Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.03. 10:26  l  #2032

KELL EGY KAPUS!

Hamilton - Rochester
2 - 3
SO

Kicsit pontatlan a cím, hiszen van egy ligaszinten kiváló kapusunk, csak még nem tudjuk bevetni. A mostani párossal túl sok jóra nem számíthatunk, mint például tegnap sem. Sikerült 0:2-ről ugyan feljönni X-re, de a szétlövésben nagyot botlottunk. Most legalább egy pontig elértünk, legközelebb - ha folytatódnak a tendenciák - már kettőnek örülhetünk.

A rövidke halloweenes szünet alatt nem nagyon voltak változások a keretben, a sérültjeink közül Desjardins végre edzésbe állhatott.Jó lenne, ha minél előbb vissza tudná venni helyét a ketrecben. A szokásos novemberi prosztata rák-ellenes kampányra Brendan Gallagher egy szép felajánlással élt. Minden egyes győztes mérkőzés után 250 dollárral támogatja a betegség ellen küzdő kanadai alapítványt.

A mérkőzés a szokásos hazai fölénnyel indult, ami gólt is hozott. Védelmünk és a Mayer kapus sem volt szerencsés, amikor Alex Biega hatalmas löketébe Zemgus Girgensons kotort bele a kapu előtt, megszerezve első profi gólját. A második hazai találat egy kissé malacra sikerült, hiszen lassított felvételként kötött ki a pakk a hálónkban. A harmadik felvonás elején, emberelőnyben jöhettek a fehér mezesek, majd a jobb körből középre tett korongba Kevin Porter tette bele az ütőjét. A lassan csorgó korong pedig szépen a mi kapunkban kötött ki.
Maradt kb. 18 percünk arra, hogy végre elkezdjünk játszani. Talán a béna gól, talán valamilyen edzői utasítás hatására beindultunk. Nem telt egy perc sem a második hazai gól után, amikor Nash lövésébe Brendan Gallagher (2) piszkált bele, hasonlóan, mint a Rochester első góljánál történt. Már csak négy perc volt hátra a találkozóból, amikor Darryl Boyce (1) St-Denis kipattanó korongját közelről rakta be a kapuba. Jöhetett a ráadás, majd a büntetők, amiben alaposan leszerepeltünk. Nálunk csak a negyedik ember, az egyenlítést kiharcoló Darryl Boyce tudott ügyes lenni, míg Holland, Geoffrion és Bournival mind-mind hibázott. Másik oldalon viszont Mayernek csupán egy kísérlet sikerült nem gólt kapnia. Összességében nem védett rosszul (33/35), de a döntő pillanatokban tehetetlennek bizonyult. Sajnos továbbra sem érzem benne az első számú kapus-potenciált, de remélem meg tud majd cáfolni a cseh srác.

Nálunk a meccs embere a gólt jegyző Brendan Gallagher volt, akitől még egy szemrevaló bunyót is láthattunk Roy ellenében, amit ugyan nem sikerült megnyernie, de akkor is szép munka volt egy újonctól. Speciális egységeink játéka is felemásra sikerült. Ugyan hét hátrányból csak egy gólt kaptunk be, de öt előnyünkből nem sikerült semmit kiharcolni. Gallagher mellett talán még a négy lövést és egy gólpasszt jegyző Blundent és a +2-vel záró St-Denis-t lehetne kiemelni.

A meccs legjobbjai:
1. David Leggio (29 saves)
2. Brendan Gallagher (1 goal, 2 shots)
3. Zemgus Girgensons (1 goal, 1 shot, +1)

Dan Lawrie Insurance Premium Player of the Game: Mike Blunden

Ma este ismét megmérkőzik egymással a két együttes, ezúttal mi leszünk a pályaválasztók. Alaposan javulnunk kell a győzelemhez, de ha a hazai jég előnyét nézzük, akkor van okunk reménykedni. Én még abban is bízom, hogy a jövő héten valamikor már Desjardins is védeni tud majd, valamint Boyce mellett többet várok Geoffrion-Palushaj kettőstől is. Nekik kellene ezt a csapatot irányítaniuk, nem a rookie-któl elvárni a vezetői munkát.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.03. 8:53  l  #2031

