:54  l  #17283

Én a Lindbákot nem tudom elviselni, és ezt sajnos Peckham mondja, szóval ezzel kénytelen leszek megbarátkozni.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:47  l  #17275

Na, ez jó volt! Kíváncsi vagyok, ki kezd kapuban a következő meccsen... Conacher gyorsan beilleszkedett, Stamkosnak viszont nem tett jót a lockout, Meglátjuk, mi lesz a folytatásban, de eddig több, mint amit vártam/vártunk. Az sem igazolódik be, hogy hátrányban lennénk a sok lockout alatt nem játszóval. Ez is biztató.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:42  l  #17273

Garon pedig nagyon stabil ma

Szerintem most már mondhatjuk, hogy remek.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:32  l  #17271

Nekem Tanzánia volt a barátom, amikor valamilyen rejtélyes oknál fogva belépés nélkül is tudtam meccset nézni.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:22  l  #17267

Megérkezett a meccsbe a PP-osztag is. :)

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:06  l  #17258