St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.26. 11:36  l  #8297

Atomlol! :DDDDDDDDDDDDDDDD

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 14:06  l  #9767

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 4:38  l  #8289

Idén már gólt sem akarunk kapni itthon?

Jó kis meccs volt, teljes dominancia, nagyon jól menedzselték a srácok a játékot. Dallasban kemény összecsapásunk lesz, de legalább most tudunk pihenni!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 4:17  l  #8287

Ha kapok rendes ösztöndíjat, tuti veszek egy Tarasenko mezt! :))

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 3:52  l  #8284

A negyedik sor elképesztő jó!

Az egyik legnagyobb erőssége a csapatnak! Sobotkát ugye nem kell boncolgatni, róla már megemlékeztünk korábban. Reavest emelném ki. Verekszik, egyfolytában ütközik, de ésszel, nem úgy, mint pl. Janssen anno, nem csinál hülye kiállításokat, és egy tough guy-hoz képest még ügyes is, ha kell tud játszani. Nagyon értékes eleme a csapatnak! Nichol kapar, D'Ago, Langs, vagy aki éppen odakerül, szintén, nagyon hasznosan dolgoznak!

Reddenről egy szó. Jó bemutatkozás. Szerintem kétszer nem hallottam a nevét ma, ami pedig jó, mert azt jelenti, hogy nem baszott el semmit. Ha így tud játszani, akkor részemről rotálhatjuk (ésszerű keretek közt) a hét védőnket, ebben a feszített szezonban valószínűleg úgyis rá fog férni a pihenés néha egy-egy védőnkre.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 3:25  l  #8282

109-65 a kapura lövési arányunk az ellenfeleinkkel szemben. Az brutális! Egyszerűen mindenhol ott vagyunk a jégen, esélyük sincs kibontakozni. Hitch nagyon tud valamit, mert bár jó a játékosállomány, de ezt össze is kellett így rakni.
A Jaden passz óriási volt! :)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 3:06  l  #8280

Weber hatalmasat védekezett, és milyen tisztán. Le a kalappal.
Rinne amúgy hatalmasat fogott Tarasenkon, összefoglalós megmozdulás volt a lövés meg a védés is.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 3:01  l  #8279

Bernie mondta még a harmad végén, hogy az előző szezonban 22 meccs alatt jött össze 6 PPG...

És igen, ezt jó hogy írtad, nekem is illett volna megemlítenem, hogy mind Stewie, mind Bergie sokkal-sokkal jobb, mint tavaly, és ennek is nagyon örülök! Csak tényleg, valahogy idegenek egymásnak így hárman. Schwartzon azt érzem, hogy ő valahogy talán klasszikus irányítóként, középen érezné jól magát, ahonnan lehet tervezni és irányítani a játékot, a sort. De ebben az alakzatban elég sokat van palánk mellett, és azért ő elég pici, ott bedarálják. Andy Mac-éhez hasonló szerepben jobban el tudnám képzelni őt. De lehet, hogy hülyeséget beszélek, nézzétek el nekem, kapus vagyok. :D

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.25. 2:47  l  #8277

Mindkét előttem szólóval mélységesen egyetértek!

***

Meccs: Ha ezt Oshie beveri itt egy perccel a vége előtt, az már most az év gólja kérdés nélkül!
Schwartz egyre magabiztosabbnak tűnik, tetszik a játéka. Kár, hogy kicsit mintha visszahúzná őt a sor másik két tagja, valahogy nem illik igazán oda. Kipróbálnám más mellett is, ha én lennék az edző.
Amúgy nem kifejezetten vagyok eddig lenyűgözve a mai teljesítményünktől, de azért ahhoz elég stabil, hogy fenntartsuk a mezőnyfölényünket. Kicsit nagyobb pörgés kéne, és sima győzelem lesz.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.24. 10:36  l  #21272

Nyári sportok Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 22:13  l  #9396

Kár volt ennyire odaadni az első 15 percet...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 5:22  l  #8262

Odaadtuk az első harmadot teljes mértékben, és Crawford messze a valós tudása fölött teljesített ma, ennyi volt végül a különbség. Jó volt főleg a harmadik harmad, bár nem tudom a srácok honnan szedték elő az energiát. Perron jó volt ma, remélem ez így is marad. Kíváncsi vagyok, Hitch leülteti-e Russell-t a következő meccsre, szegény nagyon szar volt ma, főleg a meccs első felében.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 4:30  l  #8261

Itt a vége mára.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 4:29  l  #8260

CSN-en épp azt elemezték, hány ilyen 2 percet nem fújtak rátok ma.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 4:12  l  #8259