HAM@RCH - Darryl Boyce egyyenlít

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.03. 8:12  l  #2030

Idegenben továbbra sincsen siker

WHEELING -EVANSVILLE

3 - 4

Háromszori vezetés sem volt elég legalább az egyik pont megkaparintásához az újonc IceMen otthonában. Mindig sikerült válaszolniuk, a végén pedig ugyanez nekünk már nem sikerült. Először Zurevinski góljára Beach válaszolt emberelőnyben, majd már a második harmadban Chupp találatát Mooné követte. A harmadikban is hasonló forgatókönyv játszódott le, ekkor ismét Chupp következet, majd Beaulieu. Érdekesség, hogy az utóbbi gólok mind-mind előnyben estek mindkét kapu előtt. Végül Tetrault is hasonlóan járt el, de nekünk már nem sikerült egalizálni.
Nem voltunk túl hatékonyak emberhátrányban, hiszen minden gólt így kaptunk. Nyolc lehetőségből négyszer kapituláltunk, ami jól jelzi, hogy van mit javítani a PK-s játékon! A kapuban a csereember, Scott Darling áll (20/24), de nem elsősorban rajta ment el a meccs.

A Dogs emberei közül ismét Stefan Chaput volt a legeredményesebb egy gólpasszal.

1. 7 Daniel Tetrault
2. 5 Aaron Gens
3. 9 Cody Chupp

Adam Ross figyel

Ma ismét idegenben kellene valamit végre mutatni, ellenfél a Cincinnati lesz.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.02. 14:16  l  #24019

David Deharnais is Svájcba szerződött, a Fribourg-Gotteron játékosa lesz.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.02. 8:56  l  #2029

Harmadik zsinórban!

WHEELING -TOLEDO

3 - 2
SO

A legutóbbi büntetőkkel elért siker után csütörtökön is a legvégsőkig kiélezett meccsen sikerült megszerezni a harmadik sikert. Kb. Patrick Killeen kiváló hatékonyságának lehet leginkább megköszönni a sikert ismét, hiszen 19 védés után még ötöt rátett a büntetőknél is. Nálunk Chris Barton eredményes volt, így örülhettünk az újabb dupla pontszerzésnek.
A gólok egytől-egyig az első húsz percben estek. Mi nyitottunk Cody Wild és Peter Merth góljaival, amire Youds és Rowe válaszolt.

A Dogs emberei közül Stefan Chaput volt a legeredményesebb két gólpasszal.

1. 23 Chris Barton
2. 24 Cody Wild
3. 24 Byron Froese

Cody Chupp támadásban

Szombaton a vadiúj Evansville IceMen csapatával fogunk megmérkőzni idegenben.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.11.02. 8:38  l  #2028

Brendan Gallagher a novemberi prosztatarák-ellenes hónap alkalmával minden Dogs siker után 250$-ral, valamint Vancouver Giants győzelem után további 20$-ral segíti a betegség elleni kanadai alapítvány munkáját.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.31. 18:05  l  #7450

Jar-Jar Binks visszavág!

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.31. 18:03  l  #9085

Csak kedd-csütörtök...

Korábbi években a SB után vasárnaponként is toltak meccseket.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.29. 12:37  l  #2025

A harmad felénél emberelőnybe kerültünk, amit Aaron Palushaj (Blake Geoffrion, Brendon Nash) góljával ki is használtunk.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.27. 12:46  l  #2022

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.27. 8:50  l  #24010

de nem a műtött térdével

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.26. 12:44  l  #2019

Ő igen, de a Nailers nem biztos.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.26. 10:21  l  #2017

OK, értem, de miért pont ő került máshova. Vannak nála gyengébbek is a WN-ben.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.26. 8:34  l  #2015

Azért érdekes, hogy nem a WN-ben játszik...

