Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 11:24  l  #35824

Mert a kupadöntőre keresi a csapatot!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 10:56  l  #35820

Tökéletes lezárása ennek a kis eszmecserének! Köszönöm! Kesler kiszolgáló személyzetéről mik a vélemények?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 10:51  l  #35818

Bocsesz, de szerintem totálisan félre ment ez a diskurzus. Én csak arra utaltam, hogy nagy névre, aki tényleg erősítést jelentene a csapatnak, már ha egy sikeres PO szereplés a cél ebben az évben, nincs keret, de mindenféle noném játékosok, meg heti rendszerességgel jönnek a csapathoz. Ennek is egy-két-háromszáz ezer, annak is......
De mindegy is! Aki itt van, azzal főzzünk. Jöjjenek a védők vissza, aztán hajrá.

Vatanen meg egy ISTEN!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 10:32  l  #35815

Az ok, hogy egy-egy ember fizetése önmagában nem sok, de így összeadva a 6-700 ezres fizukat, összejön pár milla. Nem gondoltam senkire konkrétan, csak a szezon előtt itt a fórumon is téma volt legalább egy jó védő ide hozatala. Arra viszont nem jutott zsuga!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 10:18  l  #35813

Nekem csak az tűnik furcsának, hogy jó játékosért sajnálják a pénzt a tulajok, miközben minden féle ad-hoc jellegű szerződésekre meg fizetik a dellát!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 10:16  l  #35812

Bryz azért mérföldekkel jobb mint Barbi! Nekem nagyobb biztonságot adna.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 9:46  l  #35809

Jöjjön, védjen! Várom!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 9:13  l  #35805

Abból indultam ki, hogy gyakorlatilag, akit adtunk érte, ugyan abból a kőrből draftolták, talán pár hellyel arrébb! Nem láttam játszani, abban igazad van.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.05. 8:06  l  #35803

Én azt nem értem, hogy egy nem NHL szintű védőt, meg draft jogot minek adunk, egy szintén nem NHL szintű játékosért? Azt a pár meccset le kell valahogy húzni a rendelkezésre álló stábbal, dehogy 2-3 hét miatt össze-vissza cserélgetünk szarabbnál szarabb játékosokat, annak szerintem nincs semmi, de semmi értelme. vagy ez a Robak egy istenkirálycsászár? A kapus dolgot még megértem, de gyakorlatilag kész kabaré, hogy gyakorlatilag Andersenen kívül nincs kapusunk. Bryzgalovot én nem láttam nálunk védeni, de ahogy olvastam jó kis Back Up volt, a kupagyőzelem évében.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.04. 10:51  l  #35794

Azt az esetet ne is említsd!!!!!!!!!!! Hogy lehetett azt kihagyni?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.04. 8:04  l  #35792

Direkt szopatják a fanokat....-Adunk mindig 2-3 gól előnyt, hogy legyen mindig min izgulni! De ez a 4. Philly gól...ilyen nincs! Andersen nagyokat fogott, de nem ez volt a csúcs napja. A Maroon gólt egyszerűen nem tudom értelmezni. Akárhányszor megnézem a lassítást, nem látom, hogy mi történt ott és hogy az anyámba tudta azt a gólt beütni. Isten király császár!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.03. 8:53  l  #35779

Fasza! Ez már a vicc kategória......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.03. 7:49  l  #35774

Vatanen és Brewer is megsérült? Mit lehet tudni róluk? Hogy állunk így ki?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 10:33  l  #35768

Folytatni kellene a Philly ellen a győzelmi "szériát". B2B-be jönnek hozzánk és gondolom, a Cápák se adják könnyen a bőrüket, tuti a mai meccsen is lesz hajtás ezerrel.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 10:30  l  #35767

Holland szárnyal a Torontóban! Örülök neki!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 8:39  l  #35766