Botrány... Mármint nem a konkrét call, hanem az egész szabály. A spori szinte kénye-kedve szerint arra fújhat interference-t, amire csak kedve tartja. Már a tegnapi meccsünk alatt is megbotránkoztam ezen a szabályon. Mind a két irányba szar, ezért inkább az a bajom vele, hogy ha komolyan veszik a sporik, akkor nagyon szét fogja szaggatni a meccseket a sok kiállítás.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:45  l  #8257

És ettől az újfajta akadályozás szabálytól is feláll a szőr a hátamon.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:42  l  #8256

Ezt mondjuk nem adom, hogy Crawford kirántja Vladi lábait, és akkor Vladi megy ki 2 percre...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 3:03  l  #8255

Ez viszont okos húzás volt Stewie-tól! Főleg a reklámszünettel kombinálva, hátha kicsit helyre rázza a fejeket. Sportszerű gesztus volt, ahogy a végén megpaskolták egymás tarkóját, tetszett.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 2:59  l  #8254

Na szóval... A Hawks egyelőre két sebességi fokozattal magasabban van mint mi. Ha Elliott nem úgy védene ahogy, ez már 6-0 oda. Perron viszont legalább kapar és próbálkozik, gondolom szóltak neki, hogy elkezdődött a szezon. A másik végen viszont Russell úgy el van veszve, hogy szerintem azt sem tudja melyik városban van éppen. Ha ezt így folytatja ma, nem csodálkoznék, ha Redden kapna egy esélyt a következő meccsen.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 2:53  l  #8253

Jééjjzusom... O.O

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 2:47  l  #8252

Reaves ma mégsem fog túl sok maradandót alkotni. Energikusan kezd a Hawks.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 2:15  l  #8251

Legyen!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 1:54  l  #8249

Asszem ez még egy jó ideig mosolyt fog csalni az arcomra. :)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 1:54  l  #8248

Kevés lövést engedünk az ellenfélnek, ha ezt ma is sikerül tartani, akkor nem fognak gólparádét rendezni a sólymok.

Good guys 5 (Cole, Shatty, Oshie, Reaves, Vladi)
Bad guys 2 (Hossa x2)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.23. 1:17  l  #8245

Pár verekedést szeretnék ma látni! Elvégre mikor, ha nem ezen a meccsen?
Ami az eredményt illeti, tök jó lenne nyerni, de azt hiszem minden jelenlegi körülményt figyelembe véve ezt a meccset el lehet veszíteni minden szívfájdalom nélkül. Meglátjuk azért, kitart-e a fiatalos lendület. :)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 2:58  l  #8237

Lehet, hogy idén büntetőkkel is tudunk majd meccseket nyerni?! De szép volt Oshieé és Steené is!
Nagyon jó a csapat, látszik rajtuk, hogy örülnek, hogy újra a jégen vannak.
Cole tetszik nekem, sallangmentesen és profin végzi a dolgát, Redden belakhatja magát a díszpáholyba, ha ez így folytatódik. Meg amúgy Jax-nek van elég nagy önbizalma Shatty mellett, jó kis párost alkotnak.
Tarasenko meg... hagyjuk is. :D

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 2:49  l  #8234

Milyen OT-t nyomtak a srácok! Ha nem Rinne állna a kapuban, háromszor megnyertük volna.
Andy Mac-nek remélem nincs komoly baja. Csúnyán lekezelte arccal a korongot. :S

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 2:32  l  #8230

Perron nagyon gyenge szegény. Backes meg Osh melózik rendesen, belőlük biztosan ki fog jönni a teljesítmény záros határidőn belül.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 2:25  l  #8226

Nagyon aranyos volt ez a gólöröm.
Petro is basszus hogy tette el a rövidre. Ilyet még a legjobb sniperek sem biztos, hogy belőnek.
Elliott sem lett szarabb tavalyhoz képest szerencsére.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 2:18  l  #8223

Hülye egy szabály ez a holding the puck. Sobotka viszont még mindig geci jó!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 1:47  l  #8222

Backes megmozdulása nem volt szép itt a végén.

Kicsit mintha leeresztettünk volna, de még így is megvannak a helyzeteink. Hitch remélem ordibál a srácokkal egy kicsit a szünetben, aztán bedaráljuk a NSH-t a harmadik harmadban.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 0:39  l  #8214

Büntetett egy csúnya gólpasszal. :P Andy Mac is szépen berakta a helyére a pakkot. Brutál jó a PP-nk!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 0:29  l  #8211

Bevallom, nem számítottam rá, hogy ennyire érezni fogja az elejétől kezdve az NHL-t. Beszarás ez a kölyök!

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2013.01.22. 0:29  l  #5660