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.26. 7:16  l  #2013

Alex Galcsenyuk három hét után végre "életjelet" adott magáról: 2+1; +3 a Windsor Spitfires ellen.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.26. 7:14  l  #2012

Olivier Fortier góllal vette ki a részét az Orlando Solar Bears 5:3-as sikeréből a South Carolina Stingrays ellen.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.25. 14:54  l  #24006

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.25. 14:53  l  #2011

Desjadins is még két hétig nem állhat a Hamilton kapujában.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.25. 14:52  l  #2010

Kettőt már nyert a Dogs, a Nailers meg hétvégén kezdi!

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.24. 10:51  l  #2007

EZ MÁR NEGATÍV SOROZAT!

1 - 3

Egyelőre nem akar igazából összeállni a csapat, de valami hasonlóra számíthattunk a nyári átalakulás után. A jelenleg erősebb csoportellenfelektől többnyire még nem vagyunk képesek komolyabb ellenállásra, de talán idővel. A sorsolást sem lehet túlzottan szeretni, hiszen nem túl szerencsés dolog a jobbak ellen kezdeni. Felállásunkban némi változásokat kellett eszközölnünk, hiszen Leblanc szombati lábsérülése miatt Nättinent kellett neveznünk, aki ezzel idén először kapott lehetőséget a bizonyításra. Védelemben viszont örömteli hír, hogy Morgan Ellis vállalni tudta a játékot és Nash-nek kellett kiülnie. Kapuban is először védhetett a szezon során Peter Delmas, igazából nem okozott csalódást.

A vezetést az első harmad közepén kaparintotta meg az Amerks Joe Finley beleérős találatával. A középső játékrészben sikerült egyenlíteni. Patrick Holland passzát Michael Bournival (1) kapásból továbbította a hálóba, ezzel megszerezve első profi találatát. Túl sokáig nem örülhettünk az x-nek, mert Cody Hodgson egy percen belül ismét a hazaiakat juttatta előnyhöz. Erre már nem tudtunk érdemben válaszolni, így a harmadikban beszedett T.J. Brennan-féle PP-s gól már nem nagyon számított.

A meccs embere a mi részünkről egyértelműen Michael Bournival volt, aki a gólja mellett még hatszor el is találta a kaput. A rutinos Palushaj-Geoffrion kettős mellett talán még Beaulieu nevét lehet a jobbak közé sorolni, aki szokásához híven a támadásokból is alaposan kivette a részét. Delmas kapus első meccsén 29 védést produkált, ami közepesnek mondható, de egy jobban működő csapattal neki is könnyebb dolga lehetne.
Szokatlanul kevés volt a kiállítás, mi például csupán kétszer voltunk emberfórban. A Rochesternek kétszer ennyi lehetősége volt, amiből egyet ki is tudtak aknázni.

1. Cody Hodgson (1 goal, 1 assist, 4 shots)
2. David Leggio (36 saves)
3. T.J. Brennan (1 goal, 5 shots)

Dan Lawrie Insurance Premium Player of the Game: Michael Bournival

Pénteken ismét a szokásos lemez, jön a Toronto a Copps-ba. Az idei rövidke szezon során ez már a harmadik ütközése lesz a két csapatnak. Múlt héten otthon simán nyertünk, majd másnap idegenben hasonlóan simán veszítettünk. Hogy mi lesz most? Inkább bukta, de reménykedjünk.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.22. 9:26  l  #2006

Még hány pofon jön?!

WHEELING - READING
0 - 3

Ismét egy sima vereség, amelyen amikor még gólt sem tudunk ütni! Már bosszantó, hiszen négy mérkőzésen csupán egy pontot tudtunk szerezni. AZ első harmad végén Champagne előnyből szerzett vezetést a hazaiaknak, majd a másodikban Syner is betalált. Végül az utolsó harmadban jött Tifu és vége.
Anderson kapus 18 védéssel hibátlanul zárt, míg nálunk Killeennek 25 védés is kevés volt.

