Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.12. 12:20  l  #2100

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.12. 10:32  l  #24064

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.11. 21:06  l  #13619

Ünnep van, de még mekkora!

Tuesday also marks the 20th anniversary of Gary Bettman being named commissioner of the NHL. Tweeted Chris Johnston of The Canadian Press: ”As Gary Bettman celebrates his 20th anniversary as NHL commissioner, it’s amazing to think only six men have run the league since 1917.”

The six are: Frank Calder (1917-43), Red Dutton (1943-46), Clarence Campbell (1946-77), John Ziegler (1977-92), Gil Stein (1992-93) and Bettman (1993-present).

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.11. 8:34  l  #13604

Majd nyáron, mint a baseball! Milyen buli lenne a strandról beesve meccset nézni.

Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.10. 16:36  l  #17297

Zavarni nem zavar, csak még nem láttam így leírva.

Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.10. 14:40  l  #17295

chelyabinski

Na, ezt sem láttam még így leírva! Fura...

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.10. 11:14  l  #16968

Szívesen cserélnénk veletek.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.10. 10:02  l  #2097

Karácsonykor (26.) ÉLŐben (19:00) nézhetjük az ESPN America-n a HAM @ TOR mérkőzést!

Toronto Marlies Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.10. 9:54  l  #17

Holnap két Marlies-meccset ad az ESPN America:

12:00 - Rochester at Toronto
14:00 - Abbotsford at Toronto

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.09. 16:23  l  #2096

EGYSZER FENT...

Ez is annyira kiszámítható volt! Egy sima zakó után egy siker következik, csak azt szeretném már látni, hogy a győzelmekből építünk egy sorozatot. Nem egy bajnokesélyest múltunk felül ugyan, de a gyerekeknek minden egyes pozitív élmény szükséges, hogy el tudják majd magukat képzelni magasabb célok elérőjeként is. Talán...

HAMILTON - HERSHEY
3 - 2

Két mérkőzéses távollét után Michel Bournival ismét elfoglalta helyét középen. Zack Stortininek kellett kiülnie, de szerintem itt már senkinek nem hiányoznak elvetélt akciói. kapuban most először játszott két egymást követő napon is Desjardins, lassan ő is újra belerázódik majd az AHL-es kerékvágásba.

Az első persze, hogy mi kaptuk. Lassan már-már rekordnak számít, hogy az eddigi lejátszott húszasból vagy 18-szor a mi kapusunknak kellett először maga mögé nyúlnia. Lelkileg ez fontos, mert nem mindegy, hogy vezetsz, vagy neked kell kapaszkodnod az eredmény után. A gólt emberhátrányban kaptuk, közelről Ryan Potulny vette be a kapunkat egy briliáns mozdulattal. Hagelnek nem volt elég a tegnap előtti verés, most is összeakadt egyik ellenfelével (Wellar), akitől ismét kikapott.
A második felvonásban szerencsére a gólgyártást is elkezdtük végre. A hazai kapu előtt sikerült Mike Blundennek (4) korongot lopni, amit szépen be is vert a hálóba. Másfél perc múlva megint mattolták a védelmünket, Potulny-nak Oleksy passzát már csak az üresen maradt kapu kellett becsúsztatnia. Másodszor kerültünk hátrányba, de ezúttal még nem adtuk fel. Brendon Nash kék vonalas lökete kijött Holtby-ról, amit Patrick Hollnad (3) köszönt és kiegyenlített. A győztes gólunk szinte koppintása volt az előzőnek. Körbejárattuk a palánk mellett a korongot, majd Michael Bournival kipattanóját ezúttal Joonas Nattinen (3) értékesítette. A vezetésre nagyon ráfeküdtünk a záró harmadban, csupán három lövésünk volt, de így is sikerült megőriznünk a két pontot.

Nem volt egy szépségdíjas siker, de a 2 pont az 2 pont. Szerencsén is volt, mert Holtby kapusról kétszer is pont a mi csatárunk elé jött ki a korong, de nekünk is lehet ilyen esténk. Míg elöl többet támadtunk, addig hátul most kevesebb hibával tudtuk segíteni Desjardins-t. Kiegyensúlyozottan oszlott meg a lövéseink száma is, talán csak Blundell emelkedett ki egy kicsit. Bournival kihagyása után gólpasszal tért vissza. Viszont szembetűnő Leblanc gyengélkedése. Verekedésben Hagel próbálja mostanság vinni a zászlót, de rendre alulmarad az ellenfelek erős embereivel szemben.

