Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 4:10  l  #32771

A PP és a PK továbbra is katasztrófa. A PP-t egyáltalán nem értem miért. Holnapra remélem rendet tesznek a fejekben.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 4:04  l  #32769

Hát igen, de én nem láttam annyira rossznak Lovejoyt. Most már mindegy is!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 4:00  l  #32766

Hiller egy rakás szar majdnem minden lövés gól.......huszonpárból négyet benyalni......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 3:54  l  #32765

Na de Fistric helyette? Na itt az újabb PP! Ezt beverjük és visszajövünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 3:46  l  #32762

Lovejoyt miért nem játszik?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 3:31  l  #32760

Látod Polee éreztem én ezt......megtáltosodtatok egy estére!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.25. 3:27  l  #32759

Most kapcsolódtam csak be a meccsbe, de mi a jó isten történik a csapattal? Egy ajándék gólpassz, egy 5-3 szitu, mi a francot csinálunk? Ennyire gyengék vagyunk?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.24. 21:09  l  #32755

Maroon első sor, DSP a negyedikben. Palmieri sérült?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.24. 11:46  l  #32754

jajajajajajaj!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.24. 11:41  l  #32752

Na majd meglátjuk....azért remélem jó meccs lesz. Ki véd ma nálatok?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.24. 11:27  l  #32750

Jaj ettől félek mindig...amikor az ellenfél magát sajnálja, akkor játszik ellenünk a legjobban. A tavalyi PO-ban is itt sírtak a Vörös szárnyak, aztán szépen elküldtek minket golfozni!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.24. 11:05  l  #32748

Nem hiszel a csapatodban, vagy miért írtad ezt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.24. 10:39  l  #32746

Ma megint egy kemény meccs. Remélem nyugodt, taktikus játékkal nyerni fogunk és nem játsszuk el újra a torontói balfaszkodást. Kell a pontosság, kell az erős forechek és remélem a PP is javulni fog.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.23. 21:35  l  #32745

Nem írtak valamit arról, hogy mi történt a csapattal a meccs felénél? Nagyon érdekelne hogy látták a hozzáértők.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.23. 9:24  l  #32735

Sajnálom ezt a mai meccset, mert szerintem a feléig igazán fegyelmezetten, taktikusan játszottunk. Aztán jött a PP gól, bár nem nagyon értettem miért állították ki Perryt és az egész csapat egy perc alatt szétesett. Az 5-3 szituációban el kellett volna dönteni a meccset. Hiller jól védett, több bravúrt is bemutatott. Az sokat mond, hogy a dupla előnyben egy lövést küldtünk kapura. A fiatal hátvédek nem is nagyon mernek lőni. Most jól jött volna Souray. A góljaink szépek voltak, de a speciális szituációkban mutatott játék hiányosságai tényleg döntőnek bizonyultak ma este. Nincs gond hét győzelem után egy vereség belefér. Nekem tetszettek a mai sorok is. Egy pontot azért megérdemeltünk volna.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.23. 1:49  l  #32732

Meg is lőtték a góljukat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.22. 10:17  l  #32729

Ebben sok igazság van!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.22. 8:28  l  #32727

Ezt tudják......voltak csúnya jelenetek. A közvetítés alatt is foglalkoztak ezzel. Össze is vágtak pár jelenetet, ahogy a földön lévő játékosainkat püfölik. Főleg Perry kapott sokat. Pennert sajnálom, egyre jobban ment az ikrekkel.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 10:15  l  #32725

Egyre jobban izgat a kérdés, ha a fiatal védőink ilyen jól játszanak, akkor mi lesz a két sérülttel, ha felépülnek? A mai meccshez meg csak annyit, hogy Hillernél azt éreztem, hogy mert nem volt konkurencia a háta mögött, túl lazán vette az egészet.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 10:12  l  #32724

Ügyesen.....kemény lesz.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 4:23  l  #32722

Coglianót imádom....ahogy küzd az az ember....hihetetlen!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 3:53  l  #32721

Gyónyörű harmad......így kell ezt csinálni! Kemények vagyunk, jobbak vagyunk, a Dallas csak a korongot keresi!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 3:41  l  #32720

Andersen debütál! Szurkolok neki! Eddig ügyes a srác!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 3:33  l  #32719

Ha minden második helyzetünket belőjük, már kettővel is mehetnénk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.21. 3:26  l  #32718

Ez milyen ütközés volt szegény Penner ellen?csak nem szabályos?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.17. 11:19  l  #32708