1. 33 Brandon Anderson
2. 24 Joel Champagne
3. 7 Denny Urban

Pénteken már otthon vághatunk vissza a Reading csapatának.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.21. 18:26  l  #2005

LENULLÁZÓDTUNK

Hamilton - Toronto
0 - 5

Jó, nem számítottam arra, hogy sikerül megismételni az egy nappal korábbi kiváló teljesítményt az ellenfél felségvizein is, de azért erre a pofonra nem számítottam. 0:5 a Marlies ellen kétszer annyira fáj, mint mások ellen. A pénteki nagyszerű egyéni teljesítményeknek még csak nyomát sem lehetett látni, így a szintén nem túlzott kipihent kék-fehérek könnyedén léptek át rajtunk.

A Kenny Ryan-Keith Aucoin-Jussi Rynnas hármas vezetésével a Marlies megmutatta, hogy melyik is a jelenleg jobbik alakulat. Ryan két góllal, Aucoin három gólpasszal, míg Rynnas kapus 31 védéssel gyalult jégbe minket. Nekünk még sokat kell fejlődnünk, hogy az igazi rangadókon is folyamatosan tudjuk hozni a liga legjobbjainak szintjét.

Fejben még az öltözőben voltunk, amikor az első percben máris vezetéshez jutott a Toronto. Kadri kipattanójára Greg McKegg reagált a leggyorsabban, Mayer verve is volt. Öt perc múlva ott volt a második is, Kenny Ryan lövése a kapus válla fölött talált magának utat a kapunkba. Aztán egy hasonló akcióval ismét megtréfáltak minket, melynek az lett a vége (persze a tuti bukás mellett), hogy Mayernek át kellett adnia a helyét az idén először szerephez jutó Peter Delmas-nak. Nem hiszem, hogy a kapus pont ilyen debütálásra vágyott... Az első harmad után 0:3 annak fényében igen csak szerencsétlen, hogy a kapura lövésben 11:10-re jobbak voltunk, de ugyebár a hokit is gólra játszák. Ennyi.
A középső felvonásban azért még kaptunk kettőt, nehogy az új kapus még azt higgye, hogy lehet esélye. Előbb Nicolas Deschamps ért bele a kapu előtt Gardiner lövésébe, majd Mike Kostka bombája talált utat magának emberelőnyben Delmas válla fölött. Egyébként a PP-s szitukat a legutóbbi két meccsen elég jól oldottuk meg, hiszen csak egyszer sikerült a Torontonak eredményesnek lennie. Az utolsó harmadra visszavettek a fehérek, takarékoskodni is kell a következő találkozóra. Mi meg már annyira lemondtunk mindenről, hogy megtehették. Azért piszok furcsa érzés lehet úgy kikapni öt góllal, hogy közben minden harmadban többször veszélyezteted a kaput.

Az első közös meccsünkön egy valamit hiányoltam, ami mindig övezni szokta a két csapat csörtéit: a bunyók. Most aztán pótolták a fiúk a dolgot, hiszen egészen pontosan ötször repültek a kesztyűk a jégre és a pofonok az arcra. Mindkét csapat 45-45 percnyi büntit szedett össze, elég parázs hangulati kis derbi volt!
Elég nehéz nálunk jó teljesítményt keresni, de talán Gallagher öt és Geoffrion négy lövését ide sorolhatjuk. Mike Blunden inkább a keménységből vette ki a részét, de mások is szépen odatették magukat- Legalább nem adtunk olcsón a bőrünket! Ami talán a legrosszabb az egészben, hogy Louis Leblanc-nak sérülten kellett elhagynia a jeget a második harmadban. Remélem, nem túl komoly a baj, mert ez a sérülés akár a montréali tervekben is problémákat okozhat.

1. Kenny Ryan (2 goals, 2 shots, +2)
2. Jussi Rynnas (31 saves)
3. Keith Aucoin (3 assists, 1 shot, +2)

Most nem lesz közel egy hetes pihenőnk, már kedden játszani kell Buffalóban a Rochester Americans ellen. Csoport riválisunk már öt meccsen van túl, három siker mellett két vereséggel állnak. Most hétvégén két szoros mérkőzést játszottak, előbb 4:3-ra verték a Grand Rapids-ot, majd tegnap egy gól gazdag 8:7-tel tudták le a Hershey elleni összecsapást. A táblázaton egyébként pont egymás mögött áll a két csapat, ők az ötödik, mi a hatodik helyen.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.21. 11:06  l  #2004