Kivételesen nem kell megint egy hetet várni a következő körre, már kedden jégre lép a Dogs. Hosszú idegenbeli túrázgatás után otthon fogadjuk a Lake Erie Monsters-t (12-10-2). Kedvenc csoportbeli szörnyecskéink jelenleg a konf. közepén ácsorognak a nyolcadik helyen, mi meg a tegnapi 2 ponttal visszavettük az utolsó előtti helyet a Peoriától.
A LEM is játszott pénteken, sima ötöst kaptak a Charlotte otthonában. Előtte viszont ugyanott ők diadalmaskodtak 3:1-re. Kedden nálunk fejezik be hosszabb portyázásukat. Egyébként mindkét csapat hasonló formában játszik mostanában, inkább 50%-os hatékonyság alatt látjuk őket is. Idén már voltak nálunk (11.25.), akkor 4:1-re győzni tudtak. Mike Sgarbossa vezeti a házi pontlistát (20 pont), míg Tyson Barrie (18 pont) védő létére ott található mögötte. Kapusaik (Aittokallio és Picard) felváltva védenek, így ellenünk talán a kanadai portás fog szerepelni.

A meccs legjobbjai:
1. Ryan Potulny (2 goals, 5 shots, +1)
2. Nathan Beaulieu (2 assists, 2 shots, +1)
3. Patrick Holland (1 goal, 2 shots, +1)

Dan Lawrie Insurance Premium Player of the Game: Mike Blunden

Kivételesen nem kell megint egy hetet várni a következő körre, már kedden jégre lép a Dogs. Hosszú idegenbeli túrázgatás után otthon fogadjuk aLake Erie Monsters-t (12-10-2). Kedvenc csoportbeli szörnyecskéink jelenleg a konf. közepén ácsorognak a nyolcadik helyen, mi meg a tegnapi 2 ponttal visszavettük az utolsó előtti helyet a Peoriától.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.09. 11:19  l  #2095

MINT TEGNAP...

WHEELING - FLORIDA
4 - 5
so

Az előző esti "elalvás" után most sikerült vezetést szereznünk Lenes negyedik percben szerzett góljával. Shugg egyenlítése után három gólt ütve már-már elhittük, hogy nyertünk. Hotham, Higgins és Lenes góljaival már hárommal vezettünk, de ez sem volt elég a sikerhez. Raymond és a mesterhármast szerző Justin Shugg góljaival fél perccel a vége előtt sikerült a vendégeknek kiegyenlíteniük. Megint jöhettek a büntetők, ami nekünk nem megy. Csak Luke Pither tudta beverni a sajátját, míg a Floridánál hárman is sikeresek voltak. Killeen kapus (21/25) nem túl fényesen tért vissza.

1. 36 Justin Shugg
2. 22 Paul Crowder
3. 91 David Rutherford

A hazai meccsek után szerdán már Toledoban fogunk szerepelni.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.08. 18:01  l  #2094

NEM LEPŐDTÜNK MEG...

Akkor jöjjön a papírforma?! Igen, ez teljesen az volt, nem nagy pénzt fizettek a bukik. Nyugati lúzerek a keleti első otthonában? Ugyan már, mi más is lehetett volna az eredmény. Mondjuk siker, hiszen múlt héten hasonló sikerült már az Abbotsford ellen is. Most nem, nem voltunk hozzá elég rátermettek. Lassan azonban szokjuk a szitut, idén tanulni akarunk és még van mit!

HAMILTON - SYRACUSE
1 - 5

Szokatlan volt látni, hogy az elmúlt héthez képest egy szem változást sem csináltunk a keretben. Minek is, hiszen szép sikerrel bizonyítottak a fiúk. Alain Berger és Joe Stejskal azonban már nem lehetett a csapattal, őket a hét elején visszaküldték a Wheeling Nailers-be.

