A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.17. 14:49  l  #8677

Jucsúbon már fent van a knee-on-knee Juraj Mikussal. Brávó mégeccer a CSK-nak a pazar mozdulatsorért!!!!

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.17. 14:14  l  #8670

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.17. 14:11  l  #8663

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.17. 14:10  l  #8659

Kneeing

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.17. 14:09  l  #8657

Bravó Getzlaf, 3-4

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.14. 10:30  l  #9370

Brossoit és az Oil Kings megy a Memorial Cup-ra... a Winterhawks az olvasottak alapján elfogyott a végére. A 7. meccset 1-4-re bukták Svenék.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.11. 12:03  l  #9369

OT-ben bukta a Heat a sorozatot, 2-3...

A WHL-ben is érik a bukó, 3-2-re már az Oil Kings vezet. Bärtschi megint kiegyenlített a 3. harmadban, de Carruth beszopott egyet az utolsó percben, így 4-3-as vereség a vége. Bár ott van Brossoit, akinek lehetne örülni, de valamiért Svennek jobban szurkolok.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.10. 8:58  l  #9368

A Heatnek valszeg annyi, 1-3 a negyedik meccsen, zsinórban három vereség.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.09. 8:19  l  #9367

3-4 a vége, 2-2 a series.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.09. 6:27  l  #9366

Bärtschi újabb két góljával rendes játékidő végén 3-3, most lesz vége a 3. harmadnak, irány az OT.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.08. 12:05  l  #9365

Ja, és Bärtschi lett a CHL Player of the Week!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.08. 12:05  l  #9364

WHL
Bärtschiék már 2-1-re mennek, miután 4-3-ra elvitték a harmadik meccset. Sven 1G 1A, ráadásul nem is akármilyen gól, fonákkal a kapu torkából.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.07. 8:37  l  #9362

Hát, ha azt nézed, 2004-ben a Flames sem számított világverőnek.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.06. 22:16  l  #9360

AHL:
Közben sajnos két zakó a Marliestól... 1-5 és 1-4, ebből a második Abbotsfordban. 8-án és 9-én még két meccs otthon. Remélhetőleg utána még visszatérnek Toronto-ba, megnyerni a negyediket is

WHL:
A Winterhawks - Oil Kings párharc 1-1-re áll, Bärtschi eddig három gólt szerzett, ebből kettőt az 5-1-re megnyert második találkozón. Harmadik meccs ma éjjel.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.03. 16:20  l  #9325

A hiba az én készülékemben van. Évek óta csak várom a csodát, hogy egyszer végre a Flames is talál egy gyémántot a trutyiban. Várom a csodát, de ugyanakkor egyre szkeptikusabb vagyok. Túlságosan is hozzászoktam ahhoz, hogy "mindig a többiek"..., meg ahhoz is, hogy a draftolt gyerekekből nem lesz semmi. Tisztelet a kevés kivételnek. Most talán Bärtschi... de pl. Backlundtól is sokat vártak, mára egyre biztosabb, hogy max. 2B center lesz a srácból. Szóval, inkább óvatosan bánok az új szerzeményekkel, hogy a meglepetés inkább kellemes legyen, ha mégis beválik.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.03. 14:25  l  #9323

Hát erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy "Úgy legyen!"

Leghamarabb training camp-ben meglássuk. Van egy olyan érzésem, hogy lesz még pár ember, aki ott fog bemutatkozni először Flames mezben, de őszintén szólva, inkább a "kicsikre" leszek kiváncsi.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.03. 14:08  l  #9321

Hát, őszintén szólva nem sokat, a nagydöntőbe nézegettem bele-bele.
Pusztán a számait néztem meg (ami tudom, hogy sok esetben nem sokat mond egy játékosról), 54 meccsen 39 pont. Jó-jó, abból 23 gól, értem, mire akarsz kilyukadni.

Amit igazából mondani szerettem volna, hogy attól még, hogy a KHL-ben ilyen meg olyan, attól még bármi lehet belőle az NHL-ben. Pl. lehet egy kurvanagy bukás is. A pudding próbája az evés.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.03. 13:53  l  #9318

Az alapszakaszban nem volt annyira nagyon kiemelkedőa srác, majd meglássuk. Lehet egy újabb Kotalík is akár, bár nyilván inkább örülnék egy Plekanec-féle asszisztgépnek.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.05.02. 8:06  l  #9314

A második kör nyitómeccsén Torontoban Abbotsford Heat - Toronto Marlies 3-1!

1. ABB Reinhart, (1) (Nemisz, Jessiman), 15:24
2. ABB Breen, (1) (Reinhart, Kolanos), 8:17
3. TOR Frattin, (2) (Colborne, Mikus), 1:27
3. ABB Desbiens, (1) (Walter, Piskula), 18:39 (EN)

Ajánlom figyelmetekbe Max Reinhart statisztikáit: 1G 1A +2

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 6:53  l  #9313

Bärtschiék kisöpörték a Tri-City-t! 4-1 a negyedik meccsen! Sven 1G, +1. Irány a nagydöntő, feltehetően az Oil Kings ellen.

Iggyről nem tudni semmit, legalábbis a CP-n igazán használható info nincs, csak spekulál mindenki.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.26. 16:28  l  #9311

Sajnos-sajnos, nekünk már csak ez maradt, de legalább van kikért szorítani.