Telt ház előtt nagy siker

4 - 1

A közel egy hetes kihagyás ellenére nem eresztett le a Hamilton, így a 8819 néző előtti telt házai debütálás is az újabb két pont begyűjtésével zárult. Több kiváló egyéni teljesítmény is kellett az újabb sikerhez, mert a vendégek nem adták azért olyan olcsón a bőrüket. A Battle of Ontario AHL-es változata mindig érdekes és izgalmas csatákat hoz, így volt ez most is.

Patrick Holland kiválóan mutatkozott be a hazai közönségnek, győztes gólt szerzett és volt még egy gólpassza is. Ahogy később Aaron Palushaj elmondta, Pat gólja feltüzelte a csapatot, amire igen csak szüksége is volt a Dogs-nak. Leblanc is bizonyította, hogy milyen fontos is a csapatnak és Palushaj is betalált. Robert Mayer nélkül sehol sem lehettünk volna, kiváló napot fogott ki a portás.

A vezetést az első harmad végén sikerült kicsikarnunk, amikor Darryl Boyce keresztpasszát Leblanc (1) varázsolt a vendégek hálójába. Jarred Tinordi is részt vett az akcióban élete első AHL-es pontját megszerezve. Kissé szerencsés volt a vezetésünk, hiszen amíg a Toronto támadott 6-16 SOG), nekünk sikerült az első gólt megszereznünk.
A második felvonásra már kiegyenlítődött a mezőnyjáték (12-12 SOG), de ettől még nem voltunk nagyobb biztonságban. Ezért volt fontos Patrick Holland (1) találata, amelyet Gabriel Dumont kipattanójából szerzett meg. A harmadik felvonás elején Aaron Palushaj (2) emberelőnyös gólja már-már a sikert jelentette, de amikor Jake Gardiner szépíteni tudott tíz perccel a lefújás előtt, azért volt még egy kis félsz a fiúkban. Végül Louis Leblanc (2) üres kapus bökése zárta le a mérkőzés lényegi részét.

ezA meccs után Sylvain Lefebvre edző mesélte, hogy Holland az első harmadban beszedett egy kisebb sérülést, de ettől később csak jobban játszott. Mindig ott volt a kapu előtt, minden kipattanóra veszélyes tudott lenni. A siker kulcsa mégis leginkább Robert Mayer volt, aki 39 védésével tartotta életben a győzelmi reményeinket. Ha az első harmadban nem hozza a hibátlan teljesítményét egy másik mérkőzést láthattunk volna, hiszen ekkor nem játszottunk valami jól. Ezen az estén szinte lehetetlen volt gólt lőni a kapusnak. Milyen kár, hogy az ehhez hasonló produkciókat csak nagyítóval tudjuk keresni nála!

1. Robert Mayer (39 saves)
2. Louis Leblanc (2 goals, 5 shots, +2)
3. Patrick Holland (1 goal, 1 assist, 1 shot)

Dan Lawrie Insurance Premium Player of the Game: Aaron Palushaj

Nem nagyon lehet pihenni, mert másnap már Torontóban kell legalább egy pontot megcsípni a Marlies vendégeként. Tavaly és az előszezonban sem ment ellenük, így a mostani siker inkább számít kakukktojásnak. Így a pénteki győzelem után egy kissé fáradtan továbbra sem mi leszünk az est esélyesei.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.21. 8:58  l  #2003

Jó lenne már otthon lenni!

Wheeling - Elmira
0 - 5

Három mérkőzés - egy pont. Egy hét után eléggé haloványnak tűnik a csapat, de még messze a vége. Eddig mindig idegenben kellett produkálni, talán majd otthon jobban fog menni az egész. Demkov és Rowe dupláival negyven perc alatt kivégeztek minket a Sakálok. Hiába volt miénk a második és a harmadik felvonás is, ezt gólokban ne tudtuk kimutatni.
Az öt személyes hamiltoni kontingensből négyen játszottak (Stefan Chaput - 8 lövés, Philippe Lefebvre, Daultan Leveille, Ian Schultz, Joe Stejskal), de nem tudtak túl sokat hozzátenni a csapatjátékhoz.