Talán az volt az egyik oka az ilyen arányú verésnek, hogy az elején megint sikerült gyorsan hátrányba kerülni. Alig 26 másodperc telt csak el, amikor Mark Barberio lövésébe a kapu előtt Ondrej Palat piszkált bele, ami teljesen megzavart a kapusunkat. Később az emberhátrányokból kapott gólok következtek. Előbb Brett Connolly kotort be egy gólt a kipattanóból, majd Matt Taormina csinált mindenkiből bolondot. A második és a harmadik gól között volt még egy kis ökölharc is, amit megint csak elbukott Hagel Labrie ellenében. Azért az első huszas végén mi is fel tudtunk mutatni egy kis hokit, amikor Aaron Palushaj (7) Beaulieu passzát küldte a kapuba középről.
A 6-18-os első harmados lövési arányt a másodikban egy 6-14-es követte, így megint csak nem sok reményünk maradhatott a felzárkózásra. Ekkor már csak Desjardins tartotta a lelket a csapatban, jó pár szép hárítással maradt még némi esélyünk a visszakapaszkodás elindítására. Ez azonban megint elmarad, sőt még két újabb gólt nyeltünk be. Előbb leindulásból Alex Killorn volt eredményes, majd Pierre-Cedric Labrie is beköszönt. Nagy verést kaptunk, csak úgy porzott!

Ha a mérkőzés tanulságait akarnánk összeszedni egyszerű dolgunk lenne. Újból a már sokszor elismételt hibák köszöntek vissza. Eredménytelen támadójáték, hatástalan és rosszul dolgozó védekezés és a felesleges kiállításokból bekapott gólok. Most legalább a kapusunkra nem kell ráhúzni a vizes lepedőt, ő megint minden megtett a csapatért. Elöl Gallagher és Palushaj próbálkozgatott, de kevéske sikerrel. A védekezésben irtó nagy fejetlenség volt megint, pedig legutóbb már kezdett összeállni a kép. Ismét azzal vigasztalhatjuk magunkat, hogy legközelebb jobb lesz, fiatalok és tapasztalatlanok vagyunk. Ez mind igaz, de azért ezért egy kicsit többet szeretnék már látni a tehetségeinktől.

1. Brett Connolly (1 goal, 1 assist, 2 shots, +1)
2. Ondrej Palat (1 goal, 1 assist, 3 shots, +2)
3. Alex Killorn (1 goal, 1 assist, 6 shots, +1)

Dan Lawrie Insurance Premium Player of the Game: Aaron Palushaj

Ma este tovább robog az egyre hosszabbra nyúló túrázásunk, következő megálló Hershey (11-11-1) lesz. Az 50%-on álló keleti középcsapat is látott már szebb időket, most azonban két sikerrel melegített be előttünk. Idegenből térnek haza, előbb verték a Norfolkot 2:1-re, majd következett a Scranton (5:4 OT). Legveszélyesebb csatáruk Jeff Taffe (21 pont), de DiSalvatore (17 pont)és Hamill (14 pont) is bajt okozhat. Míg nálunk lehetséges, hogy Mayer kap lehetőséget a kapuban, addig vendéglátóinknál az NHL-ben is már bizonyított Braden Holtby a legesélyesebb a kezdő posztra. Kiegyensúlyozott, izgalmas meccset várok, és persze hamiltoni sikert.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.08. 14:13  l  #2093

SZOROS LETT, DE NEM SIKERÜLT

3 - 4
so

Hosszabb szünet után ismét játszott a Nailers otthon, a floridaiak ellen egy SO-s vereségre futotta pénteken. Még örülhetünk is az egy pontnak, hiszen a meccs első 13 percében nem is voltunk a jégen. Addigra már 3:0-ra mentek a mocsarasok Raymond és Shugg duplájával. Ettől kezdve fokozatosan jöttünk vissza, előbb Sneep szépített PP-ben, majd Zurevinski és Higgins (PP) következett.
A hosszabbításban nem esett gól, de a szétlövésben nem sikerült egyszer sem gólt szereznünk, míg Brayden Irwin beütötte a maga kísérletét Darlingnak (13/16).

1. 19 Scott Zurevinski
2. 8 Chris Higgins
3. 40 John Muse

Ma este vissza lett majd vágni a szoros vereségért, ismét a Florida Everblades lesz az ellenfél.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.06. 14:11  l  #13492

Eleve majdnem így kellett volna kezdeni a kezdeti töketlenkedés után.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.04. 20:23  l  #2092

Alain Berger és Joe Stejskal visszakerült a Wheeling Nailers-be (ECHL).

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.04. 16:41  l  #13451

Na, ez egy jó ötlet!