Személy szerint nagyon örülök neki, hogy Reinhart is kipróbálhatta magát tegnap az AHL PO-ban, Aliu sérülése utén kellett beugrania. Szintén nem árt egy kis kiképzés Horaknak és Nemisznek.

Bärtschiéknek meg azt kívánom, meneteljenek egészen a Memorial Cup megnyeréséig, utána meg érkezzen csúcsformában az edzőtáborba. Ha ez a gyerek beválik és megragad a nagycsapatnál jövőre, én már elégedett leszek.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.26. 9:01  l  #9309

Heat a harmadik meccset is behúzta, 4-2, így 3-0-val továbbléptek a második körbe. Az ellenfél még kérdéses:

1. ABB Jessiman, (1) (Nemisz, Wilson), 2:10
2. ABB Wilson, (1) (Kolanos, Horak), 6:18 (PP)
2. MIL Wilson, (1) (Laakso, Latta), 16:24 (PP)
2. MIL Bartley, (1) (Blum, Wilson), 18:35 (PP)
3. ABB Sylvester, (2) (Walter, Kolanos), 8:47 (PP)
3. ABB Wilson, (2) , 19:30 (EN)

A Winterhawks is megnyerte a harmadik meccset, 3-1. Bärtschi ismét pont nélkül maradt, de gyűjti a tapasztalatot. A másik ágon az Edmonton Oil Kings elveszítette a negyedik meccse, 3-1-re vezetnek. A kapusuk, Laurent Brossoit a Flames tavalyi 6. körös pickje. Elég jó szezont tudhat maga mögött a srác.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.23. 8:53  l  #9308

AHL
Megvan a második meccs is a Heatnek, szintén idegenben, 4-2:

2. MIL Dupont, (1) (Beck), 0:32
2. ABB Kolanos, (3) (Wilson, Connelly), 4:08 (PP)
2. MIL Mueller, (1) (Wilson, Laakso), 6:34 (PP)
2. ABB Walter, (1) (Jessiman, Nemisz), 14:59
3. ABB Kolanos, (4) (Byron, Sylvester), 4:17
3. ABB Rheault, (2) (Walter), 18:54 (EN)

A következő meccs 25-én Abbotsfordban lesz, ha ott nyernek, már a 2. fordulóban vannak. Onnantól best of seven-nel mennek tovább.

WHL
A Winterhawks is 2-0-ra vezet már a főcsoportdöntőben, ismét 5-4 OT. Bartschi pont nélkül zárt.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.21. 8:12  l  #9307

A Heat megnyerte az első meccsét idegenben 6-2-re. Kolanos 2G+2A, Nemisz 2G, Byron 2A.

Bärtschiék nagy nehezen bejutottak a főcsoportdöntőbe, és meg is nyerték az első meccset a Tri-City ellen. Bärtschi 1G+2A.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 14:15  l  #9303

Hát, ez egy elég ergya szezon volt ismét, de legalább ott vannak a "kicsik" Abbotsfordban. A Milwaukee ellen kezdik a PO-t. Nagy örömömre szolgál, hogy már náluk játszik Max Reinhart, mivel a Kootenay már sajnos kiszállt a WHL-es küzdelmekből. Érdekes lesz "látni", mit alakít a srác a profik között. Első meccsén 2 gólt is szerzett. Úgyhogy GO! HEAT GO!

A WHL rájátszásának második körében Bärtschiék kicsik megakadtak a Kamloops ellen. Zsinórban két bukta, de 3-2-re még mindig a Winterhawks megy.

A Flames-re most igyekszem októberig nem figyelni, hadd legyen meglepetés, mit alakít Feaster a nyáron. Nem sok jóra számítok...

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2012.03.14. 9:31  l  #8988

Iginla 11 30 gólos szezon zsinórban!!! Ilyen társaságban találtatik jelen pillanatban a "Fiatalember". Ez a csóka egy HEGYOMLÁÁÁÁÁÁS!!!!

Csodaszép napra ébredtünk!

Butler -7 a csóka egyre használhatatlanabb.
Bouwmeester -5 ...
Backlund -5

F/O 30% - jobb lett volna, ha nem is áll oda senki a bulihoz.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.24. 6:38  l  #8647

Szép karácsonyi ajándék, Nucks 1 - 3 Flames, Irving első győzelme!!

Boldog Békés Karácsonyt Mindenkinek!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.17. 19:17  l  #8612

Légy üdvözölve! Rövid bemutatkozás a részemről, én vagyok ennek a zártosztálynak a pesszimistája. Rám mindig számíthatsz, ha lamentálni van kedved.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.14. 19:49  l  #8604

Anaheimba költözött a sráci. Re-entry-ről.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.11. 20:46  l  #8601

Ismét "túlélte", már a Heatnél van.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.10. 21:05  l  #8599

"Hagman on waivers" Hanyadszorra már?

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.09. 8:21  l  #8597

Minden tiszteletem, Uram, hogy ennyire tud lelkesedni minden meccs előtt! Nekem sajnos ez nem megy...

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.03. 4:24  l  #8582

Most őszintén? Szerintem nem. Sőt, tovább megyek, szerintem még vagy két-három évig nem.