Amíg Cheverie kapus mindent (30-at) fogott a hazaiaknál, addig nálunk Darling az első két harmad alatt összesen 22 lövésből 17-szer volt hatékony. Az utolsó felvonásban Killeennek (8/8) már csak le kellett tudnia az időt.

1. 1 Marc Cheverie
2. 9 Andrew Rowe
3. 11 Artem Demkov

Még mindig idegen vizeken, vasárnap a Reading ellen fejezzük be a távoli túrázást végre.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.20. 22:16  l  #2002

Az első siker még várat magára

2 - 4

Bobby Farnham és Tom Kuhnhackl első profi góljai sem voltak elegendőek a Nailers-nek, hogy sikerrel jöjjön le péntek este a jégről. Farnham találatával még egálra mentettük a meccset a második harmad legelején, de erre kaptunk újabb hármat, így Kuhnhackl gólja már csak szépségtapasznak volt elég.
Nálunk Killeen 28 lövésből 24-et hárított, míg másik oldalon egy régi ismerőst köszönthettünk. Nathan Lawson ugyanis tavaly még a Hamilton első számú kapusa volt, idénre viszont csak az ECHL-ben jutott neki hely.

1. 31 Nathan Lawson
2. 10 Dustin Gazley
3. 4 Jordon Southorn

Ma este is az Elmira vendégei leszünk.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.17. 19:12  l  #23996

Diaz viszont szárnyal, holtversenyben második a ponttáblán, nyolc meccses pontszerző sorozatban van éppen.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.17. 9:23  l  #12812

Akkor tv-n nyomod?

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.16. 21:17  l  #23994

tök lúzer volt a csapata, kár lett volna tovább égetnie magát.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.16. 13:53  l  #23991

Max Pacioretty elhagyta az Ambrì Piottat és hazatért.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.15. 10:19  l  #2001

EZ A SZEZON LEGALÁBB MÁR ELKEZDŐDÖTT!

Hamilton - Grand Rapids
4 - 3
SO

Az első sikert csak büntetőkkel tudtuk kiharcolni, de ha a meccs egészét nézzük, nem érdemtelenül. Michael Bournival szerezte a mindent eldöntő büntető gólt, míg ő, Brendan Gallagher és Steve Quailer élete első AHL-s pontját érte el.

Az első harmad vége felé mi kezdtük el a gólgyártást. Quailer tálalta a pakkot Geoffrion (1) elé, aki a kapu előtt előbb csinált egy fonák-tenyeres cselt, majd a kapus lábvédői között berakta a játékszert a hálóba. Nem volt még vége a gólgyártásnak, mert hét másodperccel az első szünet előtt Nash lövésébe előbb Bournival, majd Palushaj (1) ért bele szerencsésen. Az első harmadot 11-7-es SOG-vel hoztuk le.
Amilyen jól zárult az első, olyan gyatrán folytatódott a második felvonás. Még egy perc sem telt el a játékból, amikor Trevor Parkes révén emberhátrányban szépített a Griffins. Sőt, nem sokkal később már egál is volt az állás, mert Francis Pare-nek is sikerült egy mázlis korongérintést véghezvinnie. Negyven perc után hiába volt kétszer annyi lövésünk, mint a hazaiaknak (24-11 SOG), az állás mégis döntetlen volt.
Az utolsó harmadban ismét nálunk volt az előny, amikor Gabriel Dumont (1) korongja átcsorgott a kapus alatt. A sima győzelem azonban nem adatott meg, mert Jeff Hoggan újból egalizálni tudott. A 32-16-os kapura lövési mutató most nem sokat jelentett számunkra. Jött a hosszabbítás, majd a büntetők. Robert Mayer szerencsére jó napot fogott ki (17/20), így mind az öt GR-es kísérletet hatástalanítani tudta, míg nálunk Michael Bournival egyszer betalált. Sikerült győzelemmel kezdeni, most már mehetünk haza!
Egyébként keményre sikerült a kezdés, hiszen 24 perc büntetést szedtünk össze, közte két bunyóval. Előbb Quailer öklözött Granttal, majd jött a Hagel-Callahan találkozó.