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.04. 9:27  l  #24058

Andrej Markov agy hónapos kihagyás után (borda) Gordie Howe-mesterhármassal tért vissza az Astana elleni mérkőzésen.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.02. 10:33  l  #2090

Tegnap meg 3:0 ugyanott, ugyanazon ellenfél ellen. Most akkor melyik a csapat igazi arca?! Szerintem sajnos inkább az első, de azért örülök a sikernek.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.01. 13:23  l  #2089

Gabriel Dumont-nak legalább volt egy villanása.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.01. 13:14  l  #2088

ITT MÁR SEMMI SEM MŰKÖDIK

Az eredmény láttán egy csöppet sem lehetünk meglepettek, ez a realitás, jelenleg a két csapat között jókora különbség van. Játékunk nem fejlődik, egy helyben toporgunk. cserélhetünk mi szinte bárkit, nem találjuk a megoldást. Sajnos itt tartunk, nem is nagyon leszünk jobbak mostanában.

HAMILTON - ABBOTSFORD
1 - 5

Alaposan felforgattuk a kezdőt, hiszen két-két védőt és csatárt is kicseréltünk. A héten felhívott Chaput és a sérüléssel bajlódó Leblanc is bekerült, míg a formáját keresgélő Avcin és Berger került oldalvonal mellé. Védelemben bevetettük Mike Commodore-t, valamint Stejskal is újabb bizalmat kapott. Corbinnek és Nash-nek kellett átadni a helyét. Kapuban a legutóbb hibátlanul beugró Robert Mayer kapott lehetőséget, hiszen másnap újabb meccs, CD majd szombaton kezdhet.

Jól indult az este, a korongot a legendás Habs-játékos, Yvan Cournoyer dobta be a kezdőpontnál. Innentől kezdve viszont már nem sok jót és szépet láthattunk a mieinktől. Kettős előnyben jutott vezetéshez a Heat, amikor Sven Baertsch lövésébe Ben Street tette be az ütőjét. 32 másodperc sem telt el, amikor még mindig hátrányban lévő csapatunkat újabb ütés érte. Boyce nem tudott felszabadítani, a lefülelt korongot pedig a másik Ben, Ben Walter értékesítette.
A második harmadban középen vesztettük el a korongot, majd Olson vitte be a harmadunkba, majd közelről Quintin Laing mattolta az egész védelmünket. Roman Horak egy újabb PPG-vel végleg lezárta a meccset, amit megint csak nagyban köszönhetünk a bugyuta védekezésünknek.
Az utolsó felvonás elején végre mi is villantunk, pontosabban Gabriel Dumont (3), aki hátrányban lopott korongot, majd végigvitte a pályán. Elsőre a kapus még védett, de a kipattanót már beverte a center. Természetesen az ötödik gólt is hátrányban kaptuk. újabb elbénázott felszabadítás, majd Steve McCarthy óriási bombája zárta le a meccset.

Eddig nem nagyon kellett kritizálni a PP-s védekezésünket, de ezen a meccsen azt is láthattuk, hogy a speciális játékunkban is lyukak tátonganak. Mit lyukak, nem látjuk a lyukaktól az egészet! Nem megy a védekezés hátrányban, ne állíttasd ki magad. Mi nem így tettünk, összesen 24 perc hátrányt sikerült összeszerencsétlenkednünk, és ebben nem voltak 5 vagy 10 perces egységek. Commodore, az új fiú nagy rutinjával négyszer is kiültettette magát. Bravó!
Legutóbb szidtam a negyvenhat lövésünket, na most nem volt annyi! Megragadtunk 16-nál, de ennyi hátrányos játékpercnél nem is nagyon lehet lövöldözni. St-Denis és Dumont mutatott fel 3-3-mat, a többieknél még kevesebb jutott. Sokszor kellett már Mayert (23/28) is kritizálni, de hiába kaptunk öt gólt is, nem nagyon tehetett egyikről sem. Ezt a buktát a sok kiállítással értük el, magunknak köszönhetjük ismét.

1. Ben Walter (1 goal, 1 assist, 1 shot)
2. Ben Street (1 goal, 1 assist, 7 shots)
3. T.J. Brodie (2 assists)

Dan Lawrie Insurance Premium Player of the Game: Gabriel Dumont

Gyorsan vissza tudnánk vágni a pénteki verésért az Abbotsford Heatnek (13-2-4), de ahogy a tegnapi vergődést elnézem, megint nem mi leszünk az esélyesek. Persze ez hoki, itt bármi megtörténhet, és reménykedünk, de azért a realitás az újabb fiaskó. Az talán segíthet, hogy most ismét majd Desjardins fog védeni, így talán nem kapunk egy újabb ötöst, de elöl nem tudom ki fog majd gólokat lőni. Holnap már okosabbak leszünk...