Jó kis meccs volt, de megint csak 30-40 percet játszottunk! Andersen végre hozta, amit elvárunk tőle. Bourque mit hagyott ki a vége felé...jézusom! Kesler ma haloványnak tűnt nekem, Beleskey viszont saját csúcsot döntött. Attól félek, ha Keslernek nem találjuk meg a kiszolgáló személyzetet, teljesen el fog menni a kedve a játéktól. Mert valljuk meg őszintén jó hogy PK-ban király, meg egyébként is jól védekezik, de azért hoztuk ide, hogy Getzlafot tehermentesítse, a góllövés területén is. És hát ez még várat magára. A PP megint egy nagy rakás szar volt! gyakorlatilag az is megoldhatatlan feladat elé állított minket, hogy bevigyük a harmadba a pakkot! PK viszont nagyon jó volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 5:47  l  #35762

Vatanen gól, majd Elba.....a az egész PP-t.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 5:45  l  #35761

Bevetettük a titkos fegyvert!👹😺

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.02. 4:50  l  #35757

Mit? A meccset?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 5:48  l  #35737

Eljutottam arra a szintre, a fiúk segítségével, hogy nem nézem tovább a meccset......ilyet még nem tettem, de most eljött a pillanat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 5:24  l  #35736

Miket csinálunk?! Hihetetlenül széthullott társaság képét mutatjuk. Egy PP alatt majdnem két SH gólt kaptunk! Andersent lelkileg teljesen leamortizáljuk. Perry meg minek játszik, ha nem elég erős még? Csak lézeng! Szegény Getzlaf meg küzd de amit csinál, az is balul sül el, vagy kapuvas, vagy Lindholm bas...a el és gólt kapunk belőle.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.29. 18:18  l  #35731

Érdeklődve olvasom itt a vitát a védelemről, de ne felejtsúk el, hogy amikor egészséges volt a csapat elől hátul, akkor az idény elején mennyire dicsértük a csapat védekezését! Olvassatok csak vissza. Szerintem ha mindenki visszatér, még PO- ban is jó lehet ez a védelem. A tegnapi meccset nem láttam, csak az összefoglalót, de annak alapján hízelgő ez a 4-1.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.28. 9:03  l  #35675

Ma este matiné! Kíváncsian várom! Besiről van új hír?

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.28. 8:08  l  #6832

A kapusok mit műveltek ezen a meccsen, mindkét részről...beszarás.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.26. 13:12  l  #12944

Pedig jöttetek megint rendesen, csak most vártatok 50 percet! A múltkor már elkezdtétek 40 percnél.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.26. 8:54  l  #35670

Érezni lehet sajna... reméljük hamar felhizlalják!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.26. 8:07  l  #35668

Most legalább már ötven percig uraltuk a meccset és nem csak 40-ig!:) Különben nekem tetszett a meccs, jól is játszottunk és Hillernek is lefagyasztottuk a mosolyt az arcáról! Palmieri nagyon nagy gólt nyomott neki. A PK nagyon rendben volt, de hogy miért nyomták tele Flames-t PP-vel, azt nem értem. A 4-ből talán egy volt kiállítást érő megmozdulás. A 4. sor kissé fura volt és nem is igazán tetszett nekem ma. Andersen állati nagyokat fogott, jól állta a sarat. Getzlaf nagyon küzdött ma, ezt jó volt látni, de Perry mintha fizikálisan még nem érte volna utol magát, a betegsége után. Kissé harmatos volt, bár a gólját szépen összehozta.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.26. 5:47  l  #12942

Megérkezett a Hiller potya is....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.26. 5:45  l  #35660

Kellett ez nagyon......nagy volt már az arca!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 8:53  l  #35646

Remélem ma Hillert kitömjük! Ha ő kezd egyáltalán.....A múltkori örömtáncát és a vigyorát le kellene törölni az arcáról.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 8:51  l  #35645

Én sem tudom értelmezni azt, hogy például a prérikutyák 40 percig lőnek 12-t kapura, majd a harmadik harmadban pedig 15-t. Mi történik ilyenkor? keveset korizunk? vagy mi a franc?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 8:49  l  #35644

Csak vicceltem.......nem gondoltam komolyan!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 8:25  l  #35641

Szerintem ilyenkor kell abbahagyni........szerencsétlen! Sajnálom!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 7:37  l  #35639

Etem az ikrek mellett jó volt, de azt amit Maroon, vagy Beleskey tud az első sorban nyújtani, attól igen távol volt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.24. 11:00  l  #8371