Legjobbak:
1. Jeff Hoggan (1 goal, 1 assist, 5 shots, +1)
2. Tom McCollum (33 saves)
3. Trevor Parkes (1 goal, 2 shots, +1)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Aaron Palushaj

Robert Mayer

Az AHL kissé más jellegű naptára miatt most jövő péntekig várni kell a következő összecsapásra, de akkor a legnagyobb rivális, a Toronto Marlies fog érkezni Copps Coliseumba, a hazai szezonindítóra. Ők az esélyesebbek, tavaly is többször elkaptak minket, de talán lesz esélyünk otthon tartani a pontokat.

SO

A meccs első fele a hazaiaké volt, hiszen Wilson és Eves két PP-s góljával el tudtak húzni. Szerencsére Crowder a meccs felénél szépíteni tudott, majd gólpasszt adott Bartonnak. Nem is változott már az eredmény, így büntetőkkel dőlt el a plusz pont sorsa. Négyen is hibáztak közülünk, míg a másik oldalon ketten is eredményesek tudtak lenni.
Killeen 28 védéssel mutatkozott be az új idényben, míg a Cincinél Foster védett (26/28), Hetényi nem kapott lehetőséget.

1. 9 Mathieu Aubin
2. 16 Dan Eves
3. 35 Brian Foster

Következő meccs jövő pénteken Elmirában lesz.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.13. 21:16  l  #39058

ja, és visszajátszás sincsen

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.13. 21:08  l  #39056

Nem értem az AHL-t! Hogy lehet úgy meccset adni, hogy sem az eredményt , sem az órát nem rakják ki... és ezért kérnek el vagy 30 ezret!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.13. 20:48  l  #39054

Erre gondolsz?

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.13. 16:56  l  #23986

Belső mailen írtam pedig.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.11. 20:08  l  #23984

The current state of the CBA negotiations doesn't shock Erik Cole.

"I told my guys here in Montreal in early July, 'We’ll be lucky if we play before December,'" said Cole. "A lot of them didn't believe me until we started doing the NHLPA conference calls." Oct. 11 was originally slated to be the start of the season, but the first two weeks have already been canceled. Meanwhile, the CBA talks are ongoing, but the two sides have largely sidestepped the core economic issues that stand in the way of a 2012-13 campaign.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.09. 13:15  l  #23982

Hogyhogy?

Örülünk!

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2012.10.09. 10:06  l  #1999

Ha nem sikerül a főpróba...

0 - 2

Nem sikerült a visszavágás, ismét vesztesen kellett levonulnunk az előszezon második és egyben utolsó mérkőzésén is. Hétfő este még a gólszerzés sem sikerült, nem lehetünk túl optimisták a jövő szombati szezonindító előtt. Addig még van egy szűk hetünk a fejlődésre, szükség is lesz minden edzésre.

Az első harmad gól nélküli 20 percet hozott, bár mezőnyfölényben játszottunk (17-6 SOG). A második felvonás közepén jött az első találat, de sajnos nem mi voltunk olyan ügyesek. Ryan Hamilton (ilyen névvel...) verte meg Peter Delmas-t. Negyven perc játék után is több lövésünk volt, mint a Torontonak (23-14 SOG). A mérkőzés az utolsó játékrész elején dőlt el véglegesen, amikor Greg McKegg passzát Sam Carrick helyezte a kapunkba. A Ben Scrivens - Jussi Rynnas kapusduó 29 védéssel tette tönkre a játékunkat.

A meccs után Marc Bergeron tovább szűkítette a keretet, jelenleg már csak 28-an vannak a rosterben. Philippe Lefebvre mehet majd tovább a Wheeling Nailers-hez, míg Bobby Farnhamre továbbiakban nem tartunk igényt.

Szombaton indul a szezon a Grand Rapids elleni idegenbeli meccsel.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367