Az igaz, hogy nem lövik be a srácok a helyzeteket, de szerintem az adott idő alatt kevés helyzet is születik. Valahogy lassú a korongjáratás, és főleg a korongbevitellel vannak a legnagyobb bajok. Ott kellene 2-3 szisztémát begyakorolni, és gyorsan felállni, mert akkor egyrészt több helyzetünk is lenne, amiből talán sikerülne is egyet belőni. Így a PP % is nőne rendesen. Lehet, hogy Besi nem a legjobb, de nézd meg +9 a mutatója. Így tuti nem küldik lelátóra, az biztos. A két rookie védőnket meg ütik verik rendesen, de nem baj, ez is azt mutatja, hogy jók lesznek ők. Edmontonban Sulci már biztos bánja, hogy nem maradt....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.17. 9:08  l  #32705

A mai meccsről: Fasth jól védett, a csapat kicsit álmosnak tűnt, a harmadik harmad meleg volt. Egy dolgot magyarázzatok el nekem, légyszi: Miért megyünk ki a harmadik harmadra úgy, hogy teljesen magunkra húzzuk az ellenfelet és lövünk 4-et kapura. A 2. és 3. harmadban összesen 12 lövésünk volt. Ki érti ezt? Az első harmad végén kaptunk 5 perc PP-t, amiből szerintem 2 perc azzal telt el, hogy be sem bírtuk vinni a korongot a támadó harmadba, mert állandóan lesre korcsolyáztunk. A fiatal védők jól játszottak, Vatanent csúnyán hasba szúrták, és a PP alatt is őket erőltette BB, ha jól láttam. Mi lehet a baj a PP-vel? Hogy látjátok? Gyakorlatilag ebben az 5 percben el lehetett volna dönteni a meccset. Getzlaf gólját miért nem adták meg? Teljesen tisztán ott volt szabadon a korong, még kis les sem volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.17. 5:19  l  #32704

Remélem ezt a PP-t beverjük!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.17. 4:55  l  #32703

Így elcseszni ezt a PP-t! Mondjuk nem értem mi történik velünk, ha PP-be kerülünk, de ez siralmas! Az egész meccs elég lagymatag, mi tettük nehézzé magunknak! Valahogy ez az első harmad nem hozott lázba.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 15:41  l  #15932

A hatos igaz....az szép volt, csak olvasd el miket írtátok akkor Varlamovról, hogy miként tartott a meccsben benneteket! De a győzelmetekhez semmi kétség nem fért azon az estén. Ez így igaz. Nehogy agyvérzést kapják és le maradj a kupagyőzelemről.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 13:39  l  #15923

Rendben, egy zseniális dolog volt....de valljuk be őszintén, ha Varlamov nem véd úgy ahogy, ez az egy fecske nagyon kevés lett volna! De addig amíg ez bejön, addig tud ez működni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 13:08  l  #15918

Megnéztem én is a meccseteket! Szerintem ez a Coloradói csoda pont addig fog tartani, amíg Varlamov erőn felül, és ilyen bravúrokat bemutatva véd. Ha ez a dolog eltűnik, plusz a szerencse is forgandó lesz, akkor a lufi kipukkad! Érthetetlen volt ma is számomra, hogy mi volt az amitől 3 gól tudtak ütni. Pörögni szerintem nem pörögtek, zseniális dolgokat meg végképp nem csináltak. Minket jól megszórtak az évad első meccsén, de akkor is nagyon kellett Varlamov első 10-15 perce, mert ha ott kettővel megyünk, akkor más a mérkőzés képe.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 9:53  l  #32698

Akkor marad Maroon! nem volt ő rossz a múltkor sem, bár az ikrek mostani formáját nézve, velük most mindenkinek jól menne a játék!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 9:32  l  #32696

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy mondjuk DSP hogy nyomná az ikrekkel.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 8:40  l  #32694

ok, de akkor hova jön fel?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.16. 8:23  l  #32692

DSP miért jött fel? Penner helyére? Mert a 4. sort szerintem kár lenne megbontani. A Palmieri-Bonino-Etem trió jól működött idáig. Vagy Palmieri megy fel az ikrek mellé és DSP a helyére érkezett?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.14. 8:48  l  #32686

Pedig biztos fontos dolgot jelenthet....talán a hajnali helyesírási hibára gondoltál, Mac? Akkor most is javítanám, bár már elnézést kértem. Helyesen Lehner

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.14. 3:45  l  #32669