Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 4:01  l  #15174

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:54  l  #15172

Pyatt vas! Mikulás visszavéve.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:53  l  #15170

Mekkora homorítás!! Seguin tanult Luc-tól.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:50  l  #15169

Na, nem erről beszéltem? Annyira benne volt a meccsben. Marty nagy hibája persze kellett hozzá.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:41  l  #15166

Az már a golfszezonból megy.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:35  l  #15163

Thomas meg egy állat. Ja, a szintén zseniális Rask meg ott figyel a kispadon, miközben mi fél szezon után sem tudjuk eldönteni, melyik kapusunk a rosszabb.

Mondjuk Mathieu-re egy rossz szavunk nem lehet ma. Szinte vártam egy SH-breakaway-t, amiből gólt kapunk, de Garon védett. Lehet, azért, mert már nem volt SH-helyzet és a Boston győztes gólját mindenképp a mi PP-nkben akarjuk adni nekik.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:14  l  #15161

Nekem is az szúrt szemet...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 3:14  l  #15160

Olyan érzésem van, hogy a Bruins hagyja, hogy bohóckodjunk, aztán amikor akarják, bevernek egy gólt, nehogy véletlenül elhiggyük, hogy nyerhetünk. Thomas meg egy állat. Ja, a szintén zseniális Rask meg ott figyel a kispadon, miközben mi fél szezon után sem tudjuk eldönteni, melyik kapusunk a rosszabb.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:59  l  #15156

Ennyi járt nekünk! Mindenféle szempontból!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:55  l  #15155

Akartam írni, hogy az egész évre jellemző szerencsétlenkedésünk vetült ki erre a 3-on-1 szituációra. Ja meg Vinny kapuvasa még az 1. harmadból! ÁÁÁ, mindegy, nem idegesítem magam elúszott hajón.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:43  l  #15150

XD

Egyre gondoltunk!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:42  l  #15149

Ott is van! Ennél kiszolgáltatottabb helyzetben nem hagyhattuk Garont...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:31  l  #15147

Zsülien király

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:19  l  #15145

Nem akarok károgni, de szerintem azért tűnünk ilyen jónak, mert ez a Boston eddig egy nagy rakás

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:07  l  #15143

PP jön!!!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 2:06  l  #15141

De kivédekeztük ezt is. Tényleg nem értem, mi történt az elmúlt 40-akárhány meccshez képest, de ilyen játékkal vonal körül lehettünk volna. Persze a Bruins sem harap annyira (b2b), de azért vannak biztató jelek. Na mindegy, messze még a vége, de a mi helyzetünkben a részsikerekből kell erőt meríteni.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 1:56  l  #15139

10-2 a bulielhozatal... NEKÜNK!!!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 1:53  l  #15137

Nocsak! 12-0 már biztosan nem lesz...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 1:50  l  #15135

Milyen kis agresszívek vagyunk eddig támadásban!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 1:48  l  #15133

Mi a baj Furlott-tal?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 1:43  l  #15131

Még 2 percet sem bírtunk ki az első kiállításig...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 1:25  l  #15129

AHHHA! Kapusok? Eljön Tokarski ideje?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.18. 0:49  l  #15126

WSH-topikból: "Idén nagyon sok tehetséges és már fél lábbal vélhetően ligaszinten teljesítő playa van." Ezek szerint jó évben leszünk jó drafthelyen? Felvetem a kérdést, kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert én abszolút nem értek az AHL-CHL-európai-tehetségekhez, nem látom, nem ismerem őket. Szóval szerintetek tényleg jó az idei draftgarnitúra? Úgy néz ki, top 5-pickünk lesz, ki kerül képbe reálisan a csapatnál? Lassan már ilyeneken is el kell kezdeni agyalni.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:49  l  #15105

Nemcsak Vinny volt genyó kettejük konfliktusában... Amúgy meg nem szeretem Geno-t, de persze igazad van, remek játékos. Ja, és legalább Stammer-nek legyen egy kis sikerélménye a pontlistán, ehhez most nem jött jól Malkin újabb ötpontos meccse.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:45  l  #15102

Legalább ne Malkin lőtte volna!!! $#@ß%

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:39  l  #15100

Most mi van?? Kubina lelépett, lövünk 4 gólt a maradék 3 percben, oszt csá'!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:34  l  #15098

Jaja, nem baj, majd a golf megnyugtatja! :D

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:29  l  #15096

VINNY BUNYÓZIK!!! Úgy ahogy...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:24  l  #15093

Tehát a KGB-t kaptuk a nyakunkra büntetésképp. Zsíír!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:20  l  #15090

Monopoly-ban ezért börtönbe megy az ember!!! Nekünk mi jön, 5 percig kell PP-ben játszanunk, vagy klónozzák Kubinát?

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:19  l  #15087

43 és 2/3 meccs alatt sikerült bebizonyítanunk, hogy a liga leggyengébb csapata vagyunk. Eddig hülyítettük a népet, mostantól jobb sorozatot futunk, mint a Boston az elmúlt 2 hónapban és hülyére verünk mindenkit. Mire leírom, megkapjuk a negyediket, eddig élt az elmélet.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:15  l  #15083

Akkor nem írogatom mi történik, bocs. A PP-s poén jó volt!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:10  l  #15079

What the heck? Újabb gól!! Bugsyyyyy.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 21:05  l  #15077

rotyi! Jól elvagy, de hát ilyen teljesítmény mellett más hangulatban nem is lehet az ember. Jókat röhögtem a megjegyzéseiden, bár a szomorú valóság az, hogy komoly alapja van sok hozzászólásodnak. Közben szépítünk!!! Még rád cáfol a csapat! Gilroy talál be a gyenge formában lévő, "fél csapatunk haldoklik vagy halott" Pens ellen.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.13. 1:49  l  #15033

Gyönyörűűűűű!! Eddig 0-2 oda, 4 perc után időkérés nálunk. Lelki mélypontomat elérném, ha a Canes tömne ki minket.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.13. 1:46  l  #15032

Már megszoktuk, hogy nem mi szerzünk vezetést, de nem aggódom? ahogy ez a 2 csapat védekezik, simán lehet a vége 8-7 is.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.11. 2:51  l  #15020

Érett már nagyon. Stammer meg nagyobb állat, mint Schneider!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.11. 2:39  l  #15018

Mint múlt héten Ottawában: az ellenfél fáradt, ezért lehetnek helyzeteink, amiket egy brutál állat kapus véd.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.11. 2:17  l  #15016

Na ja, és papíron ő csak második számú...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.11. 2:13  l  #15014