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.12.01. 13:06  l  #2087

Kezdünk javulgatni

WHEELING - ELMIRA
4 - 2

Egy kisebb bevásárlás előzte meg a mecset. A Utahtól elhoztuk Chris Higgins-t, míg a Cincitől Andrew Hotham védőt.
A meccs első felében mindig mi szereztünk vezetést, de a hazaiak mindig egyenlíteni tudtak. Fergus góljára Johnson, Minella találatára pedig Demkov tudott válaszolni. Aztán a harmadik felvonástól már csak mi tudtunk betalálni. Előbb Veilleux szerzett győztes találatot, majd a végére még Lefebvre is betalált.

Darling kapus kiválóan védett, 39 lövésből 37-et hárított. Jót tett neki a hamiltoni kitérő?!

1. 30 Scott Darling
2. 17 Matt Germain
3. 98 Chaz Johnson

Jövő péntekig nem lesz meccsünk, majd jön a Florida Everblades vendégségbe.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.29. 9:47  l  #19432

"A Toronto mögött a második helyen a New York Rangers (750 millió dollár), a harmadikon pedig a Montreal Canadiens (575 millió) áll. Ez a három csapat szállítja a liga bevételeinek 83 százalékát."

hát ez az!

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.29. 7:28  l  #24052

Gomez azért továbbra is nagy . Sikerült neki egy 6:2-es győztes meccsen -1-gyel lejönni úgy, hogy nem is volt PP-s gól.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.27. 7:34  l  #2084

Stefan Chaput visszatért Wheelingből.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.25. 7:22  l  #2082

Hetényi Zoli kibabrált velünk

WHEELING - CINCINNATI
0 - 2

31-16, de mégis 0:2. Röviden a számok egyszerűségével a tegnapi hazai mérkőzésről, amelyen hiába voltunk mezőnyfölényben, az ellenfél kapusa, Hetényi Zoltán mindent fogott, mint a festék, így vereséget szenvedtünk. Scott Darling visszatért a kapunkba, egy rövidke hamiltoni kitérő után 14/15-tet produkált. Nem volt egyébként rossz a védekezésünk, gyakorlatilag csak egy gólt kaptunk Wilsontól, majd a végén még az üres ketrece is betalált.

1. 31 Zoltan Hetenyi
2. 30 Scott Darling
3. 10 Garrett Wilson

Scott Darling akcióban

Szerdán jön a következő mérkőzés, otthon fogadjuk majd a Trenton Titans-t.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.22. 12:07  l  #2080

Jó húzás, kell a védelembe a rutin.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.22. 10:01  l  #2077

HAM?

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.21. 11:36  l  #2072

Delay of game-ért, nagyon ellenünk játszik mostanában...

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.21. 9:58  l  #2070

Kicsit csodálom, hogy Stortinit nem tiltották el a hétvégi ámokfutásért, de Cotét sem egy héttel korábban, szóval nem változott semmi odafönn a fejekben.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.20. 7:35  l  #2068

Scott Darlingnak eddig tartott a hamiltoni kaland - egyelőre. 1 meccs, 8 védés.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.20. 7:33  l  #24050

Spacek szögre akasztotta a koriját. Sok sikert neki a jövőben!

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.19. 19:49  l  #29320

Többség nem fog, mert a tanár alapból nem egy ugrálós fajta. Megszokták, hogy megmondják nekik mit tegyenek. Tanítanak, dolgoznak és rengeteg mindent lenyelnek. Persze, így ha nincs köztük egység, semmit nem érnek el a sztrájkkal. Mindenkinek kellene és mondjuk érettségi idején. Na, akkor figyelnének rájuk, hiszen ha nincs érettségi, nincs továbbtanulás. Szülők, gyerekek vernék az ajtót rendesen!

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.19. 18:18  l  #29316

ahogy okoska gondolja...

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.19. 10:26  l  #24048

Alex Galchenyuk (Sarnia Sting) a heti 2 meccsen 3A teljesítménnyel jelentkezett. 23 meccs után 13 góllal és 22 gólpasszal áll, továbbá +7 és 16 PIM szerepel a neve mellett.

Tegnap nem játszott, mert náthás lett a nózia.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.19. 9:09  l  #2067

Olivier Fortier-vel igen jól jártak a napos macik!

Eddig jobb mint pont/meccs (14M - 8G+8A), tegnap is az ő két góljával verték a Kalamazoot.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367